PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
بابا اصن حرف من رزولیشن یا فریم ریت نبود، گفتم فقط توی اون ویدئو اکسباکس وان رفلکت نوری بهتری داره همین!! بعدشم کی خواست اثبات(!) کنه که وان بهتره! چرا همه چی رو به چشم جنگ میبینی!!؟ من از چشم یه بی طرف اون پست رو زدم ... خودم تو فکرشم که فور بگیرم... اصن بیخیال 8)

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
آقا خدایی بحث نکنید من که دلم همیشه با ماکرو بود رفتم ps4 خریدم. ماکرو منو ببخش! دیگه همه چی تموم شد. من به آرمانهام که همانا گرفتن یک کنسول امپریالیستی بود پشت کردم. ای خدا اینم از دنیا

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
هیچ کس به اندازه من طرفدارِ دسته XBox 360 نبود. بار اول هم که دسته One و 4 رو امتحان کردم با دسته One راحت تر بودم چون مدت ها با دسته 360 بازی کردم. ولی الان به جرات میگم DS4 به مراتب بهتره. دیروز چند ساعت خونه دوستم با دسته One بازی کردم ولی اصلاً به اندازه DS4 راحت نبود.

امکانات لایو و PSN هم فرق خاصی با هم ندارن، ولی به نظر من سرورای مایکروسافت قوی تر هستن و من با لایو مشکلات کمتری داشتم. اگه اینترنتت قوی باشه و بتونی از امکاناتی مثل Share Play و PS Now استفاده کنی میتونم بگم امکاناتش از لایو هم بهتره.

خداییش دسته ایکس360یه چیز دیگست
سونی هیچ وقت دسته های خوبی واسه کنسول هاش نزد
بعنوان مثال دسته افتضاح دوال شوک2 که درکیفیت پایین واقعا بینظیربودهیچ شرکتی مثله سونی نمیتونه گندبزنه به دسته !!
تونسل قبلی هم اصلا دسته دوال شوک3هیچ حرفی براگفتن نداشت خودم نسل قبل هم ps3داشتم هم ایکس 360 که برتری دسته 360کاملا مشخص بود هم کیفیت ساخت وهم خوشدستی وزیبایی
الانم تونسل حاضر مگراینکه سونی معجزه کرده باشه که دسته دوال شوک4 بهتر ازدسته ایکس وان باشه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این پستم ر فکر کنم یه ۱۰۰ سفحه اون ور تر هم گذاشته بودم
خدایی من هم جوگیر شدم هایپ شدم یا هر چی رفتم ۴ گرفتم و ۳ ر فروختم (بعدا فهمیدم بزرگترین اشتباه زندگیم بود:d) بعدا از یه چند وقت انقدر تمام بازی ها برام خسته کننده شد(نه برا من برای تقریبا بیشتر رفیقام) کار ما شده بودکه صبح بلند شیم توی bf4 جت ر از زیره پل رد کنیم ویدعو بگیریم:d
خسته کننده ترین دوران گیمریم ر من با ۴ تجربه کردم
ولی الان چند تا از دوستام x1 گرفتن با همون fh2 دارن زندگی میکنن چه برسه به بقیه بازی هاش
ولی در هر صورت سعی کنید دوتا کنسول ر بگیرید من که قصدم این هست دوتاش ر نگه دارم ولی خوب ۴ برای من تا کریسمس (اگه چیزه نشون بدن) خاک میخوره

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
من قبول دارم نسل قبل مایکرو دسته اش بهتر بود ولی این نسل lb rb دسته one با تاخیر عمل میکنه ولی r1 l1 دسته 4 سرعت بهتری داره
شما کرنومتر انداختی؟!
خواهشا وقتی یکی نظر بی طرفانه میخواد براش افسانه سازی نکنین حقیقت رو بگین چه خوشایند چه ناخوشایند.
در مورد دسته هم من دسته ی PS4 رو دستم نگرفتم و ندارم و نظری در موردش نمیدم ولی اکس باکس وان دارم و تجربه ی خیلی خوبی رو دستش برام رقم زده الخصوص داینامیک ایمپالس که تو فورزا دیگه به اوج خودش میرسه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من قبول دارم نسل قبل مایکرو دسته اش بهتر بود ولی این نسل lb rb دسته one با تاخیر عمل میکنه ولی r1 l1 دسته 4 سرعت بهتری داره

spazfishlarge_by_carredondo-d801xr5.png

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
این پستم ر فکر کنم یه ۱۰۰ سفحه اون ور تر هم گذاشته بودم
خدایی من هم جوگیر شدم هایپ شدم یا هر چی رفتم ۴ گرفتم و ۳ ر فروختم (بعدا فهمیدم بزرگترین اشتباه زندگیم بود:d) بعدا از یه چند وقت انقدر تمام بازی ها برام خسته کننده شد(نه برا من برای تقریبا بیشتر رفیقام) کار ما شده بودکه صبح بلند شیم توی bf4 جت ر از زیره پل رد کنیم ویدعو بگیریم:d
خسته کننده ترین دوران گیمریم ر من با ۴ تجربه کردم
ولی الان چند تا از دوستام x1 گرفتن با همون fh2 دارن زندگی میکنن چه برسه به بقیه بازی هاش
ولی در هر صورت سعی کنید دوتا کنسول ر بگیرید من که قصدم این هست دوتاش ر نگه دارم ولی خوب ۴ برای من تا کریسمس (اگه چیزه نشون بدن) خاک میخوره

چرا ؟ به خاطر لایو و بازیهای آنلاین ؟>

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
هنوز که هنوزه سره این قضیه بحث میکنید؟!!!:d
بهترین کار اینه که ببینی کدوم کنسول رو بیشتر دوست داری,انحصاری های کدوم کنسول بابِ میلت هستن و با کدوم گیم پد بیشتر ارتباط برقرار میکنی,تموم شد رفت!!
دیگه بقیه ی چیزا زیاده روی و شلوغ بازیه و انتخاب رو واسه آدم سخت میکنه
اگرم آدم بخواد خیالش از بابتِ انحصاری ها راحت باشه هر دو رو میخره:d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
چرا ؟ به خاطر لایو و بازیهای آنلاین ؟>
من خودم بازی ر دوست ندارم که ته تهش من ر یه هفته سرگرم کنه مثلا من ر از دار هم اویزون کنن حاضر نیستم بالای ۱۰ هزار تومن پول پای to1886 بدم:d
در آخرین الویت هام گرافیک هست
کلا xbox به بازی آنلاین خیلی بیشتر توجه میکنه تا ps
لایو هم که خیلی بهتر از psn هست و لازم نیست بعضی وقت ها هی اعصابمون سره ddos و ... به هم بخوره

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
هیچ کس به اندازه من طرفدارِ دسته XBox 360 نبود. بار اول هم که دسته One و 4 رو امتحان کردم با دسته One راحت تر بودم چون مدت ها با دسته 360 بازی کردم. ولی الان به جرات میگم DS4 به مراتب بهتره. دیروز چند ساعت خونه دوستم با دسته One بازی کردم ولی اصلاً به اندازه DS4 راحت نبود.

امکانات لایو و PSN هم فرق خاصی با هم ندارن، ولی به نظر من سرورای مایکروسافت قوی تر هستن و من با لایو مشکلات کمتری داشتم. اگه اینترنتت قوی باشه و بتونی از امکاناتی مثل Share Play و PS Now استفاده کنی میتونم بگم امکاناتش از لایو هم بهتره.

افرادی که XB1 دارن و صرفاً روی XB1 بازی میکنن دیگه بعد از یکی دو ماه نمیتونن با دسته 360 بازی کنن. تفاوت دسته XB1 و 360 خیلی بیشتر از چیزی هست که به نظر میاد. صرفاً به خاطر شباهت ظاهریشون نمیشه یکسان قضاوتشون کرد. بحث عادت هم هست، آدم به هر چیزی که عادت کنه با یه چیز جدید دیگه دیرتر کنار میاد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
افرادی که XB1 دارن و صرفاً روی XB1 بازی میکنن دیگه بعد از یکی دو ماه نمیتونن با دسته 360 بازی کنن. تفاوت دسته XB1 و 360 خیلی بیشتر از چیزی هست که به نظر میاد. صرفاً به خاطر شباهت ظاهریشون نمیشه یکسان قضاوتشون کرد. بحث عادت هم هست، آدم به هر چیزی که عادت کنه با یه چیز جدید دیگه دیرتر کنار میاد.

درسته که عادت کردن مهمه. ولی من نسل قبل وقتی از دسته PS به دسته 360 سوئیچ کردم، بعد از چند ساعت بازی کردن کاملاً عادت کردم و خیلی خوشم اومد. ولی از DS4 به دسته One سوئیچ کردم حال نکردم. به نظرم به خوش دستی DS4 نیست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
درسته که عادت کردن مهمه. ولی من نسل قبل وقتی از دسته PS به دسته 360 سوئیچ کردم، بعد از چند ساعت بازی کردن کاملاً عادت کردم و خیلی خوشم اومد. ولی از DS4 به دسته One سوئیچ کردم حال نکردم. به نظرم به خوش دستی DS4 نیست.

تفاوت دسته 360 و DS3 تقریباً همون تفاوت DS1 و دسته 360 هست (سه نسل). چیزی که دسته XB1 رو متمایز میکنه کیفیت و دقت آنالوگهاش هست (که در ابتدا بدتر بنظر میاد) و فرم جدید LB/RB و نحوه جدید استفاده ازش در کنار LT/RT هست (که نیازی به برداشتن انگشتها نیست). خوش دستی یک بحث سلیقه ای هست اما این بهینه سازیها نه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تفاوت دسته 360 و DS3 تقریباً همون تفاوت DS1 و دسته 360 هست (سه نسل). چیزی که دسته XB1 رو متمایز میکنه کیفیت و دقت آنالوگهاش هست (که در ابتدا بدتر بنظر میاد) و فرم جدید LB/RB و نحوه جدید استفاده ازش در کنار LT/RT هست (که نیازی به برداشتن انگشتها نیست). خوش دستی یک بحث سلیقه ای هست اما این بهینه سازیها نه.

من که به شخصه از فرم جدید Bumperـها متنفرم. جای آنالوگهای دسته One رو بیشتر میپسندم، خیلی برای بازیهای شوتر بهتره. ولی از نظر کیفیت و دقت اطلاعات فنی ندارم که نظر بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر