PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
به راهنمایی کلی برای کسایی میخوان کنسول بخرن ! اینجا 2 تا بحث هست :
1- شما PC خوبی دارید : اگه واقعا سیستم PC یتون قوی هست شما توی خرید کنسول باید به بازی های انحصاری اون کنسول نگاه کنید ! برید ترلیر بازی هاشونو ببینید ببینید از کدوما بیشتر خوشتون میاد
این منطقی ترین دلیل برای خرید یه کنسول چون شما بازی ها مولتی پلتفرم رو روی PC بازی میکنید و انحصاری هارو برای کنسول میگیرید

2- شما PC ضعیفی دارید : خیلی ها هستن که نمیخوان هزینه زیادی برای خرید یه کیس بدن چون واقعا یه کیس گیمینگ واقعی 7 تا 8 تومن هزینه داره برای همین میرن سراغ کنسول ها که بهترین راه هست
خوب حالا اینجا کیفیت اجرای بازیها ! رزولیشن و فریم دهی مخصوصا روی مولتی پلتفرم ها مهم میشه ! تا حالا که فعلا PS4 توی این قضیه بهتر عمل کرده ولی معلوم نیست که ماکروسافت چه فکری توی سرش داره

به طور کلی هر دو کنسول خیلی خوبن دیگه بستگی به سلیقه شما نسبت به بازیهاشون داره

دقيقاً
مسئله ي من هم مورد دوم بود،PC من ضعيف هست كه ps4 خريدم و اصلاً هم انحصاري برام مهم نبود!! و بازي هاي مثل اساسين و GTA كه براي همه ي پلتفرم ها هست برام مهمه
هرچند كه از انحصاري سوني TLOU هم خيلي خوشم اومده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:
ign دوتاش ر نقد کرده بود کنتلر 4 ر برتر دونسته بود از هر لحاظ سنگین بودن و ...
الآن لینکش ر ندارم ولی یه مدت امضای بنده بود اگه دوستان یادشون باشه:d

برای کسانیکه یک کنسول از نسل قبل رو دارند فکر کنم انتخاب معقول اینه که نسل جدید رو کنسول مخالف رو بگیرن. بازیهای مولتی پلتفرم رو روی کنسول نسل قبل و بازیهای انحصاری رو روی کنسول نسل جدید تجربه میکنند .

البته این پیشنهاد برای دوستانی که از نظر بودجه برای خرید هر دو کنسول مشکل دارند

برای کسانیکه یک کنسول از نسل قبل رو دارند فکر کنم انتخاب معقول اینه که نسل جدید رو کنسول مخالف رو بگیرن. بازیهای مولتی پلتفرم رو روی کنسول نسل قبل و بازیهای انحصاری رو روی کنسول نسل جدید تجربه میکنند .

البته این پیشنهاد برای دوستانی که از نظر بودجه برای خرید هر دو کنسول مشکل دارند

100% تاييد ميشه.
خودم 360 داشتم و در حسرت انحصاري هاي 3 بودم مخصوصا آنچارتد.

خوب ممكنه كسي هم در حسرت هيلو بوده باشه.

من اين نسل پول دستم بياد 100% به قول شما كنسول مخالف رو مي گيرم.

نسل بعدي هم xbox two :d

در ضمن دوستان اصلا يك كالاي مصرفي ارزش اين رو نداره كه ما همديگر رو برنجانيم.
همه با هم هم ميهن هستيم.

quote_icon.png
نوشته شده توسط
rejhna
دوست عزیز فقط کافیه گیم پد x1 رو یکبارتو دستت بگیری محال سراغ ps4 بری من بازیهای زیادی رو مقایسه کردم وضوح وکنتراست x1 واقعا بهتره نمونه اش تو یوتوب زیاده میخواید برید ببینید اوایل اینقدر حرف از 900p و1080p بازیها بود برای همین ps4 گرفتم بابت هر اشتباهی هم تاوان باید بدی منم ناقابل 500 تومان تاوانشو دادم ولی عمرا دیگه سراغ سونی برم فهمیدم همه چیز که سخت افزار نیست نمونش x1.
:bighug:
احتمالا منظورت اینه که tomb raider defenitive edition روی ps4 با 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه و x1 با کیفیت 30 فریم بر ثانیه ؟ :دی تو یوتیوب هم هست میتونید ببینید
دقیقا همه چیز سخت افزاره شما چندسال دیگه که گرافیک بازی ها پیشرفت کرد ولی سخت افزار کنسول ها پیشرفت نکرد اونوقت میتونی شاهد اختلاف زیادی بین بازی های مولتی پلتفرمر باشی که ps4 بهتره ;)

احتمالا منظورت اینه که tomb raider defenitive edition روی ps4 با 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه و x1 با کیفیت 30 فریم بر ثانیه ؟ :دی تو یوتیوب هم هست میتونید ببینید
دقیقا همه چیز سخت افزاره شما چندسال دیگه که گرافیک بازی ها پیشرفت کرد ولی سخت افزار کنسول ها پیشرفت نکرد اونوقت میتونی شاهد اختلاف زیادی بین بازی های مولتی پلتفرمر باشی که ps4 بهتره ;)

:d;) .

یه مدیر بیاد این تاپیک رو قفل کنه تا بیش از این قربانی نداده زشته بخدا این همه توهین و تشر بهم گفتن
هرکسم هر کنسولی دلش خواست بره بخره

نه مهم فقط ابرنگی بودن تصاویره ... وگرنه فریم و رزولیشنن و داشتن AA خوب که بازی بدون لبه و دندونه دندونه باشه و هوش مصنوعی ، محیط های وسیع تر ،دشمن ها و کارکتر های غیر قابل بازی بیشتر اینا اصلا اهمیتی نداره داداش ... جلوه های ویژه . گزینه های کاستومایز هم که میتونن بیشتر باشن هم اصلا بی خیال ...

رزولیشن رو که دو متر فاصله میگیری حله

فریم رو که بیشتر از 24 چشم تشخیص نمیده

نداشتن AA که خیلی هم خوبه این طوری بازی تصاویر بهتری ارائه میده

لبه های دندونه داره و شکسته هم که باید ذره بین بزاری

هوش مصنوعی و این جنگولک بازی ها چیه ...

میحط وسیع دشمن ها و کارکتر های غیر قابل بازی هم کمتر باشه بهتر ... ادم تو این بازی های شلوغ سرگیجه میگیره

فقط مهم اینه که ادم با چشمش رنگ شاداب تر ببینه ... و بدین شکل متوجه شدم اصلا سخت افزار قوی تر اهمیتی نداره ... من الان نیاز به اب قند دارم ...

100% تاييد ميشه.
خودم 360 داشتم و در حسرت انحصاري هاي 3 بودم مخصوصا آنچارتد.

خوب ممكنه كسي هم در حسرت هيلو بوده باشه.

من اين نسل پول دستم بياد 100% به قول شما كنسول مخالف رو مي گيرم.

نسل بعدي هم xbox two :d

در ضمن دوستان اصلا يك كالاي مصرفي ارزش اين رو نداره كه ما همديگر رو برنجانيم.
همه با هم هم ميهن هستيم.

نه خیر, نسل قبل چون 360 هک شد رفتی گرفتی الان هم اگه وان هک شه میری میگیری:d مطمئن ام :| تو انحصاری برات مهم نیست پول مهمه:d

نه مهم فقط ابرنگی بودن تصاویره ... وگرنه فریم و رزولیشنن و داشتن AA خوب که بازی بدون لبه و دندونه دندونه باشه و هوش مصنوعی ، محیط های وسیع تر ،دشمن ها و کارکتر های غیر قابل بازی بیشتر اینا اصلا اهمیتی نداره داداش ... جلوه های ویژه . گزینه های کاستومایز هم که میتونن بیشتر باشن هم اصلا بی خیال ...

رزولیشن رو که دو متر فاصله میگیری حله

فریم رو که بیشتر از 24 چشم تشخیص نمیده

نداشتن AA که خیلی هم خوبه این طوری بازی تصاویر بهتری ارائه میده

لبه های دندونه داره و شکسته هم که باید ذره بین بزاری

هوش مصنوعی و این جنگولک بازی ها چیه ...

میحط وسیع دشمن ها و کارکتر های غیر قابل بازی هم کمتر باشه بهتر ... ادم تو این بازی های شلوغ سرگیجه میگیره

فقط مهم اینه که ادم با چشمش رنگ شاداب تر ببینه ... و بدین شکل متوجه شدم اصلا سخت افزار قوی تر اهمیتی نداره ... من الان نیاز به اب قند دارم ...

الان یعنی مثلا بزرگی مپ BF4 توی X1 یه جور و کوچیکتره وتوی PS4 بزرگتره ؟؟ :-/

پ.ن : یه حرفی بزنید که در منطق بگنجه :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or