PSP2 و توان اجرای Uncharted 3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
psp2_1.jpg

مجله GameInformer چاپ استرالیا در مقاله ای عنوان داشته که PSP2 جدید با اسم رمز Veta در دست ساخت و سخت افزار این وسیله بسیار قدرتمند و منحصر به فرد می باشد به طوری که توان اجرای بازی های مثل Uncharted 3 را نیز دارا میباشد..! و همچنین PSP2 داری پشتیبانی آنلاین و حافظه داخلی آن از XBOX 360 بیشتر است (1GB)

منبع

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
والا چند روز پیش خبری GameInformer شنیدم که Uncharted داره براش میاد :|

پس حتما GameInformer توهم زده :d
از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن. امکانش خیلی کمه که همچین قدرتی داشته باشه.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اصلا عجیب بنظر نمیاد .
اینکه غیر ممکن باشه یا... حرف بی اساسیه .
با علم امروز چند برابر اینم میشه ساخت ولی خوب موضوع قیمت و ساخت بازی و... هم تاثیر گذاره .

GOOD LUCK

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
با پیشرفتی که الان سخت افزار کرده ممکنه ...ولی برای خرید psp 2 چقدر پول باید کنار گذاشت ؟ کی خریداره ؟

با اون انقلاب دروغین ! 2005 ی که سونی راه انداخت مثل اینکه باید دومین انقلاب رو هم به دروغ ثبت کنیم .
تفاوتش اینه که اون رو خود سونی گفت ... این که دیگه فقط حرف یه سایته...
هر چند الان مقایسه یه کنسول دستی که شاید تا 2012 هم نیاد با کنسولی مثل x360 که اون موقع 7 سال ازش گذشته کار درستی نیست

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
والا اینکه انچارتد رو اجرا کنه یا نه واسم مهم نیست ولی اینطوری که پیداست از نظر سخت افزاری فوقولعاده باید قوی باشه که این صحبت ها در موردش شده .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
یه فکری بحال بازیهاش بکنن ، نه پردازنده ی گرافیکیش ! و هر روز یه بیانیه که کنسول دستی بعدیمون خیلی قویه !!!
که با این اوصاف سونی یبار دیگه تو بازار کنسول های دستی شکست میخوره از نینتندو ...
با همون متال گیری که واسه 3DS تایید شده من تا الآن قصد خرید اون رو دارم :D !
تاببینیم در آینده چی میشه :D

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
اون چیزی که واضحه psp 2 قطعا یا در حال ساخته یا تو آینده نزدیک ساخته میشه اما این عکسی که گزاشتین به نظرم فیک میاد خیلی زمخت و بد قوارست سونی همچین چیزی نمیده بیرون. اما در مورد قدرتش من حتم دارم اون جهشی که ps2 نسبت به ps1 ایجاد کرد psp 2 هم خواهد کرد اما نه دیگه در حد اجرای uncharted . اگه یه مقایسه بکنیم بین قدرت و کیفیت psp با ps2 که تقریباً متعلق به یک نسل هستن اون وقت میشه حدس زد الان اگه psp2 بیاد میتونه نزدیک بشه به ps3 و بازیهایی براش بیاد در حد مثلاً uncharted همونطوری که برای psp بازیهایی ساختن مثل gow یا mgs که چیزی از نسخه ps2 کم نداشتن جز رزولوشن...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نتیجه میگیریم Uncharted 3 حتی از نصف قدرت PS3 هم استفاده نمیکنه،بعد میگن KZ3 از کل قدرتش استفاده میکنه!
:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
ای بابا هر روز یه شایعه.اصلا PSP2 بتمن!اون نه... سوپرمن!
تا نبینم روی ماهشو این اخبار جزو خزئبلات حساب میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر