PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
کسانی که سینگل دوست دارن ( در کل سینگل بالای ۲ هفته سرگرم نمیکنه) ps4
ولی بازی آنلاین دوست دارن(چند هزار ساعت هم ممکنه سرگرم کنه) x1

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد

موافقم با شما دوست عزیز
من خودم یک ماهی مشه سونی پلی 4 گرفتم مطمینم تا ماه های اینده یه ایکس وان میگیرم... بنظرم بودن هردوشون نیازه بدلیل اینکه مایکروسافت هم بازیهای زیبایی میزنه..مثل هیلو ک من بشخصه مولتی هیلو رو خیلی میپسندم...

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
PS4 بدون شک

sg4jx2txs6x9tiaos7pp.gif

• Like
Reactions: A l i N T 7 7

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
این بحث مثل انتخاب ios یا اندروید....سامسونگ یا htc یا سونی یا اپل ....کوکا کولا یا پپسی....اینتل یا AMD ....استیک یا رست بیف می مونه
بحث سلیقه مطرحه ....انگار یه مرجع بالاتر اجازه نمی ده زیاد یه شرکت از رقیبش زیاد محصولات قوی تر تولید کنه
یا کلا استراتژی فروش این جوریه ....الان اگه یکی از این دو کنسول فاصله بیشتری از لحاظ سخت افزاری داشت امکان نداشت 90% بازی ها واسه جفتشون تولید شه
پس میمونه بحث سلیقه....من خودم نسل قبل 360 داشتم اما الان ps4 خریدم (با اینکه با 194 سانت قد دسته x1 بسیار مناسب تر بود واسم)
دلایلی که داشتم :
-آخر نسل پیش یه سری بازی هایی اومد (خودتون می دونید چیا بود و من نام نبرم)...که واسم عقده شد
-کلا تو ایران بازی های ps4 راحت تر(توجه کنید : راحت تر) تعویض میشه
-احساس کردم بعضی قابلیت های x1 به کار ایرانی ها نمیاد (مثل شبکه های کابلی تلوزیونی....دیدن سریال)
-اون موقع که می خواستم بخرم باید کینکت هم می خریدم (من نسل قبل کینکت داشتم جز 2 هفته اول گوشه خونه خاک خورد)....واسه همین زور داشت پول چیز هایی رو بدم که استفاده نمی کنم ازشون
باز تاکید می کنم...هیچ تعصبی رو دستگام ندارم...اگه نسل بعد احساس کنم خرید x2 منطقی تره(به نظر من البته و واسه ی من) حتما x2 می خرم به همین راحتی
الن هم واقعا از انتخابم راضی هستم و این از همه مهم تره ....(مخصوصا که میمیرم واسه مولتی BB):bighug:

• Like
Reactions: hanif36

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این بحث مثل انتخاب ios یا اندروید....سامسونگ یا htc یا سونی یا اپل ....کوکا کولا یا پپسی....اینتل یا AMD ....استیک یا رست بیف می مونه
بحث سلیقه مطرحه ....انگار یه مرجع بالاتر اجازه نمی ده زیاد یه شرکت از رقیبش زیاد محصولات قوی تر تولید کنه
یا کلا استراتژی فروش این جوریه ....الان اگه یکی از این دو کنسول فاصله بیشتری از لحاظ سخت افزاری داشت امکان نداشت 90% بازی ها واسه جفتشون تولید شه
پس میمونه بحث سلیقه....من خودم نسل قبل 360 داشتم اما الان ps4 خریدم (با اینکه با 194 سانت قد دسته x1 بسیار مناسب تر بود واسم)
دلایلی که داشتم :
-آخر نسل پیش یه سری بازی هایی اومد (خودتون می دونید چیا بود و من نام نبرم)...که واسم عقده شد
-کلا تو ایران بازی های ps4 راحت تر(توجه کنید : راحت تر) تعویض میشه
-احساس کردم بعضی قابلیت های x1 به کار ایرانی ها نمیاد (مثل شبکه های کابلی تلوزیونی....دیدن سریال)
-اون موقع که می خواستم بخرم باید کینکت هم می خریدم (من نسل قبل کینکت داشتم جز 2 هفته اول گوشه خونه خاک خورد)....واسه همین زور داشت پول چیز هایی رو بدم که استفاده نمی کنم ازشون
باز تاکید می کنم...هیچ تعصبی رو دستگام ندارم...اگه نسل بعد احساس کنم خرید x2 منطقی تره(به نظر من البته و واسه ی من) حتما x2 می خرم به همین راحتی
الن هم واقعا از انتخابم راضی هستم و این از همه مهم تره ....(مخصوصا که میمیرم واسه مولتی BB):bighug:
دوست عزیز اختلاف سخت افزاری لزوما نمیتونه برتری و ارایه بازی بیشتر رو به ارمغان بیاره مثل داستان نسل شش که ایکس باکس از نظر سخت افزاری چهار برابر قویتر از پلی استیشن دو بود ولی فروشش در نهایت حدود یک چهارم کنسول سونی شد.

REKATREDNU

کاربر سایت
Dec 14, 2014
25
ps4 از هر لحاظ بهتره وخودم حدود 1سالی میشه خریدم وخیلی راضی هستم...ولی نظر واقعی بنده هیچ کدام نه ps4نهxbox1 جای میکرو و سگا نمیشه باتی ویهای قدیمی سیاه وسفید واوایل 14 اینجهای رنگی چنان سرگرم کننده وهیجان برانگیز بود که اگر ps10ویا xbox10هم برای نسلهای بعد بیاد بازهم نمی تونه جای سگا و میکرو را پر کنه...یادش بخیر

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
بنظر من که جفتشون رو + PC دارم , داشتن هر 2 خیلی بهتره

این جوری هیچ بازی رو از دست نمیدید و حسرتش رو نمیخورید

هر کنسولی مزیت هایی داره که کنسول دیگه نداره

مثلا وان یک مزیت فوق العاده ای که داره سرویس های خیلی با ارزشش هستن
شما الان Games with Gold رو ببینید ... ماهی 4تا بازی خیلی خوب و راضی کننده میده
EA Access هم واقعا عالیه و ارزش خیلی بالائی داره .
از لحاظ بازیهای Racing و FPS هم وان یک سر و گردن از PS4 بالاتره
همجنین وان قابلیت Backwards Compatibility رو داره ( که خودش خیلی قابلیت مهمی میتونه برای بعضی ها مثل خودم باشه )

ولی از اونور PS4 انحصاری های بهتری داره + ریمستر های PS3 که اونها هم واسه کسایی که بازی نکردن ارزش زیادی دارن
TLOU - I:SS - DC - U4 - BB - HR - B:TS ...
همچنین واسه کسی که میخواد بازیهای Multiplatform رو با کنسول بازی کنه, PS4 انتخاب بهتریه (بخاطر گرافیک بهتر و اینکه بازیهاش راحت تر و ارزونتر گیر میان و فروششون هم راحت تره)

واسه خرید جفتشون هم لازم نیست حتما آکبند بخرید که بهتون فشار بیاد , میتونید دست دوم و با قیمت خیلی معقول توی نت گیر بیارید

• Like
Reactions: Parsa.e

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
به نظر من تنها كسايى ميتونن بگن كه كدوم كنسول بهتره يا براى يك فرد با سليقه ى مخصوص به خودش مناسب تره كه هردو رو داشته باشند
من خودم اول حدود يك سال و نيم پيش ps4 خريدم و حدود ٣ ماه پيش Xbox one
تا موقعى كه Xbox one نخريده بودم روى بعضى چيز ها تعصب الكى داشتم و ... ولى وقتى خريدم تازه بعضى مسائل برام روشن شد و تفاوت هاشون رو به وضوح ديدم و خيلى بحث هايى كه روى رزوليشن و گرافيك ميشه واقعا بيخود و وقت تلف كردنه مهم لذتيه كه فرد بايد از بازى ببره
بقيه صحبت هايى كه ميخواستم بگم هم @A l i N T 7 7 گفته لازم به گفتنش نيست

• Like
Reactions: A l i N T 7 7

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان واقعا سرویس هایی مثل EA ACCESS و BC فوق العاده هست
درسته بعضی ها میگن ما کنسول جدید خریدیم که بازی های جدید کنیم و BC به درد نمیخوره ولی واقعا غیر قابل انکاره که آدم بعضی مواقع هوس میکنه بازی های گذشته ر بازی کنه
من هیچ جوره از BF و COD MW و DIRT و خیلی از بازیهای دیگه نمیتونم بگذرم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان واقعا سرویس هایی مثل EA ACCESS و BC فوق العاده هست
درسته بعضی ها میگن ما کنسول جدید خریدیم که بازی های جدید کنیم و BC به درد نمیخوره ولی واقعا غیر قابل انکاره که آدم بعضی مواقع هوس میکنه بازی های گذشته ر بازی کنه
من هیچ جوره از BF و COD MW و DIRT و خیلی از بازیهای دیگه نمیتونم بگذرم
الان مگه EA access این بازی هایی که گفتی رو داره به جز Bf؟!

soxok

کاربر سایت
Aug 30, 2015
1
نام
علی احتشامی
به نظر من بهترین کار اینه که Xbox One خرید و از تکنولوژی Kinect 2.0 و بازی های انحصاری XBO لذت برد.
اون چنتا انحصاری سونی رو هم خونه یکی از دوستاتون تموم کنید چون اکثر انحصاری هاش ( یا شایدم همشون ) فقط از لحاظ single player قوی هستن و بعد از یک بار که بازی رو تا آخر رفتین دیگه مطمئنا بهشون نیازی پیدا نمی کنین :|
بازی های third party هم که برای هردو میاد و جای نگرانی نداره.
کیفیت تصویر هم اگر منصفانه قضاوت کنین میبینین که آنچنان تفاوتی هم با هم ندارن ( بر خلاف جو دادن بعضی ها ) و خود بنده gta v رو روی هر دوی کنسول ها بازی کردم. (البته اینو رد نمیکنم که کیفیت تصویر ps4 از XBO بیشتره اما اختلاف واقعا خیلی اندک هست و با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست )
در ضمن اکانت های سونی هنوز هم که هنوزه دارن هک میشن و ممکنه اگه شما هم یه اکانت قانونی داشته باشین ازتون بدزدنش :|
خلاصه:
اگه میخواین PS4 داشته باشین قید قابلیت Backward Compatibility , آنلاین شدن , کنترلر XBO با تکنولوژی Impulse Triggers و استفاده از Kinect 2.0 که از دستور های صوتی شما پیروی میکنه رو بزنین و بشینین توی خونه انحصاری های سونی رو یک بار برای همیشه تا آخر بازی کنین و بعد PS4 خودتون رو بفروشین چون مطمئنا دیگه کاری باهاش نخواهید داشت :)
ولی اگه میخواین XBO داشته باشین شما همه چیز رو با هم بدست آوردین :)

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
خب خب خب سلام دوستان ب عنوان کسی ک سالهاست درگیر کنسول و کامپیوتر و بازی بوده ام یک عمر تقریبا از 85 تا حالا حالا قبللش سگا و ps1 و کامی بماند...درسته سونی قویتره یک فروش رویایی رو سیر میکنه و روی ابراست.امممما تا زمانی ک اسپنسر بزرگ مرد تمام نشدنی مایکروسافت پیداش نشده بوود.برگردیم ب 3ماهه آخر 2015 کنسول xone دوتا از انحصاریهای خوش آب و رنگش و رو کرد و سونی فقط نگاه کرد ب نظر من کسی کQuantom Break رو دیده باشه ندید عاشق این بازی بزرگ از سم لیک افسانه ای میشه اضافه کنید بهش آلن ویک 2 و گیرز آف وار 4 رو.بازیهای ایندیه بهتر از play deadسازنده لیمبوی سیاه و سفید.نمیدونم شما با کینکت 2کار کردین یا نه؟؟؟؟ نمیدونم چ جریانیه دوستان ps4دار همه چیز رو در گرافیک بالا میدونن اگه میخواستیم کارتون میدیدیم اینهمه هم پول بالاش نمیدادیم.و اینکه حتما اصرار دارن ب برتریه کنسولشون همچین چیزی نیست و نخواهد بود اون از کنسول 7کیلویی نسل قبل اینم الان از این ارزش یک کنسوول ب بازیهای انحصاری و زیاد اون هست چیزی ک سونی و مایکروسافت هیچ کدوم کم نمیارن و نخواهند آورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر