PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آره آپ شد کلی هم بازی اجرا کردیم حال کردیم دستت درد نکنه رفتم تو پستای قبلی دیدم جوابمو دادی قبلا
خلاصه دمت گرم ولی حالا آقای باهوش یه سوال دیگه من بازی after burner رو اجرا میکنم فقط صفحه سیاه میاد PSP ام 1000 ا حالا چه کنیم ؟ مکشلش چیه؟
UMD Mode رو تغییر بده ببین درست میشه یا نه. روی Sony N9660 و M33 تست کن

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
من 5.50 gen d3 دارم . آپديت بكنم ؟
به فرمور آفيشال برگردونم كه باز دردسر باتري و اينها رو ندارم ؟
دم همه گرم .

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
میتونی آپدیت کنی مشکلی نداره
PSP1000 داری؟
بله من ۱۰۰۰ دارم . اولین باری که کپی خورش کردم باتریشو زدم ترکوندم :))) واسه همین یک مقداری نگرانشم که این بار نترکه .
درست یک سال و نیمه که روشنش هم نکردم اصلا نمیدونم روشن میشه یا نه :))
ولی وقتی این رو دیدم خیلی خوشم اومد دمتون گرم @};-

lona1386

کاربر سایت
Jan 20, 2013
8
با سلام
psp e1003 دارم . از صبح که روشن کردم داخل بازی ها که میخوام برم این پیغام رو میده

there are no games.
content an be downloader or purchased from playstation

یعنی کرکش پریده ؟
ریست کردم رم رو درآوردم دوباره جا زدم ولی نشد
ممنون میشم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با سلام
psp e1003 دارم . از صبح که روشن کردم داخل بازی ها که میخوام برم این پیغام رو میده

there are no games.
content an be downloader or purchased from playstation

یعنی کرکش پریده ؟
ریست کردم رم رو درآوردم دوباره جا زدم ولی نشد
ممنون میشم
برو ببین توی setting فیرمورت رو دقیقا چی نوشته بیا اینجا بنویس
سلام
منم آپ کردم- psp go دارم- فقط یه تعداد از بازیامو نمیاره مثه تیکن- pse12
راهنمایی کنین لطفا
UMD Mode رو تغییر بده، الان روی چی هست؟

lona1386

کاربر سایت
Jan 20, 2013
8
برو ببین توی setting فیرمورت رو دقیقا چی نوشته بیا اینجا بنویس

UMD Mode رو تغییر بده، الان روی چی هست؟

با تشکر از شما
والا روزی که من از شما سوال کردم دیدم مثل اینکه سخته و مشکلات زیاد داره و بردم دادم خود طرف درست کرد
ولی الان باز اینجوری شده . چون این psp دست بچه منه و 5سالش هم بیشتر نیست میزنه خراب میکنه
الان دقیقا این پیغام چیه ؟
چه کار کرده که اینجوری شده ؟ باید چه مواردی رو مواظب باشیم که ایجوری نشه ؟
و این فیر مورت چی هست و در کدام قسمت sistem seting هست ؟
یه همچین فایلی در پوشه game هست EBOOT_2.PBP

ممنون میشم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با تشکر از شما
والا روزی که من از شما سوال کردم دیدم مثل اینکه سخته و مشکلات زیاد داره و بردم دادم خود طرف درست کرد
ولی الان باز اینجوری شده . چون این psp دست بچه منه و 5سالش هم بیشتر نیست میزنه خراب میکنه
الان دقیقا این پیغام چیه ؟
چه کار کرده که اینجوری شده ؟ باید چه مواردی رو مواظب باشیم که ایجوری نشه ؟
و این فیر مورت چی هست و در کدام قسمت sistem seting هست ؟
یه همچین فایلی در پوشه game هست EBOOT_2.PBP

ممنون میشم
نمیدونم دقیقا چیه باید بیشتر توضیح بدید، ببینید کلا کپی خور کردن PSP دو نوع هست یکی بهش میگن دائم یکی هم موقت، فرقش اینه که اگه موقت رو خاموش کنید (استند بای مشکلی نداره فقط خاموش کردن کامل دستگاه و یا دراوردن باطری یا حالتی که شارژ تموم میشه و دستگاه خاموش میشه) اونوقت کپی خور میپره. ممکنه ماله شما اینجوری باشه و مثلا پسرتون یه مدت بازی میکنه و شارژ تموم میشه یا اینکه خودش کامل دستگاه رو خاموش میکنه و این اتفاق می افته
شما باید برید داخل setting بعد System setting یعد system information بعد هر چی نوشته اونجا رو بنویسید تا ببینیم فیرمورتون چی هست. (فیرمور در واقع همون سیستم عاملی هست که دستگاه داره)
بازی های PSP هم معمولا در پوشه ISO هستن و پسوند فایلشون هم iso یا cso هست

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
هنوزم روش پست اول کار میکنه یا تو صفحه ی دیگه ای هم آپدیت شده هست ؟ ممنون

---------- نوشته در 02:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 PM ارسال شده بود ----------

و اینکه هن و هک دائم چیه که نوشته - من خیلی سر در نمیارم از پی اس پی - ممنون میشم کمک کنین که به ترتیب چیکار کنم واسه آپدیت
مثلا اینجا نوشته : برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید!
چجوری حالا باید به این آپدیت کرد؟ قضیه چیه ؟:D

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
هنوزم روش پست اول کار میکنه یا تو صفحه ی دیگه ای هم آپدیت شده هست ؟ ممنون

---------- نوشته در 02:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 PM ارسال شده بود ----------

و اینکه هن و هک دائم چیه که نوشته - من خیلی سر در نمیارم از پی اس پی - ممنون میشم کمک کنین که به ترتیب چیکار کنم واسه آپدیت
مثلا اینجا نوشته : برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید!
چجوری حالا باید به این آپدیت کرد؟ قضیه چیه ؟:D
همین یکی دو صفحه آخر رو نگاه کن برنامه PSPindent لینکش هست دانلودش کن بریز رو دستگاهت اجرا کن بعد عکس بگیر ببینیم مشخصات دستگاهت چی هست. همینجوری که نباید آپدیت کنی که

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اون برنامه رو ریختی؟ بابا یه عکس بذار چقدر سخته مگه؟ من الان از کجا بفهمم مادبرد دستگاهت چی هست؟

باشه خوب :D
برنامرو دارم ولی نمیدونم کجا بریزم - تو گیم میریزم ولی نمیاره تو صفحه نمایش خود دستگاه

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
quote_icon.png
نوشته شده توسط mohi_s
آره آپ شد کلی هم بازی اجرا کردیم حال کردیم دستت درد نکنه رفتم تو پستای قبلی دیدم جوابمو دادی قبلا
خلاصه دمت گرم ولی حالا آقای باهوش یه سوال دیگه من بازی after burner رو اجرا میکنم فقط صفحه سیاه میاد PSP ام 1000 ا حالا چه کنیم ؟ مکشلش چیه؟
UMD ModeQUOTE=M3hD1;2433871] رو تغییر بده ببین درست میشه یا نه. روی Sony N9660 و M33 تست کن
این نشد داداش چی کارش کنیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر