PSP2 و توان اجرای Uncharted 3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
psp2_1.jpg

مجله GameInformer چاپ استرالیا در مقاله ای عنوان داشته که PSP2 جدید با اسم رمز Veta در دست ساخت و سخت افزار این وسیله بسیار قدرتمند و منحصر به فرد می باشد به طوری که توان اجرای بازی های مثل Uncharted 3 را نیز دارا میباشد..! و همچنین PSP2 داری پشتیبانی آنلاین و حافظه داخلی آن از XBOX 360 بیشتر است (1GB)

منبع

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
به نظر من چیزی شبیه ملتی پلتفرم میخوان بدن بیرون

مثلا بازی Dantes Inferno هم برای 360 و هم برای psp اومد بازار ولی گرافیکش فقط در حد و اندازه های PSP بود اما داستان بازی دقیقا مثل هم... فکر کنم همچین چیزی خواهد شد ولی نمیتونه گرافیک PSP تا اون حد بالا بره...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
چی کار به سونی دارم ، خبر عجیب جوکه :d

»ن کی تا جالا در صحنه بودم که خودم نمیدونستم ؟؟؟

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
کنتور که نداره حناق هم نمیشه
مثلا اگه U3 رو بتونه اجرا کنه و رمش هم بیشتر از 360 باشه و.....
اونوقت قیمتش چنده؟
احتمالا یه 200 دلاری از ps4 بیشتره:d
خبر بعدی گیم اینفورمر :psp2 کنسول نسل بعد xbox را شکست خواهد داد!
دیوید کیج بعد از اعلام خبر پورت شدن هوی رین:heavy rain حداکثر از 10% psp2 استفاده خواهد کرد!

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
پردازنده هاي چند هسته اي مثل تگرا ٢ كم كم راهشون رو به هندهلد ها باز ميكنن پس ديدن گرافيكهاي آنچناني چندان دور از ذهن نيست همچنين نسل جديد پردازنده هاي اينتل كه واحد هاي سي پي يو و جي پي يو در پروسسور اصلي قرار دارند قراره توي موبايلها و پورتيبل ديوايسها استفاده بشه اما گرافيكي در حد آنچارتد !!بايد به چشم ديد تا باور كرد.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
نظر من اینه که سونی هر دفعه یه کنسولی رو داده یه سیر جدیدی از امکانات و تکنولوزی جدید همراهش داده به نظر من اصلا همچین اتفاقی بعید نیست:D

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
یکم فکر کنید خدایش نصف قدرت PS3 داشته باشه میتونه کلا PS3 رو زلویش فول HD ... بازی اجرا میکنه
مگه PSP2 چقدر تصویر بزرگ که تو اون ابعاد بخواد نمایش نده :d
فقط همون مصرفش هست کلا تو همین اخبار قبلی هم رو این مسئله به نظر تو ساخت مشکل داشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر