PS4 هک شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
«Playstation 4» توسط گروه «fail0verflow» هک شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

امروز یک ویدیو از کنسول PS4 منتشر شد که در آن یک نسخه هک شده «Pokemon» توسط سیستم عامل تغییر یافته «Linux» اجرا می‌شود. PS4 توسط گروه fail0verflow هک شده، این گروه این نسخه تغییر یافته سیستم عامل Linux را در دسترس عموم قرار داده‌است.

ویدیو منتشر شده:

[video=aparat;T8iC9]http://www.aparat.com/v/T8iC9[/video]

این ویدیو در اواخر ماه دسامبر، در کنفرانس «Chaos Communication Congress» که در شهر هامبورگ برگزار شد، توسط گروه fail0verflow به نمایش در آمد.

fail0verflow همان گروهی است که کنسول «Playstation 3» را در ژانویه سال 2011 هک کرد. (همچنین موفق به هک کنسول‌های Wii و Wii U نیز شده)

با توجه به گزارش «Digital Foundry»، این گروه، نرم‌افزاری را عرضه نکرده که بتواند قابلیت دسترسی پایین به سخت‌افزار را داشته باشد، به این دلیل که «سیستم امنیتی PS4 به قدری افتضاح است که به کمک ما [گروه fail0verflow] نیاز ندارید.».

انتظار می‌رود هکر‌های بیشتری در ماه‌های پیش رو به عرضه نرم‌افزارهای مختلف برای هک کنسول PS4 روی بیاورند، باید منتظر ماند و دید «سونی» چه واکنشی نشان خواهد داد.

منبع

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
هک که میشه در آینده
ولی الان بیشتر بازیها وابسته به نت هستن
کلا چند عنوان خوب بازی کنیم و آنلاین حالش بیشتر از
100 عنوان بازی کپی هست که دو تاش رو هم بازی نمیکنیم.. نسل قبل کلی بازی دانلود کردم همش هم بیخودی بود
چیت هم که خودم با کدها میساختم ولی جز بیمزه کردن بازی و خراب کردن آنلاین چیز دیگه ای نداره.
من فقط انلاین میزنم ، کلا آفلاین بازی کردن حال نمیده مگر بازیهای خاص
کلا تو ایران گیم بازی کردن دردسر خاص خودش رو داره واقعا خاص ه
هک بشه یه جور ، نشه یه جور ، اینترنت حجمی، پینگ ، پکت لاست، پورت ، ای پی و...

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
حالا هک به کنار پول و فلان به کنار....خداییش بعد هک اون استودیو سازنده ای که بازیو ساخته چند سال زحمت کشیدن
چجوری قیمت بازی که 60 دلاره رو با 2000 تومن استفاده کنن؟هر چیزی قیمت خودشو داره....که اینجوری میشه دیگه ای پی
جدید نمیبینیم

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
این هک کاملا به ضرر سونی هست؟
من همیشه فکر میکردم اگه یه کنسول هک بشه نفعش بیشتر از ضررش هست

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
قضیه پایرت تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر تو جاهایی اتفاق میوفته که قوانین کپی رایت رو امضا نکردن و جاهای کمی تو دنیا وجود داره که متاسفانه یکیش ماییم. در نتیجه جزء بازار هدف سونی محسوب نمیشیم که ازش آسیب ببینن.با این وضع درآمد خانوارهای ایرانی بهترین گزینه برای گیمرهای ایرانی هک شدن PS4 هست چون برای بازی کردن بازیهای روز روی PC باید سیستم گرون قیمت داشت که بازم به صرفه نیست.

پ.ن: به شخصه حاضرم بازی بوی زباله بده ولی 200تومن پیاده نشم:d

--------------------------
WTF این دیگه چه تگیه!:d

03wyo8ctzootiq1mpz1m.jpg

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
هك ميشه بشه ولي اونايي هك ميكنن يا نتونن انلاين بشن يا سريع بن دائم بشن با سريال عوض كردن هم نتونن انلاين شن دوباره طوري شده بود طرف با بازي copy تروفي ميكرفت بعد ميومد ميكفت فرقي بين تروفي كرفتن بين بازي copy و اريجينال نيست كلي هم كلاس ميذاشت تازه

بله دیگه فرقی نیست :d . کاری که باعث تروفی گرفتن میشد که یکیه .اورجینال پول میدی فقط
حالا پول دادن شاید یه مقدار پرستیژ رو ببره بالا ولی فرقی نداره به هیچ وجه

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
برای من که بهترین خبر ممکن هست :bighug:

الان 6 ماهه PS4 دارم ولی با بدبختی دو تا بازی فقط تونستم بخرم :(

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
هک بشه استقبال میکنیم چون خیلی ها دوست دارن از نسل جدید استفاده کنن و بودجه شون نمیرسه
اینکه یه عده میریزن نت رو خراب میکنن دلیل نمیشه که عده بسیار زیادی رو از لذت این نسل محروم کنیم
راجع به بازی های اجاره ای هم عرض کنم تو شهرهای کوچیک این جور سیستمها نیست و گیمرها مجبورن یا قید این نسل رو بزنن یا هر ماه مبلغ گزافی رو هزینه بازی کنن که با این وضع درامدی ایران توجیه اقتصادی نداره
برای تعویض کردن هم شهرهای کوچیکتر همین مصیبت رو دارن یا باید با پست اقدام کنن که اون اگه بازیت وسط راه سرقت نشه و طرف ادم خوبی باشه حداقل 20 تومن ضرر بهت میزنه به علاوه اون ضرری که رو خود بازی میدی بازیهای ظرفیتی هم تو 90 درصد اکانت دزدی هست و نهایتا یکماه بعد بسته میشه و هیچ اعتباری بهشون نیست
دوستان شهرهای بزرگ لطف کنین همه رو از دید تهران بررسی نکنین بله اگه ما هم تهران بودیم شبی دو تومن بازی اجاره میکردیم یا تعویض میکردیم و لذتشو میبردیم ولی شهر کوچیک مصیبت زیاد داره خود بنده برا تعویض یه بازی حداقل باید یک ماه وقت بذارم چون کلا اطرافم 10 نفر ps4 ندارن . به معاملات راه دور هم اعتباری نست گرچه تو چند مورد ریسکش رو قبول کردم اما بازم اعتباری بهش نیست پس مجبورم حداقل ماهی 200 تومن خرج بازی کنم ولی اگه هک بشه این هزینه حداقل یک چهارم میشه

در کل ما گیمریم هک بشه یا نشه با پول یا بی پول گیمری مون رو میکنیم اما چه بهتر که هک بشه تا همه استفاده کنن

تگران ضرر سونی هم نباشین اونا اگه مارو ادم حساب میکردن حداقل دو تا نمایندگی تو کشورمون میزدن در کل ایران اصلا بازار هدف سونی نیست حداقل الان اینطوریه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ایشالا که هک بشه که عده ی بیشتری بتونن بازی کنن.راجع به گیگابایت بالای بازی ها PS3 هم بالا بود...مشکلی نیست الان رو PC هم بالاست...یه هارده دیگه.
و صد البته به نفع اورجینال بازها هم هست! چرا؟! چون بازی های اوریج رو مجبور میشن ارزون تر بدن! کسی نمیخره دیگه دیگه از این نامردا با قیمت بالا... (از اونور بد بختی هم داره :D ممکنه انقدر خریدار کم بشه باز بیوفتیم دنبال بازی اصل! به زحمت گیر بیاد)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به ما چه ارتباطی داره شما میخوای ارشیو جمع کنی !! والا نسل قبلم که کنسوالا هک شده بودن هر کی میخواست ارشیوش جمع میکرد هر کی میحواست کپی بازی میکرد،
واقعا شاید یکی وسعش نرسه اکثر بازی ها رو داشته باشه و نهایتا 1 بازی بتونه 1 ماه بحره ، الان هر بازی جدیدی هم که میرسه تا اون روزای اول که سر به فلک میکشه قیمتش ، بعدشم قیمت خوب گیر نمیاد تا چندین ماه بگذره ادم بتونه یک قیمت خوب پیدا کنه یا دست دو بخره ، والا کسی نیازی نیست حامی و کمپینر خرید سی دی ارجینال و.. شه وقتی تو مملکت هنوز قانون کپی رایتی وجود نداره یکسری دم از اریج خریدن و حمایت میکنن انگار مثلا ما خیلی حساب میشیم جز بازار جهانی سونی ...نمایندگی اصلی اینجا زده

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
چند درصد شمایی که می فرمایید نارحتید از هک شدن کنسول، ویندوزی که الان دارید استفاده می کنید اورجیناله؟ چندتا نرم افزار اورجینال رو ویندوزتون نصبه؟ چند درصد موزیک هایی که روزانه گوش می کنید دانلودی نیست و اورجینال خریداری کردین؟ چندتا تاحالا فیلمــ اورجینال تماشا کردین؟ طرف فیلمو هفته ها قبل از ریلیز رسمی تو بازار دانلود می کنه و تماشا می کنه، نمره شو می ده و نقدشمــ می کنه، بعد میاد اورجینال اورجینال را می ندازه!

قانون مداری و احترامــ به قانون خوبه؛
ولی شعار بدون عمل خیلی بده، خیلی!

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
آخه نه اینکه سهامدار سونی اینجا زیاده ماشاالله ,میترسن سود سهامشون افت کنه.
جالبه که 90%درصد کسایی که سنگ اورجینال به سینه میزنن از جیب والدین گرامی مایه میذارن.
اگه واسه هر هزار تومن اون پول زحمت کشیده بودن مطمئنا راضی نمیشدن 200 تومن همینطور بریزن تو جیب یه مشت سودجو.
انشالله زودتر فریم ور و باقی ماجرا ها هم درست شه که همه بتونن لذت ببرن.

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
حالا مگه هک شده و بازی از رو هارد ران کردن که شما ها با هم بحث میکنید
معلوم نیست که چجوری یا کی میخاد هک بشه ...
همه فکر میکنن فردا هاردو میبرن توپخونه پر میکنن :)
امیدوارم ما هم منتظر میمونیم ،
و البته امیدوارم اگر هم یه زمانی هک شد اساسی هکش کنن چون سونی همه بازیارو وابسته به نت میکنه...

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
هک بشه استقبال میکنیم چون خیلی ها دوست دارن از نسل جدید استفاده کنن و بودجه شون نمیرسه
اینکه یه عده میریزن نت رو خراب میکنن دلیل نمیشه که عده بسیار زیادی رو از لذت این نسل محروم کنیم
راجع به بازی های اجاره ای هم عرض کنم تو شهرهای کوچیک این جور سیستمها نیست و گیمرها مجبورن یا قید این نسل رو بزنن یا هر ماه مبلغ گزافی رو هزینه بازی کنن که با این وضع درامدی ایران توجیه اقتصادی نداره
برای تعویض کردن هم شهرهای کوچیکتر همین مصیبت رو دارن یا باید با پست اقدام کنن که اون اگه بازیت وسط راه سرقت نشه و طرف ادم خوبی باشه حداقل 20 تومن ضرر بهت میزنه به علاوه اون ضرری که رو خود بازی میدی بازیهای ظرفیتی هم تو 90 درصد اکانت دزدی هست و نهایتا یکماه بعد بسته میشه و هیچ اعتباری بهشون نیست
دوستان شهرهای بزرگ لطف کنین همه رو از دید تهران بررسی نکنین بله اگه ما هم تهران بودیم شبی دو تومن بازی اجاره میکردیم یا تعویض میکردیم و لذتشو میبردیم ولی شهر کوچیک مصیبت زیاد داره خود بنده برا تعویض یه بازی حداقل باید یک ماه وقت بذارم چون کلا اطرافم 10 نفر ps4 ندارن . به معاملات راه دور هم اعتباری نست گرچه تو چند مورد ریسکش رو قبول کردم اما بازم اعتباری بهش نیست پس مجبورم حداقل ماهی 200 تومن خرج بازی کنم ولی اگه هک بشه این هزینه حداقل یک چهارم میشه

در کل ما گیمریم هک بشه یا نشه با پول یا بی پول گیمری مون رو میکنیم اما چه بهتر که هک بشه تا همه استفاده کنن

تگران ضرر سونی هم نباشین اونا اگه مارو ادم حساب میکردن حداقل دو تا نمایندگی تو کشورمون میزدن در کل ایران اصلا بازار هدف سونی نیست حداقل الان اینطوریه

به خدا من تو یکی از گم و گورترین شهرهای غرب کشورم.ولی تو همین پرشین تولز و سایت خودمون کلی بازی خریدم و فروختم.تا الانم نه پست بازیمو گم کرده نه طرفم دزد از آب در اومده خدا رو شکر.اینا همش بهانه تراشیه.(البته من چون زیاد معامله مجازی داشتم یه خورده راه و چاه کار دستم اومده)همینطوری نباید اعتماد کنید و جنس بخربد.
من رو بازی دستینی حتی با پول پستش فقط ۱۵۰۰ تک تومان ضرر دادم و رو خیلی از بازیای دیگه ده هزار و پانزده هزار حتی با پول پست.
در مورد اکانتهای ظرفیتیم اگه طرف مورد اعتماد باشه اینجور مشکلاتی پیش نمیاد.من کاملا مطمئنم بازیایی که از این دوستمون میخرم(فقطم تو استان خودمون میفروشه)کاملا قانونین و با psn کارت قانونی خریداری میشن.
من حساب کردم تو این یه سال و نیمی که کنسول داشتم فقط چهارصد هزار پول ضرر بازی دادم.در صورتیکه فقط چند عنوانو بازی نکردم.
من تجاربمو در اختیار دوستان میذارم تا بهتر و راحتر با این نسل کنار بیان.
.........................
در ضمن اصلا و ابدا از هک شدن کنسول ناراحت نیستم بلکه خوشحالم چون برای بعضیا بیست سی هزارم واقعا زیاده.دوس دارم همه بتونن بازی کنن.
قصد من از این حرفا فقط اینه که بچه ها چطور میتونن در دوران هک نشدن کنسولها راحتر بازی کنن.
در ضمن از یه لحاظم شدیدا خوشحال میشم هک بشه اونم اینه نان این اکانت فروشای شیرینگ غیرقانونی کاسه بشه.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر