PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

ساسان جان من تا همون قسمت که گفتی مموریو داخل خود پی اس پی فرمت کن متوجه شدم ولی ادامشو نه
می شه قسمت به قسمت توضیح بدید مر :biggrin1:30
منظورش اینه که تو محیط psp یا همون select ، xmb رو بزنی (یه صفحه باز میشه) و تو اونجا Game Folder Homebrew رو ، رو Sony np9660 تنظیم کنی.
سلام.
ببخشید ما یه غلطی کردیم که psp رو با server خودش update کردم 5.02 هست حالا هیچ بازی ISO رو نمیزنه یعنی از حالت hack خارج شده باید چیکار کنم دستم به دامنتون کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟:((
به ، واسه چی با خودش آپدیت کردی ؟
شما باید با یه psp دیگه (کپی خور شده) pspت رو کپی خور کنی.
برو به این لینک :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8342

خوب دوست عزیز من دکمه select رو تو منو اصلی psp زدم ولی صفحه ای باز نشد . :(
شما اول باید دستگاه رو به طور کامل خاموش کنی بعد R رو نگه داری و دستگاه رو روشن کنی بعد یک منو میاد که میری تو Config و بعد VSH Menu رو Enable میکنی بعد تو محیط PSP سلکت رو میزنی ... :biggrin1:

ممنون از لینکتون ولی psp من جدیدترین آپدیت روشه فکر میکنید بشه هکش کنم ؟؟
نه چه ربطی داره ؟
شما یه psp کپی خور باید پیدا کنی و با توجه به اون لینک دستگاه خودت رو کپیخور کنی یا بدی بیرون با 5 6 تومن برات کپیخور کنن.

آخرین ویرایش:
سلام.
ببخشید ما یه غلطی کردیم که psp رو با server خودش update کردم 5.02 هست حالا هیچ بازی ISO رو نمیزنه یعنی از حالت hack خارج شده باید چیکار کنم دستم به دامنتون کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟:((

شما میتونی از آخری یا همون 7تم استفاده کنی البته این آموزش میبره به 4.01M33-2 ، میتونی از آموزشی که لینکش تو امضای ساسان هم هست استفاده کنی اون میبره به 5.00m33-4 .

آخرین ویرایش:
من این کارو کردم و کپی خور شد به ورژن 4.01 M33-2 و بازیهایی که تو ISO میزارم رو میاره ولی وقتی میزنم ERORR میده شماره ارور هم 8002032 هست جون من یکی کمکم کنه .

من این کارو کردم و کپی خور شد به ورژن 4.01 M33-2 و بازیهایی که تو ISO میزارم رو میاره ولی وقتی میزنم ERORR میده شماره ارور هم 8002032 هست جون من یکی کمکم کنه .
دوست عزیز
آیا مطمئن هستید که تنظیمات ریکاوری شما درسته ؟
Configuration

• Skip SCE logo روي حالت Disabled
  • Hide corrupt icons روي حالت Enabled
  • Autorun program at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP روي حالت Disabled
  • UMD Mode روي حالت Sony np9660 (اگه از ورژن هاي قديمي استفاده ميكنين روي حالت Enabled قرار بديد)
  • Fake region روي حالت Disabled
  • Free UMD Region روي حالت Enabled
  • Hard Reset on homebrew روي حالت Disabled (در ورژن هاي قديمي اين گزينه نيست)
  • Use VshMenu روی حالت Enabled (در ورژن هاي قديمي اين گزينه نيست)
  • XMB Usb Device روی حالت Memory Stick (در ورژن هاي قديمي اين گزينه نيست)
  • Use M33 network update روی حالت Enabled (در ورژن هاي قديمي اين گزينه نيست)

میشه کمکم کنید.
از یکی میپرسم ورژن 5 بریزم میگه بریز (smigle) از یکی میپرسم میگه نریز. البته اونی که میگه نریز دلیل نمیاره!
میشه کمکم کنید.
4.1 دارم.

میشه کمکم کنید.
از یکی میپرسم ورژن 5 بریزم میگه بریز (smigle) از یکی میپرسم میگه نریز. البته اونی که میگه نریز دلیل نمیاره!
میشه کمکم کنید.
4.1 دارم.
بریز خیالت راحت :biggrin1:
من که تا حالا هیچ مشکلی توش ندیدم .
بک گرنادشم قشنگتره :smile:
من قبلش 3.71 داشتم . سرعت 5.00 وقتی میخواد لیست بازیایی که رو مموری هستنو بیاره یکم بیشتر شده .
در کل بریز با خیالت راحت :biggrin1:

میشه کمکم کنید.
میشه کمکم کنید.
4.1 دارم.
بریز کی میگه نریز ؟ :cheesygri
این m33-6 آخر سرعته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or