Race Driver: Grid

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام به همه این بازی به طور کلی کی به صورت کامل ریلیز میشه؟
همیشه این سوال رو تو هر تاپیک ریسینگ که داره ریلیز میشه می پرسم زاویه کاکپیت داره یا نه؟

تا جایی که من تو دمو پلی ابل دیدم بله داره ولی چیزی از جزئیاتی که دوستمون میگه ندیدم;)

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
دوستان اینم مثل GTA میمونه ؟
یعنی تا 3 June نباید به لایو وصل شد ؟
باعث Ban شدن میشه ؟
من که این چیز ها را قبول ندارم:cheesygri
ولی احتیاط شرط عقله و به امتحان کردنش نمیارزه پس چند روزی دندان رو جگر بگذارید;)

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
واقعا تعداد بیش از حد زیاد ماشین هاش اعصاب ادم رو خورد میکنه
تا این جاش که من رفتم 7 الی 8 مسابقه که همه ی ماشین ها مدل بالا و بسیار قوی و سریع هستن که یکم فکر کنم اخر بازی جذابیتش رو از دست بده چون ماشین ها لول به لول ازاد نمیشن
به غیر از این همه چیش عالیه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من این بازی رو دیروز گرفتم در مورد بازی:
شما درابتدا یک راننده تنها هستیدبعد از یکسری مسابقات که در اروپا و ژاپن وامریکا انجام میدید به شما این قابلیت رو میده که برای خودتون یک تیم رانندگی تشکیل بدید(تا اینجایی که من بازی کردم فعلآ تنها هستم ولی فکر کنم بعدآ میشه راننده استخدام کرد) بعد از چند مسابقه شما اسپانسر پیدا میکنید که بعد ازهرمسابقه به شما پول میده بعدآ بیشتر توضیح میدم فعلآ خدانگهدار

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
دوستان اینم مثل GTA میمونه ؟
یعنی تا 3 June نباید به لایو وصل شد ؟
باعث Ban شدن میشه ؟
فكر كنم اين بازي تو كل دنيا زود منتشر شده
الان تو لايو همه دارن بازي ميكنن(خارجي ها نه فقط ايرانيها)
فكر نكنم ربطي به بن داشته باشه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ببخشید چون ما اشتباها فکر میردیم این بازی خیلی بازیه خوبیه ممنون که از گمراهی درمون اوردی
دوست من.من قصد توهين نداشتم.فقط ميخواستم بگم واسه يكي دو روز زودتر وصل شدن به لايو عجله نكنين كه خدايي نكرده بن بشين.هميشه مثبت قضيه رو نگاه كن.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دوست من.من قصد توهين نداشتم.فقط ميخواستم بگم واسه يكي دو روز زودتر وصل شدن به لايو عجله نكنين كه خدايي نكرده بن بشين.هميشه مثبت قضيه رو نگاه كن
;):biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر