PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
کلا هرکی یه سلیقه داره برا خرید کنسول نمیشه کسی برات تضمیم گیری کنه
بعضی از مایکرو فن ها یکم اطلاعات رو بالا ببرین در مورد انحصاری های سونی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم اگه واقعا کسی میخواد بدون کدوم کنسول بهتره باید از کسی بپرسه که هردو رو داره چون کسی هردورو نداشته باشه نظراتش فن بویانه هست

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سیاستش رو تغییر میده! بدجور هم تغییر میده! طی یک روز یهو 180 درجه از مواضع روزِ قبلش برمیگرده! انگار هیچ برنامه ای برای آینده نداره! اصلا نمیدونه میخواد در آینده چی کار کنه! یه چیزی میگه، تا میبینه ملت خوششون نیومد 180 درجه تغییر موضع میده!
اینجوری و بدون برنامه حتی یه بچه کنکوری هم به نتیجه نمیرسه! چه برسه به شرکت بزرگی مثل مایکروسافت،اون هم در رقابت سختی بین کنسول های نسل 8!

موردِ بعدی قیمتِ x1، همه دنیا میدونن چرا 100 دلار گرون تر بود! به خاطر کینکت! منم اگر بخوام x1 بخرم هیچ وقت بدون کینکت نمیخرم! چون نقطه قوت این کنسول نسبت به سونی به نظرم فقط کینکته...الان هم مایکروسافت فقط به خاطر مساوی شدن قیمت ها و تاثیر روانی این موضوع کینکت رو حذف کرده، کینکتی که میگفت دستگاه بدون اون کار نمیکنه! وگرنه هر کسی بخواد x1 بگیره گوشه چشمی هم به کینکت خواهد داشت.

مورد بعدی انحصاری، اولاً بازی های انحصاری سونی از ps1 تا الان هیچ وقت جزو آشغال ترین ها نبودند. دوماً من چون از سبک بعضی از این بازی ها خوشم نمیاد خیلی ها رو بازی نکردم! شما هم فقط اینجا داری دعوا راه میندازی و سعی میکنی با لحن تند چیزی رو که میخوای به دیگران القا کنی که هیچ فایده ای نداره.
نه سونی نه مایکروسافت به خاطر این تاپیک بهمون جایزه نمیدادن، حتی 1 سنت تخفیف هم نمیدن...پس نیازی به دعوا گرفتن نیست.

داداشم شما هر دوشو داری ؟؟ درسته کیفیت رنگ ها توی بازی فوتبال مخصوصا توی کدومش بهتره PS4 یا XBOX ONE و کدومش کمتر داغ میکنه و صدای کمتری داره مرسی

- - -ویرایش - - -

خب اگه اینجوره و خیلی انلاین بازی میکنی ایکس وان بخر پشیمون نمیشی

داداشم شما هر دوشو داری ؟؟ درسته کیفیت رنگ ها توی بازی فوتبال مخصوصا توی کدومش بهتره PS4 یا XBOX ONE و کدومش کمتر داغ میکنه و صدای کمتری داره مرسی

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
جفتشو که بازی کنی متوجه میشی که یکی از مساوی ترین تجربه های نسل رو دو کنسول همین Fifa هست که DF هم تفاوت خاصی پیدا نکرده در مورد کیفیت رنگ برتری نسبی و نا محسوسی با Xbox هست
Next-Gen Face-Off: FIFA 14 • Eurogamer.net

و در مورد داغ کردن و صدا برتری کامل با Xbox One هست . تقریبا بی صداست و دقیقا هر مقدار زمانی که دوست داری روشنش بزار در مورد Ps4 هم مشکل حادی وجود نداره ولی کاملا مشخصه که پر صداتر کار میکنه و بعد 6-7 ساعت بهتره یه تایم اوتی بش بدی که چیز طبیعی هست ولی Xbox One به شخصه 24 ساعت رو حالت روشن و بازی و تا 20 روز حالت Standby هیچ گونه بوق Auto Restart خاموش شدن روشن نشدن و دیگر مشکلات مشابه که در PS4 به ندرت هست دیده نشده که بیشتر این غیر طبیعیه!!!!!!؟؟؟

آخرین ویرایش:

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
با احترام به سلیقه دوستان اسفند ماه پارسال PS4 گرفتم 2250 با بازی کیلزون دوستم X1 گرفت بعد از 2 ماه 1700 فروختم رفت. رنگها در X1 شادابتر و واقعگرایانه تر هست دسته X1خودش یه کنسول می ارزه با دسته PS4 نتونستم راحت بازی کنم منتظرم X1پالش بیاد بگیرم.

