PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,946
نام
آرتین
reza890@gmail.com

دوست عزیز دیگه از این پست ها اینجا نده بن میکننت چون داری آگهی فروش میدی دوما این تاپیک اسمشو ببین پست اول تاپیکم ببین برای اینه که این فرم ویر جدید که اومده رو اگه نصب کنی میتونی همه بازی های جدیدو بدون دستکاری راحت بازی کنی.زودتر پستتو ویرایش کن.

بچه ها اینم آپدیت gen 5.50-D2 (دانلود)

آخرین ویرایش:

reza_083

کاربر سایت
Sep 8, 2009
4
سلام من نمی خواستم خرید و فروش کنم.خواستم کمک کنم به دوستانم. دوما با آپدیت فرم ویر نمیشه همه بازی ها رو اجرا کرد. سوما آقا هر کی نتونست آپدیت کنه و تو کف این بازی جدید ها موند یه تشکر از این دوستمون انجام بده. اون پست منحل شد.
با تشکر.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام ببخشید این آپدیت این بازی هارو جواب میده؟؟؟؟

GTA:Chinatown Wars
Tekken: Dark Resurrection
WWE Smackdown Vs Raw 2010
Metal Gear Solid
Fifa 2010
Need for Speed: Shift
Colin McRae: Dirt 2

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام ببخشید این آپدیت این بازی هارو جواب میده؟؟؟؟

GTA:Chinatown Wars
Tekken: Dark Resurrection
WWE Smackdown Vs Raw 2010
Metal Gear Solid
Fifa 2010
Need for Speed: Shift
Colin McRae: Dirt 2
بله همه ی بازی های بالا رو جواب میده .

كسي از دوستان تونسته با اين 5.50 GEN-D بازي Gran Turismo رو اجرا كنه؟ :(

من از یک سایتی پچ شده Gen-B رو دانلود کردم . حتمن باید کار کنه با GEN-D اگه کار نکرد تو سایت هست پچ کنش.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,946
نام
آرتین
سلام من نمی خواستم خرید و فروش کنم.خواستم کمک کنم به دوستانم. دوما با آپدیت فرم ویر نمیشه همه بازی ها رو اجرا کرد. سوما آقا هر کی نتونست آپدیت کنه و تو کف این بازی جدید ها موند یه تشکر از این دوستمون انجام بده. اون پست منحل شد.
با تشکر.

میدونم دوست عزیز ولی خیلی با همین حرکت معمولی شما هم بن شدن من فقط واسه خودت گفتم در مورد اوونایی که با این فرم ویر هم نمیتونن اجرا کنن به خودم مثلا یگن من براشون eboot سالم بازی رو آپلود میکنم استفاده کنن اونایی که با این فرم ویر بازم مشکل اجرا دارن یه سری به اینجا هم بزنن

اگه واقعا می خوای بفروشی میتونی مثل من تو امضات کامل شرح بدی

ATSC

کاربر سایت
Oct 13, 2009
7
نام
SAMANTA
سلام یه سوال داشتم تورو خدا ببخشید من نمیدونستم کجا باید بپرسم.
من psp 3004 کوفتی رو قبلا با هن هک میکردم الان که OFW 5.51 شده نمیتونم بعدش میگن که HEN r3 کنسل شد (اینو PSPslim hack )گفته بودن .:evil: به نظر شما از چه راهی میشه CFW روش نصب کرد هیچ راهی نداره که به رمش دسترسی پیدا کرد ؟ اگه بشه چی میشه. یه سوال دیگه .کسی میتونه فایل DATA.PSAR رو باز کنه ؟:love:(توی فایلهای PBP هست). مرسی :blushing:
زود جواب بدین تا ناظم نیومده »ن ازش میترسم:((

alireza_73

کاربر سایت
Jun 22, 2008
125
سلام دوستان

من دستگاهم 5.50 gen-d2 هست ولی بازم موقع استفاده از psn میگه باید از آخرین فریمور یعنی 6.10 استفاده کنم میشه بگید راه حل چیه؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
لینک رپیدشیر 5.50GEN-D
حجم : 27.04 مگابایت
Code:
[LEFT]http://rapidshare.com/files/297614888/xgen-v4-gen-release-version_1256138756.zip[/LEFT]
سلام دوستان
من دستگاهم 5.50 gen-A هست آیا میتوم به GEN-D 5.50 آپ بکنم؟
یعنی مشکلی برای دستگاهم پیش نمیآد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر