PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من psp 1004 دارم ورژنشم 5.00 m33-3 هستش بعد میخواستم بازی GT و motorstorm و psp minis رو اجرا کنم در مورد decrypte کردنشم میدونم باید چیکار کنم ولی وقتی انجام میدم وسط راه میزنه cannot decrypte Eboot اگه راهی داره ممنون میشم بگید
در ضمن اگه لازم باشه آپدیت هم میکنم دستگاه رو
ممنون

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
hamed12345 . خوب شما آپدیت کن با همین فریمور که ساسان اینجا گفته همه رو اجرا می کنه راحت مثل آب خوردن باریها رو از همین سایت دانلود کن کار خاصیم نمی خاد بکنی راحت اجرا میشه مث خودم . خیلی حال داد اجرای این چانا تون وارز و گرن توریسمو . من که هیچ مشکللی نداشتم .

morti_toop

کاربر سایت
Nov 30, 2008
2
سلام بچه ها من ورژن 5.50gen b رو دارم چه جوري ميشه اونو به gen d تبديل كنم اخه نميتونم 27 mg دانلود كنم اگه ميشه لينكشو واسم بزاريد وبگيد كجا بايد بريزم

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
M33-GEN?

Saman_silas جان شما باید از پاندورا استفاده کنی .
به اسم آموزش Dark Alex Universal Unbricker توی فوروم هست .
ممنون ساسان جان الان فریمورشو کردم 3.80 m33-5چون تنها فریمور در دست رسم بود!
یه سوال؟
من دستگاهمو دادم وست واسم یه مرتبه ورژنشو کرد 5.50 gen-b رندوم صدای دستگاه میرفت و میومد!بعد خودش گفت که این مشکل واسه gen بودنه فریمورته!حالا میخوام ببینم اگه ورژن های 5 m33رو نصب کنم بازم مشکل رندوم بودن صدا رو دارم؟
البته همین الان هم دوبار دیدم وقتی میخوام بازی هارو اجرا کنم پیغام میده که نمیتونه بازش کنه!و برنامه های تو رم هم هیچ کدوم رو نمیشناسه!

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
بچه ها فریم ور من 5.50 GEN B2 هستش! وقتی فایل UPDATE رو داخل GAME کپی میکنم واسه آپدیت یه GEN D و بعدش از دستگاه وارد GAMES میشم CRuupted FILE نشون میده!!!!! یعنی نمیتونم اصلا اجرا کنم!! چرا اینجوری شده؟؟؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
help

بچه ها فریم ور من 5.50 GEN B2 هستش! وقتی فایل UPDATE رو داخل GAME کپی میکنم واسه آپدیت یه GEN D و بعدش از دستگاه وارد GAMES میشم CRuupted FILE نشون میده!!!!! یعنی نمیتونم اصلا اجرا کنم!! چرا اینجوری شده؟؟؟
دوست عزیز یک نگاه بنداز!دقت کن تو فولدر گیم یک فولدر گیم دیگه نباشه!:cheesygri

حالا منم باز آپدیت کردم!اخه راحت میتونم داونگرید کنم:-"
آنلاین بازی باز مشکل داره که!:biggrin1:به psn هم وصل میشه میگه آپدیت میخواد!
علاجی داره؟

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام.
دوستان لطفا کمک کنید من وقتی ورژن psp ییم 4 بود راحت gta و god of war رو بازی میکردم ولی الان که اپدیت کردم کند و خشک اجرا میشن و تیکه تیکه. مشکل از کجاست؟ رم؟ یا CFW ?

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
عزیز cpu رو نگاه کن که رو کم نداری!مموری هم که همونه کا قبلا داشتی!فایرمویرت چیه؟
البته این مشکل قبلا هم بود اونوقتی که ورژنش کمتر از 4 بود . وقتی اپدیت کردم به 4 بازم بازی رو یواش اجرا میکرد بعدش بردم به یارو دادم درست شد بعدش که CFW رو به 5.50d2 اپ کردم مشکل دوباره پیش اومد.

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
ممنون از همه دوستان مشکل از مموری بود همین الان یه مموری دیگه انداختم توش درست شد.
فقط الان یه سوال دارم این هست که مموری چی بگیرم با این حساب.
واسه من از این مموری ابی ها که روش نوشته سند دیسک بود.
به نظرتون چند gig بگیرم چه مارکی از کجا.؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر