PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
باشه خوب :D
برنامرو دارم ولی نمیدونم کجا بریزم - تو گیم میریزم ولی نمیاره تو صفحه نمایش خود دستگاه
توی X:/PSP/GAME و یا X:/PSP/GAME3XXX کپی کن و تست کن
quote_icon.png
نوشته شده توسط mohi_s
آره آپ شد کلی هم بازی اجرا کردیم حال کردیم دستت درد نکنه رفتم تو پستای قبلی دیدم جوابمو دادی قبلا
خلاصه دمت گرم ولی حالا آقای باهوش یه سوال دیگه من بازی after burner رو اجرا میکنم فقط صفحه سیاه میاد PSP ام 1000 ا حالا چه کنیم ؟ مکشلش چیه؟
UMD ModeQUOTE=M3hD1;2433871] رو تغییر بده ببین درست میشه یا نه. روی Sony N9660 و M33 تست کن
این نشد داداش چی کارش کنیم:d
یعنی این بازی توی ورژن قبلیت راحت اجرا میشد؟ ببینم تنظیمات ریکاوری رو احیانا دست نزدی؟
این تاپیک یه سر بزن ببین ماله تو مثل همینه:
راهنماي Recovery Menu - صفحه 6

saeidraeisvand

کاربر سایت
Feb 27, 2013
2
سلام..من پی اس پیم مدل 3004 بود..

با همین روش به ورزن 6.60 اپدیت کردم..کپی خور موقت هم شد..

نزدیک 10 تا بازی دانلود کردم...بازیهایی مثل گلف یا انگری برد یا چندتای دیگه راحت اجزا شدن .اما بازی فوتبال اصلا نمیاد..مثل فولدر شکسته هست..کشتی کج هم میره تو بازی به لود که میرسه گیر میکنه میاد بیرون طوری که کپی خوری دستگاه میپره

ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ببخشید، پلاگین time battery percent روی این فریمور کار میکنه؟!
اگه همین فیرمور رو داری خوب تست کن ببین کار میکنه یا نه. اگه نه که یکی که فیرمورش همینه لطفا تست کنه.
شما لینکشو میخوای بذار که اگه کسی خواست تست کنه راحت دانلود کنه
سلام..من پی اس پیم مدل 3004 بود..
با همین روش به ورزن 6.60 اپدیت کردم..کپی خور موقت هم شد..
نزدیک 10 تا بازی دانلود کردم...بازیهایی مثل گلف یا انگری برد یا چندتای دیگه راحت اجزا شدن .اما بازی فوتبال اصلا نمیاد..مثل فولدر شکسته هست..کشتی کج هم میره تو بازی به لود که میرسه گیر میکنه میاد بیرون طوری که کپی خوری دستگاه میپره
ممنون میشم کمک کنید
بعیده یه سری رو اجرا کنه یه سری رو نکنه. من حدس میزنم شاید بد دانلود شده باشه. درست کپی میکنی؟ کجا می ریزی؟ پسوند فایل ها چی هست؟
اگه کسی رو داری که اونم PSP داره بهش بده یه تست بکنه اونم
آقا این نسخه هک6.60rc اومده ها کسی تستش کرده؟
silverbios from family bios
Xperia team
good lucky
6.60PRO بهترین ورژن هست و مشکلی هم نداره تو اجرای بازی ها.
این ورژنی هم که میگی من ندیدم چیزی، لینک بده.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام و با عرض تشکر بابت جوابتون!
اینم لینک:
https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=code&ltmpl=phosting&continue=http%3A%2F%2Fcode.google.com%2Fp%2Fprocfw%2F
در ضمن من الان 5.50 کپی دائم دارم ایا اول باید از کپی خارجش کنم بعد اپ کنم یا نه؟
برای اپدیت لازم نیست کپی خور بپره، با همون فیرمور مستقیم میتونید آپ کنید
به نظرم بهترین ورژن PRO-B10 هست.
البته اینم بگم قبلش حتما مشخصات سیستمت رو بگو که ببینم کپی دائم میشه یا نه، برنامه PSPident رو بریز تا مشخصات دقیق رو بگه

silverbios

کاربر سایت
Mar 1, 2013
17
برای اپدیت لازم نیست کپی خور بپره، با همون فیرمور مستقیم میتونید آپ کنید
به نظرم بهترین ورژن PRO-B10 هست.
البته اینم بگم قبلش حتما مشخصات سیستمت رو بگو که ببینم کپی دائم میشه یا نه، برنامه PSPident رو بریز تا مشخصات دقیق رو بگه
اوکی البته اسلیم 2000 هست که قبلا کپی دائم بود!(مادر بورد قدیمی)
فقط یه جا خوندم که میگه احتمال داره پس از نصب cip هارد بریک بشی ؟(ممکنه؟)
بعد لیل اینکه میگید که از نسخه قدیمیتر برا هک استفاده کنم چیه
فقط ممنون میشم سریع جواب بدید خیلی گیرم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اوکی البته اسلیم 2000 هست که قبلا کپی دائم بود!(مادر بورد قدیمی)
فقط یه جا خوندم که میگه احتمال داره پس از نصب cip هارد بریک بشی ؟(ممکنه؟)
بعد لیل اینکه میگید که از نسخه قدیمیتر برا هک استفاده کنم چیه
فقط ممنون میشم سریع جواب بدید خیلی گیرم
اینا همش مثل هم هست، اینجوری نیست که بگی این قدیمه اون جدیده. تیمی که ساختتش فرق میکنه
شما نباید مادربردت V3 باشه وگرنه نمیتونی دائم کپی کنی. حتما قبلش با اون برنامه که گفتم تست کن و ببین مادربرد رو چی میگه. اگه روش رو درست بری مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد که بریک بشی موقع نصب CIPL_Flasher

saeidraeisvand

کاربر سایت
Feb 27, 2013
2
اگه همین فیرمور رو داری خوب تست کن ببین کار میکنه یا نه. اگه نه که یکی که فیرمورش همینه لطفا تست کنه.
شما لینکشو میخوای بذار که اگه کسی خواست تست کنه راحت دانلود کنه

