ps3 slim.move.nevigation.hdd external500g.bluray

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

erfan-shojaei

کاربر سایت
Rating - 100%
28   0   0
فقط موو و نویگیشن مونده
باسلام خدمت اسپمر ها و خریداران و نخریداران و ...
میخوام طی یک عملیات فوق العاده تمام زندگیمو بفروشم.عوض هم میکنم با ایکس باکس.درضمن اول بگم که همه با هم فروش میشه.دوم هم بگم که شرایط ارسال با قوانین بازارچه مطابقت داره.یعنی:پول=ارسال.
حالا بریم سراغ وسایل:
اول:فروشیدم به 4030
یک عدد ps3 slim 120 که هاردشو برداشتم و یک هارد 80 گذاشتم.رجینش ntsc-j هست.و9 ماهه که خریدم.به همراه ps3 یک دسته میدم که ماله خودش بوده و یک دسته بیسیم ps2 هم میدم.کارتون و کابل برق و hd و av و دفترچش هم هست.

دوم:
یک move هم دارم که یکم متفاوته....یعنی:move+ps eye+nevigation اینم کارتون نداره.توجه داشته باشید که محتویات فقط همیناست.
سوم:فروشیدم به 4030
یک عدد هارد اکسترنال 500 گیگ اپیسر -همون apacer-هم دارم که توش تا خرخره پره بازیه ps3 هست.

چهارم:فروشیدم به 4030
یک عدد بلوری haze که لبش شکسته و تو عکس هم معلومه.

حالا عکس ها:
52pjb26582pewpn2x7d.jpg
lmmj5tl75sgj0y39yo1d.jpg
c8fqu1pq0omuepnzslys.jpg
xtte16hklu08xwe8hro.jpg
b8ke3vkwuc3owu01iey.jpg
9oy8fyuigqgidkrpi9f.jpg
rrelttftq3nyshqbrldq.jpg
ug4gouf9ci3qcabpttzx.jpg
و اما چند نکته :
تمام وسایل تعویض هم میشن.
همه ی کالا ها یک جا تعویض یا فروخته میشن.
بابت کیفیت بد شرمنده.
قیمت هم پیشنهادی.
اسپم هم = like.
از کلیه ی دوستان هم متچکریم.
در ضمن مشهد هم هستم
و
ps3 هم تعویض شد با ایکس باکسه 4030

آخرین ویرایش:
دوست عزيز من نه ادرس شما رو دارم نه تلفن نه هيچي بعد من بايد ادرس رو به شما دزست بدم كه شما واسه من بفرستي پس ادرس و همه چي دسته شما است .اخه من بايد يه تست كنم دستگاه شما رو .اخه بي تست كي خريده من دومييش باشم .نگفتي تو هاردت چند تا بازيه؟من دارم همه جوره راه ميام يا شما بيا تهران يا من 1روز تست كنم.

چرا هاردشو از 120 به 80 تغییر دادی؟؟؟؟
صاحب تاپیک شرمنده بابت این سوال ولی یه کار غیر منطقی هست که هاردشو تغییر دادی اگرم جدی تغییر داده باشی رو جعبه زده 120 گیگ که باید شماره سریال با دستگاه یکی باشه که اونجوری مشخص میشه که واقعا هاردشو تغییر دادی .
بازم میگم برای روشن شدن دوستان گفتم:)

آخرین ویرایش:
ب احتمال زیاد یا
1-هادرشو برا لپ تاپ میخواسته ک با اون تعویض کرده
2-یا هاردشو عشقی عوض کرده
3-یا هیچکدام...
اسپم
اپپپپپپپپپپپپپپپپپ

دوست عزيز من نه ادرس شما رو دارم نه تلفن نه هيچي بعد من بايد ادرس رو به شما دزست بدم كه شما واسه من بفرستي پس ادرس و همه چي دسته شما است .اخه من بايد يه تست كنم دستگاه شما رو .اخه بي تست كي خريده من دومييش باشم .نگفتي تو هاردت چند تا بازيه؟من دارم همه جوره راه ميام يا شما بيا تهران يا من 1روز تست كنم.
دوست عزیز من نمیتونم بیام اونجا.
همه با هم چند؟
380 خوبه؟
اگه نه پس باید یه حداقلی بگید!
اقا همون مخلفاتش که خودش فلان قدر قیمتشه.
چرا هاردشو از 120 به 80 تغییر دادی؟؟؟؟
صاحب تاپیک شرمنده بابت این سوال ولی یه کار غیر منطقی هست که هاردشو تغییر دادی اگرم جدی تغییر داده باشی رو جعبه زده 120 گیگ که باید شماره سریال با دستگاه یکی باشه که اونجوری مشخص میشه که واقعا هاردشو تغییر دادی .
بازم میگم برای روشن شدن دوستان گفتم:)
خیلی ممنون بابت سوال خوبت.هارد 120 ps3 بسیار ضعیفه و با چند ویروس سرعتش بسیار میاد پایین.برا همین من رفتم یه هارد با rpm بالا و مارک مرغوب بخرم دیدم قیمتش خیلی بالاست بعدش دیدم پولم نمیرسه یه 80 خریدم.
چه سوال خوبي منم ميخواستم بپرسم اينو .

ب احتمال زیاد یا
1-هادرشو برا لپ تاپ میخواسته ک با اون تعویض کرده
2-یا هاردشو عشقی عوض کرده
3-یا هیچکدام...
اسپم
اپپپپپپپپپپپپپپپپپ

گزینه ی 4.
دوستان خواهش میکنم اسپم بدید.
تورو خدا.

شما اشنايي فاميلي تو تهران نداري؟عزيز من جواب نهاييم اينه بايد دستگاتو تست بكنم سالم باشه پولو ميدم مغازه دار تو تهران ببينه خودمم 2 3 ساعت بازي كنم باهاش .قيمتم خوب دادم همه جوره هم راه اومدم باهات .اگه خواستي پي ام بده .از ما باي

راستي عرفان جون به من رايگان نميدي؟:dخواستي 5 تومنم اضافه ميدم:d

عزيز دلم عرفان جان لطف كن يه قيمت كلي بزار ببينيم چيه داستان(بدون دسته ي ps2 );)

شماره حساب بده ولی همون 400 تومن: دی
420
راستي عرفان جون به من رايگان نميدي؟:dخواستي 5 تومنم اضافه ميدم:d

عزيز دلم عرفان جان لطف كن يه قيمت كلي بزار ببينيم چيه داستان(بدون دسته ي ps2 );)
شما چقدر سر میگیری یکم از این لطفت به ما بدی؟؟
کلا قیمت 550 با دسته اضافی ps2 .
کنسول=320
موو120
بلوری20
دسته ps2 =10
هارد130
میشه 600
که من گفتم 550.

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

این هم یه آپ جالب برای شما

این هم یه لیک جالب برای شما
219.gif

خیلی اقایی
چاکریم.

قربونت برم آقايي عرفان جون بزرگي از خودته:x

اميدوارم كه هرچه زودتر فروش بده:-*

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or