PS3 UBUNTU linux

ممنون
دوستان
من بعد از رایت کردم اومدم نصبش کنم که چندتا مشکل وسط نصب برام پیش اومد

توی مرحله Install Bas System وقتی به 6% میرسید ارور میزد و میگفت corrupt File و آدرس فایل رو هم نمایش میداد حدود 5 بار این ارور توی همون 6 درصد اومد و ما هم هی میزدیم Conction

به 71% که رسید این ارور رو زد Warning : Failure WhiteConfiguring Bas Pacjed : This Will Be Attempted 5 Item

بعد هم اینو زد Unable To Install Busybox-Initramfs

چند درصد دیگه رفت جلو و اینو زد Installation Failled و پایینشم یه چیزایی دیگه نوشت که من حالشو نداشتم بنویسم

چیکار کنم

با برنامه imgburn رایت کردم

مشکل از دانلود نیست ؟
آخه من اینو توی 5 مرحله دانلود کردم ( با صبانت ) ممنکه فایل خراب شده باشه ؟

لطفا کمک کنید

THANX

والا نمی دونم اما ما که با adsl دانلود کردیم تو یه مرحله حالا هم همه چیز حله

ایا برنامه ای برای ubuntu ی ps3 نیومده که برای اجرای بازی دیگه به xmb برنگردیم و از خود همین سیستم عامل بازی رو اجرا کنیم؟

سلام یه سوال من سیدیه اصل ابونتو 9.04 رو دارم هارد هم اماد ه کردم ولی وقتی دیسک رو توی دستگاه میزارم می رم تو همون بخش نصب سیستم عامل دیگر ولی دیسکو نمیشناسه!1

سلام یه سوال من سیدیه اصل ابونتو 9.04 رو دارم هارد هم اماد ه کردم ولی وقتی دیسک رو توی دستگاه میزارم می رم تو همون بخش نصب سیستم عامل دیگر ولی دیسکو نمیشناسه!1
دوست عزیز باید اینو download کنی اخه power pc هست و رو ps3 نصب میشه و pa3 اینو میشناسه

موفق باشید

آقا لیست تمام نرم افزار هایی که میشه روی این سیستم در Ps3 نصب کرد رو میزارید
اگه شد لینک های دانلودشون رو هم بزارید

THANX

نرم افزار که هر چی بخوای هست!!
بگو برای چه کاری می خوای بهت لینک بدم.

الthanks:biggrin1:

خواهش میکنم

آقا من چطور اینو رایت کنم
آخه من اینو به صورت DATA روی DVD رایت کردم، PS3 نشناخت

کمککککککک

با نرو رایت کن اینطوری که nero burning rom رو باز کن بعد برو فایل iso رو open کن بعد با سرعت پایین رایت کن

ممنون
دوستان
من بعد از رایت کردم اومدم نصبش کنم که چندتا مشکل وسط نصب برام پیش اومد

توی مرحله Install Bas System وقتی به 6% میرسید ارور میزد و میگفت corrupt File و آدرس فایل رو هم نمایش میداد حدود 5 بار این ارور توی همون 6 درصد اومد و ما هم هی میزدیم Conction

به 71% که رسید این ارور رو زد Warning : Failure WhiteConfiguring Bas Pacjed : This Will Be Attempted 5 Item

بعد هم اینو زد Unable To Install Busybox-Initramfs

چند درصد دیگه رفت جلو و اینو زد Installation Failled و پایینشم یه چیزایی دیگه نوشت که من حالشو نداشتم بنویسم

چیکار کنم

با برنامه imgburn رایت کردم

مشکل از دانلود نیست ؟
آخه من اینو توی 5 مرحله دانلود کردم ( با صبانت ) ممنکه فایل خراب شده باشه ؟

لطفا کمک کنید

THANX

فکر می کنم مشکل از رایت باشه نه دانلود چون وقتی دانلود شده و رایت شده یعنی سالم هست دیگه با سرعت پایین رایت کن

والا نمی دونم اما ما که با adsl دانلود کردیم تو یه مرحله حالا هم همه چیز حله

ایا برنامه ای برای ubuntu ی ps3 نیومده که برای اجرای بازی دیگه به xmb برنگردیم و از خود همین سیستم عامل بازی رو اجرا کنیم؟

نه چنین برنامه ای نیومده به خاطر اینکه تو ps3 ابونتو در یه حالت virtual بوت میشه

دیسک حتما باید ubuntu ps3 باشه یعنی باید از اون لینکی که تو صفحه ی اول هست دانلود کنی.

درود فراوان بر شما
من تو نصب Ubuntu 9.04 مشکل دارم وقتی دستور Install رو می زنم یه سری دستور می نویسه، بعد صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی نمی یاد، ممنون می شم اگه کمکم کنین
بدرود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or