شایعه PS4 فوریه پشت درهای بسته رونمایی ‌می‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
qdrpiskike7j2m68jaj.jpg

Sony‌ آماده است تا قبل از E3 از کنسول جدید خود پشت دره‌های بسته رونمایی کند اما قصد سونی گرفتن حمایت از خورده فروشان و ناشران third-party است شعبه SCEA آمریکا دعوت نامه‌هایی را برای شرکای خود با مضمون اولین نگاه به شگفت انگیزترین عرضه از SCEA در ماه فوریه پشت دره‌های بسته این کنفرانس که درباره PlayStation است به میزبانی شعبه PlayStation آمریکا برگزار می‌گردد. سونی افزود:" ناشران Third-party درباره برنامه‌های خود در سال 2013 نیز تصمیم‌گیری خواهند کرد.

قبل از همایش سالانه E3 سونی برخی از اطلاعات اولیه PlayStation 4 را برای شرکای خود به نمایش می‌گذارد تا حمایت آنان را برای کنسول نسل بعدی خود بدست آورد. سونی به این رابطه با شرکا برای لانچ قوی کنسول نسل بعد خود نیاز دارد البته این رویداد بیشتر بر روی عناوین PS3 و PS Vita تمرکز خواهد داشت و درباره PlayStation 4 به صورت رسمی یا غیر رسمی بحث خواهد شد در همین زمینه شایعه‌ای است که هنوز تایید نشده Microsoft کنسول نسل بعد Xbox خود را قبل از E3 رونمایی‌‌ می‌کند استراتژی مثل Xbox 360. این رویداد در تاریخ 25 فوریه برگزار می‌شود.

"به تازگی سیاست سونی تغییر پیدا کرده است و با ثبت امتیازی که به تازگی انجام داده است قصد دارد از اجرای بازی های دسته دوم برروی کنسول های نسل بعد خود جلوگیری کند."

آخرین ویرایش:

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
آ

به نظر من همه فقط میگن اما هیچکس براش اتفاق نیوفتاده که دستش خسته بشه از دست گرفتن دسته PS3 من خودم یهو میبینی 7-8 ساعت پشت سر هم بازی میکنم اما دستم اصلا درد نمیگیره
دست خسته نمیشه با دسته سونی 3 ولی دسته 360 راحتتره. باید خودت چند ساعت مداوم با دسته 360 بازی کنی تا منظور منو بفهمی.

ما وقتی دسته XBOX میاد تو دستم بعد از 1 ساعت دستم میشکنه از سنگینیش
من که فکر نمی کنم این حرف درست باشه من که اصلا دستم درد نگرفته! شما برو یکم ورزش بده به این دستات تنبل شدن زود خسته میشن!

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
برعکس دوستان من امیدوارم به هیچ وجه دست به ترکیب دسته نزنن. 3 نسله با همین دسته عادت کردیم دیگه حوصله ی عوض شدنشو نداریم.
دقت و کنترل انگشتها روی L2 و R2 به هیچ عنوان در حد LT , RT نیست .
عوضش دقت و کنترلی که رو R1 و R2 هست به هیچ وجه روی Rb و Lb نیست. برا همین هم تو شوتر ها برا ایکس باکس از Rt و Lt استفاده میشه ولی تو PS3 از R1 و L1.

پ.ن: من سه نسله دارم با این دسته بازی میکنم تا حالا دستم رو آنالوگ سُر نخورده :D بر عکس به خاطر جنسش و بزرگتر بودنش خیلی هم راحت شصتم روش قرار میگیره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اگه توی این مراسم پشت پرده خبری بشه ، احتمالاً دو ساعت بعدش ما هم می فهمیم ! :D سونی خدای لو رفتن خبرهای مخفی و پشت پرده هست ! :D
در مورد کنسول جدید هم من امیدوارم هیچ نوآوری خاصی توی کنترلرهای نسل بعد دیده نشه ! دوست دارم لم بدم روی تخت و توی خود بازی ها نوآوری ببینم تا نحوه کنترل و جنگولک بازی های اضافه ! :D تا ابد هم با همین کنترلرهای معمولی و کلاسیک راحت هستم و فقط یه سری تغییرات کوچیک توشون داده بشه عالیه.

کجای کاری هنوز مراسم شروع نشدن لو رفته..!
البته هیچی MS نمیشد قبل از مراسم E3 کل برنامه ها رو گذاشته بودن تو سایتشون..!!

من بیشتر دوست دارم نو آوری تو صفحه نمایش یا گیم پلی بازی باشه تا کنترل ها..مثلا یک تکنولوژی باشه که بازی ها عمق خیلی زیادی بده..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
به نظر میاد از این مراسم هایی باشه که چند تا از اینا رو گذاشتن جلوی در ورودی :D

bodyguards-training.jpg

در مورد دسته اگه بتونن یه مقدار واسه بازی های شوتر (چه FPS و چه TPS) بهینه ترش کنن خیلی عالی میشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برعکس دوستان من امیدوارم به هیچ وجه دست به ترکیب دسته نزنن. 3 نسله با همین دسته عادت کردیم دیگه حوصله ی عوض شدنشو نداریم.
عوضش دقت و کنترلی که رو R1 و R2 هست به هیچ وجه روی Rb و Lb نیست. برا همین هم تو شوتر ها برا ایکس باکس از Rt و Lt استفاده میشه ولی تو PS3 از R1 و L1.

پ.ن: من سه نسله دارم با این دسته بازی میکنم تا حالا دستم رو آنالوگ سُر نخورده :D بر عکس به خاطر جنسش و بزرگتر بودنش خیلی هم راحت شصتم روش قرار میگیره.

بهنام وقتي دست عرق كنه راحت انالوگها سر ميخورن:d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
دسته هیچ مشکلی نداره به نظر من:d
فقط طراحی کنسول جوری باشه که ابهت توش موج بزنه:d
مثل بقیه کنسولاش>:d<
درضمن با کنسول رقیب هیچ تفاوت قدرتی نداشته باشه:d
تو بازی های مولتی پلتفرم هم ساخت بازی براش راحت تر بشه:d
دیگه همین،توقعمون زیاده؟:d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
تقریبا تمام مشخصات کنسول بعدی سونی لو رفته مثل استفاده از یک APU چهار هسته ای به همراه واحد گرافیکی با 1.8 TF قدرت پردازش ساخت AMD و4 گیگ رم GDDR5 دیگه چی مونده که مردم ندونند :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
3 نسله داریم با همین دسته بازی میکنیم دستمون سر نخورده.
کنترلر PS حرف نداره امیدوارم دست بهش نزنن!
دسته 360 یه مقدار این 2 تا دکمه ی بالاش ازار میده وگرنه اونم دسته ی خوبیه!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تقریبا تمام مشخصات کنسول بعدی سونی لو رفته مثل استفاده از یک APU چهار هسته ای به همراه واحد گرافیکی با 1.8 TF قدرت پردازش ساخت AMD و4 گیگ رم GDDR5 دیگه چی مونده که مردم ندونند :d
4گیگ GDDR5 یک چیز هیولایی میشه اون سرش ناپیدا:D! جالبه بدونید تک دمو نسل بعد موتور Agni's philosophy روی کمتر از 2گیگ رم GDDR5 اجرا شده .

GDDR5 Vs. GDDR3:
94530906367542900220.png

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
3 نسله داریم با همین دسته بازی میکنیم دستمون سر نخورده.
کنترلر PS حرف نداره امیدوارم دست بهش نزنن!
دسته 360 یه مقدار این 2 تا دکمه ی بالاش ازار میده وگرنه اونم دسته ی خوبیه!

اتفاقا من دسته 360و پنج ساعتم دستم بگیرم دستم خسته نمیشه ولی متاسفانه مال سونی دستمو داغون میکنه:D انگشتام بعد از بازی خشک میشن:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
4گیگ GDDR5 یک چیز هیولایی میشه اون سرش ناپیدا:D! جالبه بدونید تک دمو نسل بعد موتور Agni's philosophy روی کمتر از 2گیگ رم GDDR5 اجرا شده .

GDDR5 Vs. GDDR3:
94530906367542900220.png

این دمو بر روی سیستمی با مشخصات Intel Ivy Bridge Core i7-3770K 3.5 GHz :CPU، یک کارت گرافیک GTX 680 و 32 گیگابایت RAM اجرا شده است. به گزارش GameWatch، این دمو حدود 1.8 گیگابایت texture data داشته و از MSAA و FXAA به صورت همزمان استفاده می کرده است. همچنین این دمو با فریم ریت 60 فریم بر ثانیه اجرا شده است.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

4 گیگ رم نمیتونه باشه...الان 4 گیگ خوبه.. ولی 3 4 سال دیگه بعیده حرفی برای گفتن داشته باشه..من نظرم رو 8 گیگ رم هست.

البته من چند وقت پیش تو یه سایت خارجی داشتم میخوندم که نوشته بود سونی گفته که تو کنسول نسل بعدمون نیازی به به سخت افزار قوی نداریم.

اگر این صحبت ملاک باشه باید با یه سی پی یو 4 هسته ای و 4 گیگ رم و یه کارت گرافیک در حد سری 6 هزار ati دل خوش کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر