Race Driver Grid | PS3

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
بنظرتون ارزش این بازی در چه حد هست feel این بازی چگونست؟ چون من خیلی حساسم و دوست هم ندارم با گیم پلی مذخرفی همچون prostreet رو به رو بشم یه راهنمایی بکنید!!!:biggrin1:

" به نظر من این بازی یکی از اون بازی هایی هست که تا چند سال اینده مثلشو نمیبینی

همه و همه در حد فوق العاده ای هست از من میشنوی در خریدش شک نکن ...;) "

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دوستان عزیز و محترم این ....(فروشنده ها بعلت نامردی از این صفات میگیرند) قیمت این بازی رو چقدر کردند؟
بنظرتون ارزش این بازی در چه حد هست feel این بازی چگونست؟ چون من خیلی حساسم و دوست هم ندارم با گیم پلی مذخرفی همچون prostreet رو به رو بشم یه راهنمایی بکنید!!!:biggrin1:
دوستان عزیز فقط کتکم نزنید...این فقط یک نظر شخصیه:cheesygri
من کلا ریسینگو خیلی دوست دارم.و BurnOut / GT5P رو زیاد دوست دارم.اما دموی GRID رو دانلود کردم زیاد بهم حال نداد راستش...از حرکت ماشین خوشم نیومد یه جوری خشک به نظر میرسه...شاید اینقدر که سیمیلاتوره و فهم من پایینه حال نداده...اما از نظر گرافیک بدون شک عایه... حالا نسخه اصلیش از گیم پلی فرقی با دموش نداره؟

آخرین ویرایش:

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
فروشگاه کیش تو پاساژ کیش تجریش احتمالا داره...اون خیلی زود بازیارو میاره...یادمه DMC4 رو دقیقا روزی که ریلیز شد شبش اورد...!
اسمشون پیمان جبلی هست بسیار گرون فروش
اما خودم پی اس رو از همونجا گرفتم!
جنساش خوب هست و میتونید با اطمینان خرید کنید!!!:biggrin1:

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
اسمشون پیمان جبلی هست بسیار گرون فروش
اما خودم پی اس رو از همونجا گرفتم!
جنساش خوب هست و میتونید با اطمینان خرید کنید!!!:biggrin1:
میدونم اسمشو:biggrin1:داوود و مجیدو یادت رفت بگی...!(البته مجید تازه اومده...)
قبول دارم گرون فروشه اما اگه تو مغازه نباشه ، مجید هوای مشتریارو خیلی داره انصافا...:biggrin1:اما من از مطلع بودنش از اخبارهای دنیای بازی خیلی خوشم میاد...میشه باهاش 2 کلوم حرف زد...اما حیف همونطور که گفتی گرون فروشو بی انصافه...
اما خیلیم اطمینان نکنید بهش چون یدفه میبینید دستگاه بدون اپتیک بهتون داد و بدشم گفت مدلش اینه...!!!!:laughing:فقط به شرط چاقو میشه ازش خرید کرد...
از دسته منم خیلی شاکیه...!چون از موقعی که یه بلوری شکسته بهم انداخت و من 2باره وقتی نبود انداختمش به داوود فقط میرم تو مغازش بازیارو میبینم اما خرید نمیکنم ازش...چند بارم که با رفقا کنسول خریدیم رفتیم تو مغازش دید کنسول دستمونه و ازش نخریدیم رفتارش عوض شد:cheesygri

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
بیچاره کلیش هم درد میکنه!!!:eek::biggrin1: میتونی از خودش بپرسی!!!
95 تومان الان نمی ارزه راستی mgs4 کی میاد؟:biggrin1:نخندینا!!!!
ولی گرافیک و اسموک لاستیک هاش تو دریفت منو کشته خیلی خفنه!!!:-"
آخه من از بچگی عقش دیریفت بودم!!!:biggrin1:

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
كسي قيمت الانشو نداره ... من ماله 360 رو بازي كردم .... فكر ميكنم تو 1 ساله اخير ريس به اين باحالي نداشتيم متاسفانه اما گريد عاليه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان عزیز فقط کتکم نزنید...این فقط یک نظر شخصیه:cheesygri
من کلا ریسینگو خیلی دوست دارم.و BurnOut / GT5P رو زیاد دوست دارم.اما دموی GRID رو دانلود کردم زیاد بهم حال نداد راستش...از حرکت ماشین خوشم نیومد یه جوری خشک به نظر میرسه...شاید اینقدر که سیمیلاتوره و فهم من پایینه حال نداده...اما از نظر گرافیک بدون شک عایه... حالا نسخه اصلیش از گیم پلی فرقی با دموش نداره؟

منم دموش رو دانلود کردم و زیاد خوشم نیومد ولی وقتی بازی رو یه کم انجام میدی متوجه میشی خیلی خوبه
دوستان خواهشا ایرادایه الکی نگیرید;)

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
منم دموش رو دانلود کردم و زیاد خوشم نیومد ولی وقتی بازی رو یه کم انجام میدی متوجه میشی خیلی خوبه
دوستان خواهشا ایرادایه الکی نگیرید;)
من خیلی کم بازی کردم..دیشب و امروز صبح وقتی بیشتر بازی کردم دیدم عالیه...خیلی زود قضاوت کردم...ببخشید دوستان عزیز...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر