Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
قیصر راست میگه ;;) عوض اینکه بشینید در مورد داستان و گیم پلی بحث کنید نشستید سر رزلوشن با هم یکی به دو می کنید؟ 8-|:d

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
شاید تنها چیزی که برام در مورد بازی Quantum Break مهم نیست، همین رزولوشن بازیه. چون اتمسفر و جوی که بازی‌های Remedy دارن، کاری می‌کنند که برای من اصلاً گرافیک به چشم نمیاد. در مورد داستان که به هیچ وجه نگران نیستم، چون همه‌ی ما Sam Lake رو می‌شناسیم. واقعاً کارش عالیه. گیم‌پلی و تخریب‌پذیری بازی هم عالیه.
بی‌صبرانه منتظرش هستم.

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
آقا یه سوال بازی دو تا کاراکتر قابل بازی داره! یعنی میشه که کمپینش Co-Op داشته باشه ؟ :(
درباره چیه داستان و گیمپلی صحبت کنیم؟:D
هر چی بود گفته شده.
بشینید داستان مکس پین و آلن ویک رو تحلیل کنید و نتیجه بگیرید که مثلا کوانتوم بریک قراره چطور باشه :D
از همین گیف میشه چند صفحه تحلیل نوشت :D :>

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
شاید تنها چیزی که برام در مورد بازی Quantum Break مهم نیست، همین رزولوشن بازیه. چون اتمسفر و جوی که بازی‌های Remedy دارن، کاری می‌کنند که برای من اصلاً گرافیک به چشم نمیاد. در مورد داستان که به هیچ وجه نگران نیستم، چون همه‌ی ما Sam Lake رو می‌شناسیم. واقعاً کارش عالیه. گیم‌پلی و تخریب‌پذیری بازی هم عالیه.
بی‌صبرانه منتظرش هستم.
من از این کمرون راجرز هم خوشم اومد به نظر آدم باحالی میاد :D ولی میکو نه :(.ایده های جدید بده ببینیم چکارست :D
گرافیک مهم نیست,مهم جو که با 4ثانیه همه رو فرستاد هوا :D ولی از بی بحثی مجبوریم در موردش بحث کنیم:D
کت جک به نظرتون بیش از حد تنگ نیست براش؟:D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
آقا یه سوال بازی دو تا کاراکتر قابل بازی داره! یعنی میشه که کمپینش Co-Op داشته باشه ؟ :(

بشینید داستان مکس پین و آلن ویک رو تحلیل کنید و نتیجه بگیرید که مثلا کوانتوم بریک قراره چطور باشه :D

با توجه به Alan Wake و Max Payne، یه نتیجه‌گیری هم می‌شه کرد که احتمالاً رابطه‌ی عاطفی بین دو نفر وجود خواهد داشت. مثلاً در Max Payne، بین خود شخصیت مکس و مونا سـاکس رابطه‌ی عاطفی وجود داشت و در Alan Wake هم بین خود Alan و Alice وجود داشت. پس احتمال داره که بین شخصیت اصلی QB و شخص دیگری هم رابطه عاطفی وجود داشته باشه. صرف نظر از همه‌ی این‌ها، واقعاً من دلم می‌خواد که هر چه زودتر (!) Alan Wake 2 بیاد. داستان نسخه‌ی اول فوق‌العاده بود ولی یه پایانی داشت که بیشتر بازیکن رو واسه نسخه‌ی بعدی تشنه نگه می‌داره.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

3تا قابل بازی :D,فکر نکنم Co-op بزارن.
سرین هم در junction moments میتونین کنترل کنین,اینجوری میفهمین چرا اینکارا رو میکنه چیزی که توی فیلما زیاد بهش پرداخته نمیشه که چرا ادم بد اینجوری میکنه,یا اینکه اینکارو بکنه چطور میشه.
چیزی که توی تریلر بود و توی این گیف نیست,لحظه تخریب پل توسط کشتیه که داره از رو پل نشون میده :D(همون تریلر معروف :D)ولی خیلی کوتاه.
نکته بعدی این پلی که آخر بار خراب میشه اون پل نیست,نتیجه:بازی از نظر صحنه های تخریب چیزی کم نداره و یه عنوان کاملا اکشن با تخریب های فوق العادست:bighug:
توی مصاحبه ها هم از برخورد قطار به دیوار هم صحبت کرده بودن که اینجور صحنه ها فقط به تخریب پل ختم نمیشه :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرض کنیم 1080 نیتیو نیست چیش ضایع است؟! شاید یه سازنده تخریب پذیری و فیزیک منحصر به فرد رو به Full-HD بودن ترجیح بده ، یا یکی دیگه هوش مصنوعی بهتره و طبیعی تر رو؛ یا فرضاً یکی بیاد افکت های بیشتر، AA و شیدر های با کیفیت تر رو به 1080p ترجیح بده کجای این قضیه اینقدر عجیبه براتون؟

همون Alan wake هم رزولوشن HD نداشت ولی DF از افکت ها و نورپردازیش کف خون قاطی کرده بود !

43131792748417855003.gif

پ.ن : الان برین یه دور AW بازی کنید قول میدم با اینکه امثال U3 ، Halo 4 ، Crysis 3 و . . . تجربه کردید ولی بازم از نورپردازی و افکت های بینظیرش به وجد بیان :d

آقا حرفات رو کاملا قبول دارم اما به خاطر این موضوع رزولوشن ها که به وجود اومده مایکرو واسه اعتبار کنسولش هم شده باید بازیهای بعدیش رو 1080 بده تا جو آروم بشه.ضمنا ما رفتیم نسل بعد و کنسول نسل بعد خریدیم که علاوه بر اون افکت های نور و ... که اشاره کردی بازی 1080 فول اچ دی بازی کنیم.

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من از این کمرون راجرز هم خوشم اومد به نظر آدم باحالی میاد :D ولی میکو نه :(.ایده های جدید بده ببینیم چکارست :D
گرافیک مهم نیست,مهم جو که با 4ثانیه همه رو فرستاد هوا :D ولی از بی بحثی مجبوریم در موردش بحث کنیم:D
کت جک به نظرتون بیش از حد تنگ نیست براش؟:D
کتش خیلی شیکه :(
با توجه به Alan Wake و Max Payne، یه نتیجه‌گیری هم می‌شه کرد که احتمالاً رابطه‌ی عاطفی بین دو نفر وجود خواهد داشت. مثلاً در Max Payne، بین خود شخصیت مکس و مونا سـاکس رابطه‌ی عاطفی وجود داشت و در Alan Wake هم بین خود Alan و Alice وجود داشت. پس احتمال داره که بین شخصیت اصلی QB و شخص دیگری هم رابطه عاطفی وجود داشته باشه. صرف نظر از همه‌ی این‌ها، واقعاً من دلم می‌خواد که هر چه زودتر (!) Alan Wake 2 بیاد. داستان نسخه‌ی اول فوق‌العاده بود ولی یه پایانی داشت که بیشتر بازیکن رو واسه نسخه‌ی بعدی تشنه نگه می‌داره.
خیلی دوست دارم بازی مثل مکس پین یک جو تاریک و غمگین داشته، حس همدردی که بازیباز با مکس پین داشت فکر نکنم تو بازیه دیگه ای بشه پیداش کرد. رمدی تو ایجاد احساس معرکه است کارش :x

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه چیزی درباره الن ویک بگم,توی ورژن ابتدایی بازی الیسی وجود نداشت,الن وقتی میره برا درمان به برایت فالز یه زنه اونجا کار میکنه که شبیه الیسه وقتی الن باهاش رابطه برقرار میکنه کابوساش تبدیل به واقعیت میشه و اینکه این الیس قدیمی که الن میبینه همون باربارا الن جدیدیست,شاید توی الن ویک جدید الیسی وجود نداشت و همش توهم الن بوده پس رابطه ای بینشون نبوده :D یا اینکه طبق کتاب زین الیس نقش همون باربارا رو داره(چون بالاخره هدف اولی سم همون اولی بوده بعد تغییر داده ولی هدفش همون قدیمیست :D).
گیج شدم.من الن ویک2 میخوام:((
راهنما:
الن جدید=همینی که منتشر شد و بازی کردیم :D
الن قدیم=الن ویک 2006

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
هدف اصلی تو گرافیک بیشتر بازیا نزدیک شدن به واقعیت و لایف لایک شدنه البته به آرت ورک بازی خیلی بستگی داره ولی واسه لایف لایک شدن رزولوشن تنها هیچ اهمیتی نداره این یه مقاله خیلی جالب از سایت games industry درباره مقایسه بازیا و فیلم هست و کم و کاستیایی که وجود داره اتفاقا یکی از مثالهاش برای گرافیک لایف لایک تو نسل قبل alan wake هست.

Tech Focus: Game Graphics vs. Movies

Tech Focus: Game Graphics vs. Movies | GamesIndustry International

عکسای جدید بازی 1080

80970279746861783604.jpg

23102712028434712225.jpg

02179518058464005164.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر