PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

guitarist

کاربر سایت
Feb 18, 2008
7
سلام دوستان.
فکر کنم بجز تاپیکای خارجی اینجا چندمین جاست که پست میزارم چون میدونم که این کار شدنیه ولی راهشو نمیدونم.
راستش من یه مدل 3004 رو که قبلا 5.03 بود و با Chiken هکش کرده بودم متاسفانه با یه سهل انگاری به ورژن رسمی 5.5 سونی آپدیت شده حالا میخوام بدونم میشه دانگریدش کرد یا بیخیالش شم؟
آخه باید یه راهی باشه یا نه؟

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
من یه psp 3.90 m33-3 دارم می خوام به 5.5 gen-d آپگیریدش کنم نحوه آموزش خوندم ولی نمی دونم که به مموری یا باطری پاندروا احتیاج است یا با همین مموری و باطری خود دستگاه باید این کارو بکنم (اخه یکی از دوستان بدون پاندروا صدای psp پریده بود)
بی زحمت یکی این بنده رو راهنمایی کنه

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
من یه psp 3.90 m33-3 دارم می خوام به 5.5 gen-d آپگیریدش کنم نحوه آموزش خوندم ولی نمی دونم که به مموری یا باطری پاندروا احتیاج است یا با همین مموری و باطری خود دستگاه باید این کارو بکنم (اخه یکی از دوستان بدون پاندروا صدای psp پریده بود)
بی زحمت یکی این بنده رو راهنمایی کنه

طبق دستورات پست اول عمل کنید، چیز دیگه ای لازم نیست

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
با سلام مجدد و با تشکر از آقا مرتضی بخاطر راهنمایی.
دستگاه من موقع آپدیت خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم فیریمویرش عوض نشده و اطراف صفحه نمایش یه کادر کوچک کم رنگ درست شده ولی بازی های قدیمی رو هنوز میاره و صداشم قطع نشده (کلا همچی مثل قبله فقط یه کم اطراف صفحه تاریک شده)
حالا سوال اینکه آیا دستگاه من بریک شده ؟
و آیا این مشکل رو میشه درست کرد ؟
و اگر میشه درست کرد با چه روشی؟(با آنبریک کردن میشه درست کرد؟)
با تشکر

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
ببینم این کاستم فریمویر رو روی فت هم میشه نصب کرد. اگه رو فت نصب کنم برای اجرای برنامه های جانبی (هومبرو ها و پلاگین ها) مشکلی نخواهم داشت؟
ممنون میشم سریع جواب بدین.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
ببینم این کاستم فریمویر رو روی فت هم میشه نصب کرد. اگه رو فت نصب کنم برای اجرای برنامه های جانبی (هومبرو ها و پلاگین ها) مشکلی نخواهم داشت؟
مثینکه همه خوابن;)
بی زحمت یکی بیاد جواب منو بده.
ممنون :smile:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها من یک سوال فنی دارم!

من یک کنسول PSP Fat برای یکی از دوستان دارم میخوام MGS جدید دموش رو اجرا کنم ورژن خود دستگاه 4.01 m33-2 هست. میگه که باید 5.50 به بالا باشه. مشکل من این که یکی از دوستان گفته بود اگر 4.01 نباید این آبدیت رو انجام بدم!؟

چون میترسم خراب بشه.
ممنون

آخرین ویرایش:

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza
سلام دوستان
من به یک مشکل بزرگ بر خوردم ! لطفا راهنمایی کنید ! ( البته خیلی وقته این مشکل پیدا شده )
من فریمور psp یم 5.03 بود ، تو یکی از سایت ها ( pspcenter ) فریمور 5.5 رو گذاشته بود و این هشدار شما رو نداده بود ، ما اومدیم نصب کنیم ، بعد از نصب ، ریبوت شد و دیگه روشن نشد !
بچه ها میگن بریک شده !
کسی نمیتونه کمک کنه !
بردمش از اونجایی که خریم پرسیدم ، گفتش آخر ماه بیا احتمالا درست بشه !
هنوز نرفتم !
کسی میتونه راهنمایی کنه که درست میشه یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
help

سلام
دوست عزیز رو فت هم نصب میشه هیچ مشکلی نداره!:love:

بچه ها من یک سوال فنی دارم!

من یک کنسول PSP Fat برای یکی از دوستان دارم میخوام MGS جدید دموش رو اجرا کنم ورژن خود دستگاه 4.01 m33-2 هست. میگه که باید 5.50 به بالا باشه. مشکل من این که یکی از دوستان گفته بود اگر 4.01 نباید این آبدیت رو انجام بدم!؟
دوست عزیز بع gen5.50 آپدیت کن!راحت بازی اجرا میشه!

سلام دوستان
من به یک مشکل بزرگ بر خوردم ! لطفا راهنمایی کنید ! ( البته خیلی وقته این مشکل پیدا شده )
من فریمور psp یم 5.03 بود ، تو یکی از سایت ها ( pspcenter ) فریمور 5.5 رو گذاشته بود و این هشدار شما رو نداده بود ، ما اومدیم نصب کنیم ، بعد از نصب ، ریبوت شد و دیگه روشن نشد !
بچه ها میگن بریک شده !
کسی نمیتونه کمک کنه !
بردمش از اونجایی که خریم پرسیدم ، گفتش آخر ماه بیا احتمالا درست بشه !
هنوز نرفتم !
کسی میتونه راهنمایی کنه که درست میشه یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
دوست عزیز دستکاهت مدلش چیه؟بریک کردیو احتمالا درست بشه کامل توضیح بده!

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام
من اپديت كردم ولي فايل رو از سايت psphacks گرفتم الان كه ميرم تو قسمت بازي ها هيچ كدوم از بازي هارو نشون نميده فكر كنم هكش پرىده چيكار كنم؟؟

مادر بوردم هم هست ta-088

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر