PSN Cards

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من در به در دنبال کارت PSN میگردم هر چی گشتم گیرم نیومد تو فروشگاه سایت هم رفتم تمامیه کالا یا موجود نیست یا به تعداد مورد نیاز ندارند خواهشمندم اگه کسی داره یا جایی سراغ داره به من اطلاع بده 100% می خوام.از همگی ممنون:love:
حالا چرا شما به تعداده زیاد میخواهی
غزیز من یکی یکی بخر بعد که تمام شد یکی دیگر بخر
این طوری بهتر

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
حالا چرا شما به تعداده زیاد میخواهی
غزیز من یکی یکی بخر بعد که تمام شد یکی دیگر بخر
این طوری بهتر
آقا کی گفت من چند تا چندتا می خوام من گفتم تو فروشگاه نوشته یا موجود نیست یا به تعداد خواسته شده نداریم وگرنه من یه دونه بیشتر نمیخوام.
اونم فقط فقط یه 20 دلاریش که اونم فقط واسه 6 دلار بهش نیاز دارم اگه کارت 6 دلاری داشت اونو می خریدم اگه کسی داره یا میدونه خواهش می کنم کمک کنید. ممنون!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا کی گفت من چند تا چندتا می خوام من گفتم تو فروشگاه نوشته یا موجود نیست یا به تعداد خواسته شده نداریم وگرنه من یه دونه بیشتر نمیخوام.
اونم فقط فقط یه 20 دلاریش که اونم فقط واسه 6 دلار بهش نیاز دارم اگه کارت 6 دلاری داشت اونو می خریدم اگه کسی داره یا میدونه خواهش می کنم کمک کنید. ممنون!
خوب کارت 6 دالاری نیست اگر شش دالار بیشتر احتیاج داری باید از دبیت کارت استفاده کنی که اونم متاسفانه ایران گیرمان نمیاد :(

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
کسی کارت PSN نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من اتفاقا من هم مشکل تو رو دارم الان 1 ماه هست میخوام دو تا مپ بخرم نمیتونم. psn card اگرم پیدا بشه فقط اکانت هست یعنی فیزیکی نیست. البته منظورم این نیست این کارتها غیر معتبره.من سپردم اما تو دبی وابوظبی هم ظاهرا نبوده.این اکانتها رو با pay pall و سایر کارتهای اعتباری میخرن.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوست من اتفاقا من هم مشکل تو رو دارم الان 1 ماه هست میخوام دو تا مپ بخرم نمیتونم. psn card اگرم پیدا بشه فقط اکانت هست یعنی فیزیکی نیست. البته منظورم این نیست این کارتها غیر معتبره.من سپردم اما تو دبی وابوظبی هم ظاهرا نبوده.این اکانتها رو با pay pall و سایر کارتهای اعتباری میخرن.
درست می گی:yes:
ولی چه کنیم که گیر نمیاد توی فروشگاه سایت هم که واسه قشنگی گذاشتن.گذاشتن دل ما رو اب کنن.:wallbash:
به امید روزی که از این کارت ها به دست ما هم برسه:((
موفق باشید.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دیگه لازم نیست بازیای PALـتون رو با UC عوض کنید!
بله! :cheesygri PSN CARD برای اروپا تایید شد :p که از اول ماه اکتبر وارد بازار میشه.
367088_1_hs.jpg

www.ps3-sense.nl

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دیگه لازم نیست بازیای PALـتون رو با UC عوض کنید!
بله! :cheesygri PSN CARD برای اروپا تایید شد :p که از اول ماه اکتبر وارد بازار میشه.
367088_1_hs.jpg

www.ps3-sense.nl
یعنی میشه با psn card اروپا مثلا از psn آمریکا یا به عکس خرید کرد ؟چون ظاهرا باید اکانت us با اکانت Eu فرق کنه! اینو واسه این میگم که آخه بعضی از بازی های ما پال هست و بعضی یوسی.ممنون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی میشه با psn card اروپا مثلا از psn آمریکا یا به عکس خرید کرد ؟چون ظاهرا باید اکانت us با اکانت Eu فرق کنه! اینو واسه این میگم که آخه بعضی از بازی های ما پال هست و بعضی یوسی.ممنون.
نه
نمیشه شما باید یک یوزره دیگه بسازی
سلام.راستی psn card مدت اعتبار داره واسه مصرفش ؟
نه نداره مدت اغتبار من خودم تا 3 ماه ازش استفاده نکردم و درباره که زدم یعنی چیزی که خرید کردم مورده قبول قرار گرفت:biggrin1:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام لطفا جون مادرتون منو کمک کنید !
من میخوام یه PSN card بخرم بادوستم شریکی ! میخوام بدونم دوتاییمون میتونیم از یه کارت استفاده کنیم ؟!

بعدشن یه سوال دیگه ! من الان ریجن دستگاهم 3 هست حالا مال PSN ID_م رو نمیدونم ، میخوام بدونم میتونم از PSN card US استفاده کنم ؟؟؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام لطفا جون مادرتون منو کمک کنید !
من میخوام یه PSN card بخرم بادوستم شریکی ! میخوام بدونم دوتاییمون میتونیم از یه کارت استفاده کنیم ؟!

بعدشن یه سوال دیگه ! من الان ریجن دستگاهم 3 هست حالا مال PSN ID_م رو نمیدونم ، میخوام بدونم میتونم از PSN card US استفاده کنم ؟؟؟

هم خودتون دوتا هم 2 نفر دیگه میتونید :D مثلا من سومیش :D
البته کد رو نمیشه دوبار استفاده کرد
اگه میخوای Share کنید بهتره یه یوزر بسازید (امریکایی) با اون بخرید

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
هم خودتون دوتا هم 2 نفر دیگه میتونید :D مثلا من سومیش :D
البته کد رو نمیشه دوبار استفاده کرد
اگه میخوای Share کنید بهتره یه یوزر بسازید (امریکایی) با اون بخرید

موفق باشید
خوب اگه کد رو نمیشه دو بار استفاده کرد که دیگه کار تمومه دیگه !
یعنی نمیتونیم استفاده کنیم !:(
یعنی از تو سایت PS باید یوزر آمریکایی بسازم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر