PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

سلام

ابن ورژن مشکلی نداره؟؟؟

و مثل آپدیت نیست چرا؟؟ یعنی فریم ور کاملا از اول ریخته میشه؟؟

تنظیمات که ریست نمیشه میشه؟؟

و در نهایت ممنون میشم جدیدترین روش پاندورا رو (فکر کنم به 5.50gen میبرد) رو یه لینکی چیزی معرفی کنید

ممنون

سلام مرسي.از جوابتون..
.
ولي ورژنش؟
اينه ها..
.
اگر بازم موردي نداره من دانلودشم كردم برم براي نصب..
بازم مرسيييي.

دوست عزیز شما به هیچ وجه این فریمور را روی دستگاه خودت نصب نکن.
چون دستگاه شما از سری جدید هست و با ChickHEN کپی خور شده.درصورتی که نصب کنی دستگاه به اصطلاح بریک میشه و غیر قابل استفاده.

با سلام خدمت ساسان خان

من هم می خوام اینو بریزم
مشخصاتی که توی سیستم ستینگ نوشته به این شرحه
SYSTEM SOFTWARE 3.90 M33-3
MAC ADRESS 00:1F:3A:9F:7C:A7

می تونم 5.50GEN-D رو بریزم؟

با سلام خدمت آقا ساسان
آقا من دستگاهم 5.50 Gen-b(Full)زمانی که می خوام این را بریزم صفحه کاملا سیاه میشه و دیکه هیچ اتفاقی نمی افته و دوباره باید دستگاه را ریست کنم و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد فکر می کنی باید چی کار کنم من فقط برای بازی GTA که اجرا نمیشه می خوام این آپدیت را بریزم.
psp phat 1004
ممنون میشم من را راهنمایی کنی.یک سوال دیگم داشتم برای ساختن باطری پاندورا با 5.50 هم یک لینک آموزش میشه بدی.خیلی خیلی ممنون

دوست عزیز شما به هیچ وجه این فریمور را روی دستگاه خودت نصب نکن.
چون دستگاه شما از سری جدید هست و با ChickHEN کپی خور شده.درصورتی که نصب کنی دستگاه به اصطلاح بریک میشه و غیر قابل استفاده.
از کجا فهمیدید سری جدیده ؟؟؟

با سلام خدمت ساسان خان

من هم می خوام اینو بریزم
مشخصاتی که توی سیستم ستینگ نوشته به این شرحه
SYSTEM SOFTWARE 3.90 M33-3
MAC ADRESS 00:

می تونم 5.50GEN-D رو بریزم؟

با اجازه ساسان جان
شما میتونی نصب کنی مشکلی نیست.

با سلام خدمت آقا ساسان
آقا من دستگاهم 5.50 Gen-b(Full)زمانی که می خوام این را بریزم صفحه کاملا سیاه میشه و دیکه هیچ اتفاقی نمی افته و دوباره باید دستگاه را ریست کنم و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد فکر می کنی باید چی کار کنم من فقط برای بازی GTA که اجرا نمیشه می خوام این آپدیت را بریزم.
psp phat 1004
ممنون میشم من را راهنمایی کنی.یک سوال دیگم داشتم برای ساختن باطری پاندورا با 5.50 هم یک لینک آموزش میشه بدی.خیلی خیلی ممنون

سلام.
یکی از بچه ها دیگه هم با این برنامه روی مدل 1000 مشکل داره.
فکر کنم کلا روی مدل 1000 اجرا نشه.

از کجا فهمیدید سری جدیده ؟؟؟

از ورژن فریمور دستگاهت که 5.03m33-6 بود.

من eboot ورژن 5.50 رو دارم و سرعت و وقت کافی برای دانلود 25 mb رو ندارم ساسان جان اگه میشه آپدیت 5.50d رو بدونه eboot داخلش برام اپلول کن .راستی تو این اپدیت eboot رو باید تو روت بریزم؟؟
بازیهایی که برای 5.3 hen پچ شدن رو 5.50-gen-d بالا میان؟؟؟

من امروز این فریم ور رو ریختم

مدل PSP من 2000 ورژن 2 هست که از 5.50gen میخواستم آپدیت کنم

بعد از ریختن اگر همچنان به شما ارور داد برای اجرای بازی برید توی محیط ریکاوری و از شاخه advance گذینه UMD MOD رو به SONY NP9660 (عددشو مطمئن نیستم ولی یه SONY بیشتر نداریم :biggrin1:) تغییر بدید

اونوقت مثل من همه ی بازی ها براتون اجرا میشن!!!! :excited::excited::excited:

خود فریم و هم هیچ مشکلی نداره خودم به شخصه همه چیز رو امتحان کردم

دمت گرم GEN !!!!!

:love:

دوستان من یه سوال دارم که الان فریمور دستگاه من GEN B (FULL) 5.50 هست ( PSP 1000 )

بعد میخوام بدونم که این فریمور 5.50 GEN D الان از GEN B (FULL) 5.50 بالاتر و بازی هایی که به فریمور 6.10 احتیاج دارن رو ساپورت میکنه( دیگه احتیاجی به FIX کردن با برنامه game-decrypter-by-yoshihiro-v4 رو نداره )

به این لینک که ساسان جان برای دانلود دادن ارور میده میشه یه بنده خدایی لینک سالم بده

با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or