PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

نه دوست عزیز لازم نیست برگردید به آپدیت قبلی حالا که آپدیت کردید .
هر موقع مشکل پیدا کردید برگردید به آپدیت قبلی .

ساسان جان میخواستم بدونم که راسته که این اپدیت GEN تو اکثر بازیها هنگ میکنه و میگن که اگه PSP رو به صورت کامل شاتدان کنیم و یا باطری دستگاه تمام بشه این اپدیت ( GEN ) پاک میشه و باید بازم اپدیت کنیم:confused:

PSP من هم FAT 1000 هست

با تشکر

آپدیت به هیج وجه پاک شدنی نیست .
اینکه هنگ می کنه و اینا فکر کنم درست نباشه .
تا موقعی که من psp داشتم مشکل هنگ با این نسخه نداشتم .

میشه فایالهای اپدیت رو یک جا دیگه up کنید من با rapidshare مشکل دارم نمی تونم دنلود کنم.
پیدا کردم مشکل حل شد

آخرین ویرایش:
سلام
فریم ویر دستگاه من الان 5.00 M33 هست.مدل دستگاه هم فت هستش. میخواستم بدونم برای اجرای بازی GTA China Town باید فریم ویر رو عوض کنم و از کجا بفهمم که ورژن دستگاه چنده؟؟ منظورم M33 چه ورژنی هست؟
ممنون

خوب وست عزیز m33-5 هست!یک اپدیت کم حجم داره که میشه 5ورژن6!
بعدش بازیا رو واسه این فایرو داونلود کن یا دکریبت کن!رو همین همشون اجرا میشه!نیازس به فایرم جدید نیست

سلام
من این فریمور رو نصب کردم اما وقتی پی اس پی رو به کامپیوتر وصل می کنم فایل iso نیست و اینکه وقتی بازی رو می ریزم داخل پی اس پی میزنم خالیه و هیچ فایلی نیست لطفا راهنمایی کنید

اقا راستیتش اینه که من وقتی دستگاه رو ابدیت کردم یه سری بازی توش ریختم وبازی های به راحتی توش اجرا شد یه مدت بود بازی نمی کردم وشارژ دستگاه به کلی تموم شده بود وقتی دستگاه رو زدم تو شارژ وروشنش کردم تو همون قسمتی که می رفتم و iso ها رو اجرا میکردم نوشته بود there are no games البته وقتی به کامپیوتر وصلش کردم بازی ها تو فایل iso بود
یه بار به کلی مموری رو فرمت کردم وقتی به کامپیوتر وصلش کردم فایل iso وجود نداشت

خودم یه فایل ساختم وبا حروف بزرگ بنام iso قرار دادم.

بازم همون نوشته رو زد there are no games

زاستی وقتی من پی اس پی رو کامل خاموش می کنم و می خواهم برم تو ریکاوری نمیشه قبلا یه بار رفته بودم و فرمت wma رو فعال کرده بودم نمیدونم چیکار کنم.

دوستان من از لینک http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23615 دستگاهمو به ورژن 5.00m33-4تبدیل کردم!ولی صدا نداره!

راه حل بدون مجیک مموری یا باطری پاندورا دارم؟در ضمن من توی دوستام کسی PSPنداره که بخوام اززش قرض بگیرم(تو بعضی از تاپیک ها نوشته باید 2 تا psp باشه)

از راهنمایی تون ممنون!

ویرایش:از همون لینک به 4.01 تبدیل کردم درست شد ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or