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
سیاستش رو تغییر میده! بدجور هم تغییر میده! طی یک روز یهو 180 درجه از مواضع روزِ قبلش برمیگرده! انگار هیچ برنامه ای برای آینده نداره! اصلا نمیدونه میخواد در آینده چی کار کنه! یه چیزی میگه، تا میبینه ملت خوششون نیومد 180 درجه تغییر موضع میده!
اینجوری و بدون برنامه حتی یه بچه کنکوری هم به نتیجه نمیرسه! چه برسه به شرکت بزرگی مثل مایکروسافت،اون هم در رقابت سختی بین کنسول های نسل 8!

موردِ بعدی قیمتِ x1، همه دنیا میدونن چرا 100 دلار گرون تر بود! به خاطر کینکت! منم اگر بخوام x1 بخرم هیچ وقت بدون کینکت نمیخرم! چون نقطه قوت این کنسول نسبت به سونی به نظرم فقط کینکته...الان هم مایکروسافت فقط به خاطر مساوی شدن قیمت ها و تاثیر روانی این موضوع کینکت رو حذف کرده، کینکتی که میگفت دستگاه بدون اون کار نمیکنه! وگرنه هر کسی بخواد x1 بگیره گوشه چشمی هم به کینکت خواهد داشت.

.

رئیس قبلی Xbox یکی بود که عاشق کینکت بود ، الان پیل اسپنسر امده که عاشق بازی های هارد کر هست همه تحلیل گر ها حتی مایکل پتچر گفتن باید برداره ، این برداشت شما میخواید x1 با کینکت بخرید درست ولی من یکی نمیخوام ، مایکروسافت مجبور هست تابع اکثریت باشه

- - -ویرایش - - -

مایکروسافت XBox One تقریبا اندازه کیس کامپیوتر زده که اصلا داغ نکنه ، خودش گفته اصلا نه صدا داره و نه داغ میکنه و نه نیاز به خاموش کردن داره ، الان بری یه امار بگیری مردم بیشتر زمان روی xbox بازی میکنند اونم بخاطر LIVE

---------------------------
اینطور که معلومه ps4 از لحاظ گرافیک خوبه ، ولی گرافیک یکم یکم بالا نمیتونه دلیل برتری باشه ، من خودم محتاد xbox live شدم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
با احترام به سلیقه دوستان اسفند ماه پارسال PS4 گرفتم 2250 با بازی کیلزون دوستم X1 گرفت بعد از 2 ماه 1700 فروختم رفت. رنگها در X1 شادابتر و واقعگرایانه تر هست دسته X1خودش یه کنسول می ارزه با دسته PS4 نتونستم راحت بازی کنم منتظرم X1پالش بیاد بگیرم.

واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))

شما رفتید ps4 خریدید !!!!!!!!!! به اون قیمت انقدرم که عجله داشتید ... بعد هیچ چیز دیگه هم براتون اهمیت نداشت فقط به دلیل رنگ های شاداب تر رفتید 500 تومن توی یه ماه ضرر کردید برای رنگ شاداب تر ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونوقت اصلا سعی نکردید تحقیق کنید که دلیل این رنگ شاداب تر چیه و چرا کنسولی که انقدر هم گرون خرید رنگ هاش به شادابی x1 نیست ...

عزیز اون شادابی و پر رنگی رنگ ها در بعضی بازی ها نشونه برتری نیست ... نشون نبودن AA داخل بازیه ... مثل بازی بتلفیلد 4... :|

تازگی ها پول چقدر بی اهمیت شده ...

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان سعی کنید رعایت کنید , این تاپیک زده شده به خاطر راهنمایی برای خرید کسایی که بین این دو کنسول شک دارند .
منحرف نکنید بحث رو لطفا !

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
به راهنمایی کلی برای کسایی میخوان کنسول بخرن ! اینجا 2 تا بحث هست :
1- شما PC خوبی دارید : اگه واقعا سیستم PC یتون قوی هست شما توی خرید کنسول باید به بازی های انحصاری اون کنسول نگاه کنید ! برید ترلیر بازی هاشونو ببینید ببینید از کدوما بیشتر خوشتون میاد
این منطقی ترین دلیل برای خرید یه کنسول چون شما بازی ها مولتی پلتفرم رو روی PC بازی میکنید و انحصاری هارو برای کنسول میگیرید

2- شما PC ضعیفی دارید : خیلی ها هستن که نمیخوان هزینه زیادی برای خرید یه کیس بدن چون واقعا یه کیس گیمینگ واقعی 7 تا 8 تومن هزینه داره برای همین میرن سراغ کنسول ها که بهترین راه هست
خوب حالا اینجا کیفیت اجرای بازیها ! رزولیشن و فریم دهی مخصوصا روی مولتی پلتفرم ها مهم میشه ! تا حالا که فعلا PS4 توی این قضیه بهتر عمل کرده ولی معلوم نیست که ماکروسافت چه فکری توی سرش داره

به طور کلی هر دو کنسول خیلی خوبن دیگه بستگی به سلیقه شما نسبت به بازیهاشون داره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
Xbox one ريجن پال (Pal) از همون روز لانچ Xbox one (ماه نوامبر سال گذشته) منتشر شده

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
نظر من : من خودم هیچ کدوم از کنسول ها رو ندارم ولی دارم بررسی میکنم که کدوم رو بخرم )

هیچ تفاوت عمده ای بین این دو کنسول نمیشه قائل شد .

مزایای Xbox one : قابلیت آنلاین بهتر ، طبق گفته دوستان صدا و حرارت کمتر (که میتونه توی عمر کنسول تاثیر زیادی بزاره ) ، کینکت (که میتونه واسه خیلی ها خیلی جالب و جذاب باشه)

مزایا ی Ps4 : سخت افزار قوی تر ( مثل این که در حال حاضر گرافیک بازی ها تفاوت محسوس باهم ندارن ولی شاید در آینده تفاوت محسوس باشه) ، اندازه کوچکتر ( واسه من که اندازه اصلا اهمیتی نداره کنسول دستی که نیست که بخوایم با خودمون اینورو اونور ببریم)

از لحاظ بازی های انحصاری هم کاملا یک موضوع سلیقه ای هستش و نمیشه خیلی راحت گفت کدوم بهتره

در کل هر کس باید ببینه که کدوم بیشتر به دردش میخوره

من خودم هنوز به نتیجه قطعی نرسیدم که کدومو بخرم ولی طبق معیار های خودم XB1 بیشتر به دردم میخوره، شاید یه نفر دیگه معیار هاش یه چیز دیگه باشه .(میخوام وقتی فیفا 15 اومد کنسولو بخرم شاید تا اون موقع بازم نظرم عوض بشه)

اگه بعضی ها فقط سر انحصاری ها نمیدونن کدوم کنسول رو بخرن باید ببینن از انحصاری های کدوم کنسول بیشتر خوششون میاد و اگه گیمر خیلی حرفه ای هستن و به گیم اهمیت زیادی میدن جفتشو بخرن

واسه من که 90% اوقات فقط فیفا بازی میکنم انحصاری های دو تا کنسول اهمیتی واسم نداره

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:)

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
دوست عزیز فقط کافیه گیم پد x1 رو یکبارتو دستت بگیری محال سراغ ps4 بری من بازیهای زیادی رو مقایسه کردم وضوح وکنتراست x1 واقعا بهتره نمونه اش تو یوتوب زیاده میخواید برید ببینید اوایل اینقدر حرف از 900p و1080p بازیها بود برای همین ps4 گرفتم بابت هر اشتباهی هم تاوان باید بدی منم ناقابل 500 تومان تاوانشو دادم ولی عمرا دیگه سراغ سونی برم فهمیدم همه چیز که سخت افزار نیست نمونش x1.:bighug:

xboxha

کاربر سایت
Aug 15, 2014
54
دوست عزیز فقط کافیه گیم پد x1 رو یکبارتو دستت بگیری محال سراغ ps4 بری من بازیهای زیادی رو مقایسه کردم وضوح وکنتراست x1 واقعا بهتره نمونه اش تو یوتوب زیاده میخواید برید ببینید اوایل اینقدر حرف از 900p و1080p بازیها بود برای همین ps4 گرفتم بابت هر اشتباهی هم تاوان باید بدی منم ناقابل 500 تومان تاوانشو دادم ولی عمرا دیگه سراغ سونی برم فهمیدم همه چیز که سخت افزار نیست نمونش x1.:bighug:
آورین
من تا الان 4 نفر رو دیدم مثل شما به ایکس باکس پناه اوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر