ps3 slim.move.nevigation.hdd external500g.bluray

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

erfan-shojaei

کاربر سایت
Rating - 100%
28   0   0
فقط موو و نویگیشن مونده
باسلام خدمت اسپمر ها و خریداران و نخریداران و ...
میخوام طی یک عملیات فوق العاده تمام زندگیمو بفروشم.عوض هم میکنم با ایکس باکس.درضمن اول بگم که همه با هم فروش میشه.دوم هم بگم که شرایط ارسال با قوانین بازارچه مطابقت داره.یعنی:پول=ارسال.
حالا بریم سراغ وسایل:
اول:فروشیدم به 4030
یک عدد ps3 slim 120 که هاردشو برداشتم و یک هارد 80 گذاشتم.رجینش ntsc-j هست.و9 ماهه که خریدم.به همراه ps3 یک دسته میدم که ماله خودش بوده و یک دسته بیسیم ps2 هم میدم.کارتون و کابل برق و hd و av و دفترچش هم هست.

دوم:
یک move هم دارم که یکم متفاوته....یعنی:move+ps eye+nevigation اینم کارتون نداره.توجه داشته باشید که محتویات فقط همیناست.
سوم:فروشیدم به 4030
یک عدد هارد اکسترنال 500 گیگ اپیسر -همون apacer-هم دارم که توش تا خرخره پره بازیه ps3 هست.

چهارم:فروشیدم به 4030
یک عدد بلوری haze که لبش شکسته و تو عکس هم معلومه.

حالا عکس ها:
52pjb26582pewpn2x7d.jpg
lmmj5tl75sgj0y39yo1d.jpg
c8fqu1pq0omuepnzslys.jpg
xtte16hklu08xwe8hro.jpg
b8ke3vkwuc3owu01iey.jpg
9oy8fyuigqgidkrpi9f.jpg
rrelttftq3nyshqbrldq.jpg
ug4gouf9ci3qcabpttzx.jpg
و اما چند نکته :
تمام وسایل تعویض هم میشن.
همه ی کالا ها یک جا تعویض یا فروخته میشن.
بابت کیفیت بد شرمنده.
قیمت هم پیشنهادی.
اسپم هم = like.
از کلیه ی دوستان هم متچکریم.
در ضمن مشهد هم هستم
و
ps3 هم تعویض شد با ایکس باکسه 4030

آخرین ویرایش:
آقا آپ ( عرفان پ.خ دادم ) .
قابل توجه دوستی که گیر داده هی میگه بیا تهران ایشون واسه یه معامله پاشه بیاد تهران نصف بیشتر پولشو خرج کرده یکم منطقی باشید شما گفتی کی خریده که من دومی باشم منم میگم که من یه ps3 با بازی دادم 500 تومن خریدارم اول واریز کرد من نه یه روز و نه دو روز بلکه یه هفته بعدش براش فرستادم و به مرحمت پست جمهوری اسلامی ایران یه ماه طول کشید تا به دستشون برسه اما ایشون در طول این یک ماه یه بار هم یه حرفی نزدن که توش کنایه ای باشه و کاملا اعتماد کردن پس شما هم اذیت نکن مشتری هستی بسم الله اگرم نه بی خیال شو چون واقعا حرفت منطقی نیست .
اولا درست صحبت كن دوما به تو ربطي نداره سوما پست پيشتاز مي كردي 2روزه ميرسيد ديگه پست نده چون حوصله كل كل ندارم و.پست بدي هم ج نميدم من شرايطم فقط حضوري تو تهرانه .بزار اينجا اين اقا فروششو كنه

اولا درست صحبت كن دوما به تو ربطي نداره سوما پست پيشتاز مي كردي 2روزه ميرسيد ديگه پست نده چون حوصله كل كل ندارم و.پست بدي هم ج نميدم من شرايطم فقط حضوري تو تهرانه .بزار اينجا اين اقا فروششو كنه
عرفان جان عذر میخوام دیگه پستی تو این تاپیک نمیدم این آخریه ولی دلم نیومد این پست رو ندم .
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

اقا ی محترمممم شما عادت دارید تو تاپیک مردم دعوا کنید؟؟
این دفه گزارش نکردم.
بخاطر روی گل بروبچ.

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

عرفان جان عذر میخوام دیگه پستی تو این تاپیک نمیدم این آخریه ولی دلم نیومد این پست رو ندم .

اقا ی محترمممم شما عادت دارید تو تاپیک مردم دعوا کنید؟؟
این دفه گزارش نکردم.
بخاطر روی گل بروبچ.
گزارش كن .بچه ميترسوني

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 PM ارسال شده بود ---------

تا چي؟ من نه دعوا كردم نه دعوا دارم اون دوست شما kilerاومده اصلا چيزي كه بهش ربطي نداره داره دخالت ميكنه.هر كي يه شرايطي داره .من ميخوام 2 3 سال با دستگاه بازي كنم ميخواستم تستش كنم مثل خيلي هاي ديگه .يمي هم بي تست ميگيره .دستگاتو فروختي مبارك باشه

الان جمعیت هم زیاده ها !!!
مصطفی هست امیرحسین هست میلاد هم شاید بیاد از یار ما.:))
پس دیگه طرف این تاپیک تاب نخور پسر خوب.

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

تا چي؟ من نه دعوا كردم نه دعوا دارم اون دوست شما kilerاومده اصلا چيزي كه بهش ربطي نداره داره دخالت ميكنه.هر كي يه شرايطي داره .من ميخوام 2 3 سال با دستگاه بازي كنم ميخواستم تستش كنم مثل خيلي هاي ديگه .يمي هم بي تست ميگيره .دستگاتو فروختي مبارك باشه
حالا شد.
سلامت باشه ولی اون فقط اومد قوانین بازارچه رو یاد اوری کرد.

تاب نخور یا بقول شما دور نزن.
برم کجای بابا.
دهنمو وا نکن پسر گل.
:)):)):)):)):)):)):)):)):))
دهنتو وا كن چي ميخواي بگيا

---------- نوشته در 07:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:43 PM ارسال شده بود ----------

اكه شخصيت داشتين با يه غريبه درست رفتار ميكردين نه اينه 5 نفري دورش كنين .اره بابا شما راست ميگيد .سكوت بهترين جوابه باي

احمد آقا لطفا حد خودتو بدون هي اين داش عرفان و داش مصطفي به تو چيزي نميگن ميزارن رو حساب اينكه هنوز بلد نيستي درست صحبت كني ولي شما همش پرروبازي در مياري اگه دعوا دوست داري برو يه جاي ديگه وگرنه لطف كن يكم ادب داشته باش...

دهنتو وا كن چي ميخواي بگيا

---------- نوشته در 07:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:43 PM ارسال شده بود ----------

اكه شخصيت داشتين با يه غريبه درست رفتار ميكردين نه اينه 5 نفري دورش كنين .اره بابا شما راست ميگيد .سكوت بهترين جوابه باي

من که تو دوتا پست بهت گفتم دعوا نکن اما تو شورش دادی.حالا هم اگه مشکلی هست بیا یاهو.

جمع كن برو عموجون تو خودت هنوز شخصيت نداري بعد اومدي دوست مارو ميبري زير سوال؟فكرم نكن مي خوام الكي طرفداري كنم لطفا حد خودتو بدون...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or