Race Driver Grid | PS3

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

normal_RaceDriverGRID-997.jpg

امروز دموی این بازی رو از PSN اروپا دانلود کردم.

این بازی توسط Codemasters ساخته شده و در تاریخ 30 ماه June ریلیز میشه. سبک بازی مثل GT5, Simulation است ولی به نظر من ماشین ها خیلی سبک هستند ( درست مثل DiRT ) و از نظر کنترل ماشین ها بازی با Simulation تفاوت زیادی داره !
موتور این بازی موتور ارتقا یافته ی بازی ـه DiRT یعنی Neon Engine هست که بعد از ارتقا نامش به EGO Engine تغییر کرده است.

normal_RaceDriverGRID-985.jpg

یکی از نکات منفی که DiRT گریبان گیر اون بود افت فریم شدید اون بود که خوشبختانه در این بازی افت فریم وجود ندارد و بازی راحت در 30 فریم اجرا میشود.

normal_RaceDriverGRID-995.jpg

مشخصات بازی:

سازنده: Codemasters
ناشر: Codmasters
تاریخ عرضه: 30June
درجه ی سنی: E

Last edited by a moderator:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اینجوری که من در مورد این بازی شنیدم تفاوت ماشین ها خیلی زیاد هست و ماشین های زیادی داخل بازی هست حتی از GT5 تفاوت ماشین های خیلی زیادی داره !!

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
GRID

بازي grid كه تاريخ ريليزش Jun 3, 2008
هست ....يكي از بهترين بازي هايي كه قرار تو اين سبك بياد كه ميتونه دوباره اون حاله dirt رو به بده ...من امروز دمو اين بازي رو بازي گرفتم واقعا معركه بود .... مخصوصا وقتي از چرخ ها دود سفيد مياد واقعا قشنگه ..يكي از قابليت هايي كه اين بازي داره، Instant Replay هست كه به بازيكن اين قابليت رو ميده كه تا يه مدت كوتاهي به عقب برگرده و اشتباهات خودشو جبران كنه.. فكر ميكنم تو بازي هايي كه تا حالا براي ps3 اموده حرف اول رو ميزنه و ارزش خريدن داره و امتياز هاي بالايي از سايت ها گرفته.
در طول 2 هفته ي اول كه دمو بازي براي دانلود قرار گرفت، بيش از از 1 مليون نفر بازي رو دانلود كردن ! ...
http://image.com.com/gamespot/images/2008/134/939159_20080514_screen005.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2008/119/939159_20080429_screen007.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2007/339/939160_20071206_screen001.jpg

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
8.jpg

1. به به :biggrin1: .. بازی رو گرفتم . گرافیک

گرافیک بازی در حد فوق العاده حس واقعه گرانه به خوبی حی میشه . اگر DIRT رو بازی کرده باشین یه layer مات تصویر پی برده اید . افکت گرافیکی .. فیزیک .. همگی بهتر از DIRT بوده. ;)

grid_newsarticle.jpg

2. گیم پلی

تو بازی حس سرعت و حیجان به خوبی حس میکنید فیزیک بازی به جرئت میتونم بگم بهترین فیزیکی هست که توی یه بازی ماشین به نمایش گذاشته شده با یه تصادف ساده ماشین

شما تیکه تیکه :biggrin1: میشه که قادر به ادامه مسابقه نیستید.

race_driver_one_24.jpg

3. صداگذاری

افکت صدا موزیک بازی در حد خوبیه با شروع مسابقه صدا هر ماشین با ماشین بقلی متفاوت و با بیشتر شدن سرعت و فاصله صدا به خوبی تعغیر میکنه. اگر سیستم صوتی خوبی داشته

باشین فقط دلتون میخواد هی گاز بدین :biggrin1:

codemasters همیشه در سبک Racing بازی عالی رو ارائه کرده که اینبار هم در کار خود موفق بوده خرید بازی رو به تمام PS3 داران

محترم توصیه میکنم.

boxshot_uk_large.jpg

موفق باشید ...;)

آخرین ویرایش:

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
دوستان عزیز و محترم این ....(فروشنده ها بعلت نامردی از این صفات میگیرند) قیمت این بازی رو چقدر کردند؟
بنظرتون ارزش این بازی در چه حد هست feel این بازی چگونست؟ چون من خیلی حساسم و دوست هم ندارم با گیم پلی مذخرفی همچون prostreet رو به رو بشم یه راهنمایی بکنید!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر