PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105
چیش مشخص نیست ؟

Vanred.png

چیش مشخص نیست ؟

Vanred.png
:-o
واو ساعت 4 صبح با چه سرعتی جواب دادین:دی سه چهار تا چك بخودم زدم چون فكر كردم خوابم برده جلوی مانيتور و دارم خواب می بينم:دی:دی:دی
مشكل اين بود كه يه مدت تروفی هاتون نمايش داده نمی شد ولی الان درست شده...دوباره رفتين تو ليست:دی

• Like
Reactions: vivanred
:-o
واو ساعت 4 صبح با چه سرعتی جواب دادین:دی سه چهار تا چك بخودم زدم چون فكر كردم خوابم برده جلوی مانيتور و دارم خواب می بينم:دی:دی:دی
مشكل اين بود كه يه مدت تروفی هاتون نمايش داده نمی شد ولی الان درست شده...دوباره رفتين تو ليست:دی

بابا من از وقتی دانشگاهم تمام شده کار که وجود خارجی نداره یک حدودی هستش اما نه انقدر وقت گیر بقیش رو دارم بازی میکنم شب ها هم تا ساعت 4.5 -5 صبح یا دارم سریال میبینم یا فیلم که دانلود کردم بقش هم تا ساعت 10-11 خواب هستم .

اون موقع بین دو سریال بود گفتم بیام ببینم چه خبر هستش .:d نیازی به زدن خودت نبود .:d

• Like
Reactions: ALit214
خب ليست آپديت شد و سه نفر از دوستان (nero_devilhunter،Navid و vivanred) هم بخاطر مشخص نبودن وضعيت تروفی هاشون از ليست حذف شدن.
3-4 نفر هم تو ليست هستن كه كنسولشون هك شده ست و خودمم بزودی می خوام كنسولم رو هك كنم،در آينده هم مطمئنا دوستان بيشتری هك خواهند كرد و بايد در مورد اينكه كسایی كه هك كردن تو ليست باشن يا نه هم تصميم گيری كنيم.

نه کسی که دستگاهش هک کرد نباید توی لیست قرار بگیره هر کی میخواد هک باید از لیست حذف بشه
/:)

تو که خودت گفتی اونایی که PS3ـشون رو هک میکنن یه جور Cheat به حساب میاد و اسمشون تو لیست قرار نمیگیره !!!
من یکی از دوستام در عرض 3 ماه که PS3خریده بود لولش شد 11 !!! همه ی بازی ها هم 20 30 % رفته بود !!!

سهیل الان مشکل من چی بود که حذف شدم از لیست ؟ :|
image

من تازه متوجه شدم بعضی وقت ها که تو سایت playstation اکانتت رو ریفرش نکنی نمایش داده نمیشه الان مال شما هم مثل مال من هم نشون نمیداد اما الان درست شده مال من شما هم برو ریفرش کن اکانتت رو تا درست بشه برای این که ببینی نشون نمیده تو خود اکانتت نوید جان ببین همین جا ID ت رو نشون نمیده برای خودتم .;)

این لیست اصلا درست نیست برای مثال من 6-7 رتبه باید پایین بیام ..
ليست رو دوباره ويرايش كردم...رتبه تون هم فكر كنم درست شده باشه...
تو که خودت گفتی اونایی که PS3ـشون رو هک میکنن یه جور Cheat به حساب میاد و اسمشون تو لیست قرار نمیگیره !!!
من یکی از دوستام در عرض 3 ماه که PS3خریده بود لولش شد 11 !!! همه ی بازی ها هم 20 30 % رفته بود !!!
اصلا فكر نكنم كسایی كه هك كردن ديگه بتونن بيان PSN...
خودمم هنوز معلوم نيست هك كنم يا نه...
به هر حال اگه در آينده ديدم كسی مشكوك می زنه حتما پيگيری می كنم و در صورتيكه چيت زده باشه حذف می شه.
سهیل الان مشکل من چی بود که حذف شدم از لیست ؟ :|
image
دليلش همون مشكلی بود كه vivanred جان توضيح دادن...تعداد تروفی هاتون دو سه ماه بود كه نمايش داده نمی شد!

آخرین ویرایش:
اقا سهيل دمت گرم يكم بيشتر دقت كن اگر نميتوني به يكي ديگه واگذار كن ببين الان من leve بيشتر از 4 نفر كه بالاتر از من هستن بعد من 15 هستم خودت نگاه كن.
sp26av27007o05na44wn.png

دوستان اینقدر به سهیل بنده خدا گیر ندیدن. خوب دقیقه به دقیقه که نمیتونه براتون آپدیت کنه. معمولا هر 2 هفته اینا باید آپدیت بشه چون همه چی دستی هست.

در مورد اونایی هم که هک کردند خوب مگه اصلا به PSN می تونند وصل بشند که حالا بخوان تروفی Sync کنند و تو لیست تروفی هاشون بره؟!

در مورد اونایی هم که هک کردند خوب مگه اصلا به PSN می تونند وصل بشند که حالا بخوان تروفی Sync کنند و تو لیست تروفی هاشون بره؟!
نه خدا رو شکر نمیشه.اونایی که هک کنن دیگه لولشون سینک نمیشه مگر اینکه این هکرا بامبول جدیدی رو کنن.
اما در کل وقتی پای هک وسط بیاد چیت زدن و دور زدن هم خیلی راحت میشه.کلا نباید به نظرم تو لیست هک شده ای داشته باشیم....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or