PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

سوال

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز.
اقا من موقع ریختن فریمور جدید دچار مشکل میشم.
من فریمور psp رو از3.40 oe-a تغییر دادم به 3.52 m33 .
حالا وقتی خواستم 5.00m33 رو بریزم این پیغام رو داد:
this program requires 3.52 m33-3 or higher.
بعد میره توی umd . گفتم شاید فریمورش خراب باشه (5.00) رفتم 3.90m33 رو گرفتم . اما اون هم همون پیغام رو میداد . حالا من چی کار کنم ؟
اگر خواستین کمکم کنید لطفا مراحل را کامل توضیح دهید چون من بعضی از مسائل رو متوجه نمیشم مثلا: منوی recavery کجاست ؟
ممنون میشم اگر جواب من رو بدین . یا علی.:((

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز.
اقا من موقع ریختن فریمور جدید دچار مشکل میشم.
من فریمور psp رو از3.40 oe-a تغییر دادم به 3.52 m33 .
حالا وقتی خواستم 5.00m33 رو بریزم این پیغام رو داد:
this program requires 3.52 m33-3 or higher.
بعد میره توی umd . گفتم شاید فریمورش خراب باشه (5.00) رفتم 3.90m33 رو گرفتم . اما اون هم همون پیغام رو میداد . حالا من چی کار کنم ؟
اگر خواستین کمکم کنید لطفا مراحل را کامل توضیح دهید چون من بعضی از مسائل رو متوجه نمیشم مثلا: منوی recavery کجاست ؟
ممنون میشم اگر جواب من رو بدین . یا علی.:((
شما آپدیت 3.52M33-3 رو هم نصب کردی؟
اگه نصب نکردی مشکل از اون هست.

با عرض سلام
دوستان من یک psp3000 دارم که با 5.03 gen کپی خور کردم ولی دستگاه مرتب هنگ می کنه و بعضی بازی ها را اجرا نمی کنه می خواستم بدونم می تونم psp را به 5.00 m33-6 اپدیت کنم ممنون می شم اگه کمکم کنین

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان من یک سوال دارم البته میدونم به این جا مربوط نمی شه اما چون ایجا بیشترین بیننده رو داره دارم اینجا سوال میکنم
من یک کابل کامپونت برای خروجی دستگاه گرفتم تلوزیون هم کامپونت داره اما وقتی وصل میکنم تصویر از وسط نصفه هست و خیلی بهم ریخته توی تنظیمات دستگاه که میرم قسمتی هست به نام interlace که تصویر رو درست میکنه اما بازی ها اجرا نمیشه و یک پیغام خاصی میده من باید چی کار کنم ممنون

سلام
دوستان من یک سوال دارم البته میدونم به این جا مربوط نمی شه اما چون ایجا بیشترین بیننده رو داره دارم اینجا سوال میکنم
من یک کابل کامپونت برای خروجی دستگاه گرفتم تلوزیون هم کامپونت داره اما وقتی وصل میکنم تصویر از وسط نصفه هست و خیلی بهم ریخته توی تنظیمات دستگاه که میرم قسمتی هست به نام interlace که تصویر رو درست میکنه اما بازی ها اجرا نمیشه و یک پیغام خاصی میده من باید چی کار کنم ممنون
اِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِ مگه میشه هر جا حال کردی بپرسی لطفاً سوالتو اینجا بپرس جواب مبگیری
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5771&page=101

سلام دوستان

یه مشکل خفن واسه psp من پیش اومد ، گمونم فاتحه اش خونده شد
وقتی خاستم فریمور 5.50 نصب کنم ، موقع نصب ریست شد ولی دیگه بالا نیومد . فقط چراغ power روشن میشه و چراغ Memory card ، صفحه سیاه میمونه .

خاهشن اگه راهی هست که به حالت اولش بشه برگردوند راهنمایی کنید ممنون میشم ، آخه بدجور حالم گرفت

مدل دستگاه Psp Slim 2000 کپی خور شده

سلام دوستان

یه مشکل خفن واسه psp من پیش اومد ، گمونم فاتحه اش خونده شد
وقتی خاستم فریمور 5.50 نصب کنم ، موقع نصب ریست شد ولی دیگه بالا نیومد . فقط چراغ power روشن میشه و چراغ Memory card ، صفحه سیاه میمونه .

خاهشن اگه راهی هست که به حالت اولش بشه برگردوند راهنمایی کنید ممنون میشم ، آخه بدجور حالم گرفت

مدل دستگاه Psp Slim 2000 کپی خور شده

دوست عزیز دستگاه شما بریک شده

که جای نگرانی نیست . چون با باطری پانادرا میتونی درست کنی

دوستان سلام

میشه یکی بگه که این اقای دارک الکس فریمور m33 دیگه بیرون میده یا نه:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evi l::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::e vil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evi l:
دوست عزیز فعلاً که داداش دارکی خودشو کشیده کنار ولی احتمالاً داره زیر ابی کار میکنه

دوستان من الان اپدیت من 5.50 gen-B که جلوش نوشته FULL ( اپدیت قبلی من 6 5.00M33 بود )
PSP من هم FAT 1000 هست

چه جوری میتونم به اپدیت قبلیم برم :confused::confused::confused::confused:

دوستان من الان اپدیت من 5.50 gen-B که جلوش نوشته FULL ( اپدیت قبلی من 6 5.00M33 بود )
PSP من هم FAT 1000 هست

چه جوری میتونم به اپدیت قبلیم برم :confused::confused::confused::confused:

مگه ناراضی هستید از این نسخه ؟
با پاندورا میتونید برگردونید به راحتی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or