ps3 slim.move.nevigation.hdd external500g.bluray

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

erfan-shojaei

کاربر سایت
Rating - 100%
28   0   0
فقط موو و نویگیشن مونده
باسلام خدمت اسپمر ها و خریداران و نخریداران و ...
میخوام طی یک عملیات فوق العاده تمام زندگیمو بفروشم.عوض هم میکنم با ایکس باکس.درضمن اول بگم که همه با هم فروش میشه.دوم هم بگم که شرایط ارسال با قوانین بازارچه مطابقت داره.یعنی:پول=ارسال.
حالا بریم سراغ وسایل:
اول:فروشیدم به 4030
یک عدد ps3 slim 120 که هاردشو برداشتم و یک هارد 80 گذاشتم.رجینش ntsc-j هست.و9 ماهه که خریدم.به همراه ps3 یک دسته میدم که ماله خودش بوده و یک دسته بیسیم ps2 هم میدم.کارتون و کابل برق و hd و av و دفترچش هم هست.

دوم:
یک move هم دارم که یکم متفاوته....یعنی:move+ps eye+nevigation اینم کارتون نداره.توجه داشته باشید که محتویات فقط همیناست.
سوم:فروشیدم به 4030
یک عدد هارد اکسترنال 500 گیگ اپیسر -همون apacer-هم دارم که توش تا خرخره پره بازیه ps3 هست.

چهارم:فروشیدم به 4030
یک عدد بلوری haze که لبش شکسته و تو عکس هم معلومه.

حالا عکس ها:
52pjb26582pewpn2x7d.jpg
lmmj5tl75sgj0y39yo1d.jpg
c8fqu1pq0omuepnzslys.jpg
xtte16hklu08xwe8hro.jpg
b8ke3vkwuc3owu01iey.jpg
9oy8fyuigqgidkrpi9f.jpg
rrelttftq3nyshqbrldq.jpg
ug4gouf9ci3qcabpttzx.jpg
و اما چند نکته :
تمام وسایل تعویض هم میشن.
همه ی کالا ها یک جا تعویض یا فروخته میشن.
بابت کیفیت بد شرمنده.
قیمت هم پیشنهادی.
اسپم هم = like.
از کلیه ی دوستان هم متچکریم.
در ضمن مشهد هم هستم
و
ps3 هم تعویض شد با ایکس باکسه 4030

آخرین ویرایش:
:dچي نخور؟برو بابا
عزیز من نه فحشی به شما بستم نه توهینی کردم فقط گفتم حرفی که میزنین معقول نیست آخه شما کجا دیدی طرف واسه فروش یه ps3 ناچیز از مشهد پاشه بره تهران که کل پولش خرج راهش شه ؟ وقتی ایشون گفتن تهران نمیام شما هم میگفتی ممنون اما من نمیتونم غیر حضوری معامله کنم شما و عرفان دو صفحه با هم سر یه چیز بحث کردید و شما یه سر تناب رو گرفتی و عرفان سر دیگشو و هی از اینور اونور میکشید یکی باید میود و این تناب رو پاره میکرد که تاپیک الکی شلوغ نشه حالا شما به خودت شک داری و هر حرفی که میزنن به خودت میگیری دیگه مشکل من و بقیه نیست مشکل شماست . شما اگه واقعا نیاز داری بخری خب عضو پرمیوم شو و یه تاپیک با شرایط خودت بزن مطمئن باش یکی دو روزه یه چیز عالی گرت میاد . موفق باشی
عرفان نمیتونم پست ندم قرار بود اون یکی آخری باشه ولی نشد چون بازم اسم من اومد .

احمد آقا لطفا حد خودتو بدون هي اين داش عرفان و داش مصطفي به تو چيزي نميگن ميزارن رو حساب اينكه هنوز بلد نيستي درست صحبت كني ولي شما همش پرروبازي در مياري اگه دعوا دوست داري برو يه جاي ديگه وگرنه لطف كن يكم ادب داشته باش...
شما بلدي بسه باي

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 PM ارسال شده بود ----------

عزیز من نه فحشی به شما بستم نه توهینی کردم فقط گفتم حرفی که میزنین معقول نیست آخه شما کجا دیدی طرف واسه فروش یه ps3 ناچیز از مشهد پاشه بره تهران که کل پولش خرج راهش شه ؟ وقتی ایشون گفتن تهران نمیام شما هم میگفتی ممنون اما من نمیتونم غیر حضوری معامله کنم شما و عرفان دو صفحه با هم سر یه چیز بحث کردید و شما یه سر تناب رو گرفتی و عرفان سر دیگشو و هی از اینور اونور میکشید یکی باید میود و این تناب رو پاره میکرد که تاپیک الکی شلوغ نشه حالا شما به خودت شک داری و هر حرفی که میزنن به خودت میگیری دیگه مشکل من و بقیه نیست مشکل شماست . شما اگه واقعا نیاز داری بخری خب عضو پرمیوم شو و یه تاپیک با شرایط خودت بزن مطمئن باش یکی دو روزه یه چیز عالی گرت میاد . موفق باشی
عرفان نمیتونم پست ندم قرار بود اون یکی آخری باشه ولی نشد چون بازم اسم من اومد .
من نگفتم ايشون بياد تهران من گفتم اگه كسي داره تو تهران ديدم نداره ديگه پست ندادم .اگه شما منظورت اين بود باشه شاد باشيد باي

نه عزيزم مبارك باشه فروختي منم ميرم يكي پيدا ميكنم پيدا كردي واسه ما پ.خ بدين مرسي

اگه مشكل منم باشه ديگه پست نميدم باي
آقا ولش كنيد ديگه ادامه نديد عزيز دلم عرفان كه گفت قصد بدي نداشته...

راستي ببخشيد كه من وارد دعوا شدم اصلا دوست نداشتم دعوا كنم خيلي تند رفتار كردم اگه ناراحت شدي ببخشيد فقط مي خواستم دعوا رو تموم كنم.

بنده اگه به هر كي بي احترامي كردم معذرت مي خوام واقعا شرمنده:(

UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP خوبه عرفان جون؟:d

دوستان دعوا نکنین این آقا احمد هم با عذر خواهی ما رو شرمنده کردن ( البته واقعا تو حرفام توهین و جسارتی بهشون نکردم اما ظاهرا ایشون با منظور بد گرفتن ) تاپیک به روال خودش بر میگرده طوری که فقط امیرحسین و عرفان توش فعالیت داشته باشن :d همگی موفق باشید جا داره بگم که من خودم عرفان رو تضمین میکنم اگه کسی خواست بخره بهم پ.خ بده شماره ثابت و مشخصاتمو بهش میدم که در صورت بروز هرگونه مشکل من خودم پولشو پرداخت میکنم ( حال کردید چقدر به عرفان اعتماد دارم :d )
ممنون از دوستانی که در سرکوبی اختشاشات همکاری لازم رو به عمل آوردند :d

دوستان دعوا نکنین این آقا احمد هم با عذر خواهی ما رو شرمنده کردن ( البته واقعا تو حرفام توهین و جسارتی بهشون نکردم اما ظاهرا ایشون با منظور بد گرفتن ) تاپیک به روال خودش بر میگرده طوری که فقط امیرحسین و عرفان توش فعالیت داشته باشن :d همگی موفق باشید جا داره بگم که من خودم عرفان رو تضمین میکنم اگه کسی خواست بخره بهم پ.خ بده شماره ثابت و مشخصاتمو بهش میدم که در صورت بروز هرگونه مشکل من خودم پولشو پرداخت میکنم ( حال کردید چقدر به عرفان اعتماد دارم :d )
ممنون از دوستانی که در سرکوبی اختشاشات همکاری لازم رو به عمل آوردند :d
دستت درد نکنه مصطفی لطف داری.
:))
عزيز دلمي مصطفي جون شما نباشي تاپيك جلو نميره:d

به به ما هم افتخار میکنم به همچین دوستایی.

چاکر برو بچ آقا اگه اینجوریه از این به بعد برای ایجاد ترافیک در تاپیک روی ما هم حساب کنید :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or