بعیده یه سری رو اجرا کنه یه سری رو نکنه. من حدس میزنم شاید بد دانلود شده باشه. درست کپی میکنی؟ کجا می ریزی؟ پسوند فایل ها چی هست؟
اگه کسی رو داری که اونم PSP داره بهش بده یه تست بکنه اونم

6.60PRO بهترین ورژن هست و مشکلی هم نداره تو اجرای بازی ها.
این ورژنی هم که میگی من ندیدم چیزی، لینک بده.

اره مطمئنم درست دانلود شده...حدس خودم اینه سایدد مشکل از مموری باشه..

اخه چیزی که عجیب هست اینه مثلا الان بازی کشتی کج رو میریزم میخونه فوتبال رو نمیخونه...مموری رو فرمت میکنم کشتی کج رو میریزم دیگه نمیخونش اما فوتبال رو میخونه..یبار دیگه فرمت میکنم هیچ کدوم رو نمیخونه..نمیدونم چشه..به نظرت از مموری میتونه باشه؟

اینم بگم من کپی موقت کردم نه دائم..چون تو اموزش نوشته وبد احتمال بریک شدن هست دیگه من همون موقت رو انجام دادم.

بازیها رو که درست میریزم..فولدر ISO ...پسوند فایلها هم iso هست دیگه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مادربورد:
slim(02g
ta-085
پس با این تفاسیر شما میگید b10 بهتره؟
نه مشکلی نداره میتونی 6.60 بریزی و دائم کپی خورش کنی
اره مطمئنم درست دانلود شده...حدس خودم اینه سایدد مشکل از مموری باشه..
اخه چیزی که عجیب هست اینه مثلا الان بازی کشتی کج رو میریزم میخونه فوتبال رو نمیخونه...مموری رو فرمت میکنم کشتی کج رو میریزم دیگه نمیخونش اما فوتبال رو میخونه..یبار دیگه فرمت میکنم هیچ کدوم رو نمیخونه..نمیدونم چشه..به نظرت از مموری میتونه باشه؟
اینم بگم من کپی موقت کردم نه دائم..چون تو اموزش نوشته وبد احتمال بریک شدن هست دیگه من همون موقت رو انجام دادم.
بازیها رو که درست میریزم..فولدر ISO ...پسوند فایلها هم iso هست دیگه
اینجوری که تو گفتی احتمالش خیلی زیاده که مموری خراب باشه. من بارها همینجا هم گفتم و خیلی ها هم با مموری مشکل داشتن چون الان بازار پر از جنس های تقلبی و اشغال هست. حتما یه مموری دیگه قبل از اینکه بخوای بری مموری بخری از دوستی اشنایی قرض بگیر و روی اون تست کن که مطمئن بشی.
در ضمن ربطی به دائم و موقت بودن نداره. مشخصات دستگاهت چی بود؟ برنامه PSPident رو بریز ببین مشخصات دستگاهت دقیق چیه. که بهت بگم دائم میتونی کپی خور کنی یا نه

silverbios

کاربر سایت
Mar 1, 2013
17
ممنون از پاسخ
در ضمن من پچه جدیدی رو که لینک دادم نصب کردم بدون مشکل بود فقط یه سوال
راهی هست که بشه از پلی استیشن استور استفاده کرد؟ بجز dns
در ضمن میشه یه آموزش برا مجیک میت کردن مموری بزارید
در ضمن این فریمور بهتره یا این:
http://forum.bazicenter.com/thread47026/
با سپاس فراوان

silverbios from family bios
Xperia team
good lucky

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
من یه سوال واسم پیش اومده این که چرا در مورد هک دائم (فقط بر روي 1000 و 2000 قابل اجراست پس بر روي 3000 و GO و 2000v3 نصب نكنيد ) ناگفته نماند psp من 3004 هست و مدل مادربرد هم TA-090 v2 . بالاخره من میتونم دائم هک کنم یا نه ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنون از پاسخ
در ضمن من پچه جدیدی رو که لینک دادم نصب کردم بدون مشکل بود فقط یه سوال
راهی هست که بشه از پلی استیشن استور استفاده کرد؟ بجز dns
در ضمن میشه یه آموزش برا مجیک میت کردن مموری بزارید
در ضمن این فریمور بهتره یا این:
http://forum.bazicenter.com/thread47026/
با سپاس فراوان
فیرمور PRO بهتره به نظ من. شما زیاد حساس نباش جفتش همه بازی ها رو اجرا میکنه.
MagicGate هم چیزی نیست که بتونی رو مموریت بریزی یا پاکش کنی یه تکنولوژی هست سونی برای copy-protection درست کرده اگه مموریت اصل باشه داره اگه هم تقلبی باشکه واضحه دیگه، خوب نداره
سلام
من یه سوال واسم پیش اومده این که چرا در مورد هک دائم (فقط بر روي 1000 و 2000 قابل اجراست پس بر روي 3000 و GO و 2000v3 نصب نكنيد ) ناگفته نماند psp من 3004 هست و مدل مادربرد هم TA-090 v2 . بالاخره من میتونم دائم هک کنم یا نه ؟
نه عزیز شما نمیتونی دائم کپی خور کنی. من توی اون یکی تاپیکم پست رو ویرایش کردم. من فکر میکردم شما 2000 داری. به هیچ وجه فایل کپی خور دائم رو روی دستگاهت اجرا نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر