PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
دیگه در مورد کارت گرافیکش پست نزنید: از یک منبع موثق :

The PS3 RSX qualifies as a geforce 7700. This is because it uses a 128 bit bus similar to that of the 7600, but has the same no. of pixel\vertex pipes of the 7800. Now I hope we are done with RSX.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
دیگه در مورد کارت گرافیکش پست نزنید: از یک منبع موثق :

The PS3 RSX qualifies as a geforce 7700. This is because it uses a 128 bit bus similar to that of the 7600, but has the same no. of pixel\vertex pipes of the 7800. Now I hope we are done with RSX.
اول اینکه بگو این جمله رو از کجا اوردی؟
دوم اینکه همچین جمله ای در مورد ایکس باکس نداریم که مثلا چه جوری هست؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
اول اینکه بگو این جمله رو از کجا اوردی؟
دوم اینکه همچین جمله ای در مورد ایکس باکس نداریم که مثلا چه جوری هست؟

:eek: :eek: حرفی ندارم بزنم! ولی اگه جای شما بودم پست هم نمی دادم سبکتر بود!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
:eek: :eek: حرفی ندارم بزنم! ولی اگه جای شما بودم پست هم نمی دادم سبکتر بود!
پس جناب lich king که میگه این حرفها همش اشتباه هست که گرافیکش ماله سری 6 هست پردازندش هم معماری قدیمی داره.

در مورد ایکس باکس هم منظورم اینه که تراشه گرافیکیش ماله چه نسلی هست؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام پسرا
امروز Virtua Tennis 3 روی PS3 دوستم بازی کردم که موجب تعجب من شد
گرافیک نسخه PS3 بالا تر بود
جزئیات چه در مورد زمین و تنیسور ها اختلاف چشم گیری با نسخه 360 داشت

Ninja Gaiden Sigma دموش رو بازی کردم و واقعا توپه
نور پردازی حرف نداره و گرافیک محیط خیلی بالاست
GOOD LUCK

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
پس جناب lich king که میگه این حرفها همش اشتباه هست که گرافیکش ماله سری 6 هست پردازندش هم معماری قدیمی داره.
شما حالت خوبه؟ ایشون نوشته از سری geforce 7 هست بعد شما می گی lich king گفت که گرافیکش ماله سری 6 نیست؟!:)
بابا بیا برو این ps3 رو بخر و دست از این سوالاتت بردار خدایی یسری رو تو این سایت شما کلافه کردی با این سوالاتت. انقدر وسواس نشون میدی یکی ندونه فکر می کنه 100 میلیون می خوای پول بدی و پای مرگ و زندگی در میونه! شما ps3 بخر مطمئن باش ضرر نمی کنی.
سلام پسرا
امروز Virtua Tennis 3 روی PS3 دوستم بازی کردم که موجب تعجب من شد
گرافیک نسخه PS3 بالا تر بود
جزئیات چه در مورد زمین و تنیسور ها اختلاف چشم گیری با نسخه 360 داشت
عجیبه واقعا چون این همه سایت و مجله این بازی رو review کردن کسی اختلاف چشم گیر توی دو نسخه مشاهده نکرده بود ولی شما به این نکته پی بردی! فکر کنم شما با یه فیلتر خاصی بازی های ps3 رو نگاه می کنی.:)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
عجیبه واقعا چون این همه سایت و مجله این بازی رو review کردن کسی اختلاف چشم گیر توی دو نسخه مشاهده نکرده بود ولی شما به این نکته پی بردی! فکر کنم شما با یه فیلتر خاصی بازی های ps3 رو نگاه می کنی.:)
سلام
من هر 2 نسخه رو بازی کردم و دروغ نمیگم
فقط واقعیت رو گفتم
من شکه شدم از این بابت
جزئیات خیلی بهتر بود توی نسخه PS3
به نظر من الان جوی حاکم هست که در مورده 360 و PS3 نمی شه زیاد به حرف ها اعتماد کرد و آدم باید از نزدیک خودش تجربه کنه
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام
من هر 2 نسخه رو بازی کردم و دروغ نمیگم
فقط واقعیت رو گفتم
من شکه شدم از این بابت
جزئیات خیلی بهتر بود توی نسخه PS3
به نظر من الان جوی حاکم هست که در مورده 360 و PS3 نمی شه زیاد به حرف ها اعتماد کرد و آدم باید از نزدیک خودش تجربه کنه
GOOD LUCK

شما حتماً رو lcd چيزی ديدی......وگرنه تفاوتی تو گرافيک ندارن اين 2

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

در مورد ایکس باکس هم منظورم اینه که تراشه گرافیکیش ماله چه نسلی هست؟

بابا اینا مگه مثل کنسول ها نسلی حساب می شن؟ دو کلام حرف حساب بزنید چی دارید می گید بخدا:eek: سرگیجه بنفش گرفتم! شما مگه فرق سری 6 و 7 را می دونی که میگی نسل!؟

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
روی TV معمولی دیدم
من دیدم و میگم تفاوت دارن
GOOD LUCK

این دوستمون درست میگه

من تا خودم ندیده بودم باور نمیکردم

اولین بار توی کانال Game One مقایسه رو دیدم و فکر کردم یه جور کلک باشه

ولی تا با چشم خودم تو هر دو ندیدم باور نمیکردم

من هم 3 دارم هم 360 تلوزیون ام هم samsung lcd M81B هستش باید قبول کنیم

نسخه 3 واقعا زیبا تره

جز ییات صورت و لباسهای بازیکن ها. چمن . ..... واقعا تا ندیده بودم متوجه نمیشدم

نمیدونم چرا بعضی دوستان رو یه کنسول تعصب نشون میدن؟

البته باید بگم من call of duty3 رو هم روی هر دو کنسول بازی کردم که نسخه 360 بهتر بود

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
Home Dar Uk relase shod

4 ta screen shot az home

PSHome04_qjpreviewth.jpg

PSHome01_qjpreviewth.jpg

PSHome03_qjpreviewth.jpg

PSHome02_qjpreviewth.jpg

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان در مورد فرق گرافیکی بازی تنیس ps3و360 باید بگم که حق با دوستان است مال ps3به مراتب قوی تر است البته قبول دارم که یک سری از سایتها مثل گیم اسپات که از طرفداران 360 هستن خلاف حقیقت را گفتن طوری که در مقابل سایتهایی مثل گیم تریلرز با دلیل وبه صورت دمو این دورا مقایسه کردن که من در همون روز اعلام این خبر را با عکس در گیم ویو گذاشتم به هر حال من بارها وبارها در صحبتهایی که با ادمین های گیم اسپات مبنی بر همین قضیه شده را خوندم که در نهایت بهونشون این بوده که ما ها در اصل pc بازیم نه کنسول باز پس یکی نیست به اینها بگه اگر اینطوری بیخود می کنید در مورد کنسول نظر می دین

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستان در مورد فرق گرافیکی بازی تنیس ps3و360 باید بگم که حق با دوستان است مال ps3به مراتب قوی تر است البته قبول دارم که یک سری از سایتها مثل گیم اسپات که از طرفداران 360 هستن خلاف حقیقت را گفتن طوری که در مقابل سایتهایی مثل گیم تریلرز با دلیل وبه صورت دمو این دورا مقایسه کردن که من در همون روز اعلام این خبر را با عکس در گیم ویو گذاشتم به هر حال من بارها وبارها در صحبتهایی که با ادمین های گیم اسپات مبنی بر همین قضیه شده را خوندم که در نهایت بهونشون این بوده که ما ها در اصل pc بازیم نه کنسول باز پس یکی نیست به اینها بگه اگر اینطوری بیخود می کنید در مورد کنسول نظر می دین

عجب ! :)

می‌شه یکی از اون جمله‌هایی که ادمین‌های گیم‌اسپات مبنی بر کنسول باز نبودنشون گفتن رو اینجا برای ما کپی کنین ؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
عجب ! :)

می‌شه یکی از اون جمله‌هایی که ادمین‌های گیم‌اسپات مبنی بر کنسول باز نبودنشون گفتن رو اینجا برای ما کپی کنین ؟
اگر یک کم در فرومهای خارجی مخصوصاَ خود سایت گیم اسپات بگردید حتماَ می بینید من وقت اینکه برای شما بگردم را ندارم

اما در موردی گفتم بد نباشه دوستان مطالبی جالب را بدونند

این مطلب مربوط به قیمت واقعی دوکنسول 360 و ps3 می شوند
http://www.digitimes.com/systems/a20070507PD200.html

قیمت نهایی قیمت عرضه است و سطر بالا قیمت تمام شده برای شرکت بقیش هم که واضح.:-"

راستی دوستان من یک مطلبی رو بگم که خدایی نکرده به کسی بر نخوره ولی به نظر من اگر کسی می خواد در مورد یک کنسول نظری بده باید حداقل یک بار از نزدیک باهاش بازی کرده باشه نه اینکه عکساشو ببینه ونظر بده اگر اینطوری عمل بشه مطمئن باشید برای بچه های خود سایت هم بهتره

راستی یچیز دیگه بهزاد اگه این سایت معتبر پس چرا تاریخهای ریلیز علکی از خودش در میاره
مثلاَهمین آخریش alone in the dark ps3 زده 10 may یعنی سه روز دیگه اونهم برای نسخه پال خیلی از بازیهای معروف رو باهاشون این کارو کرده راستش قبلاَ و نمی گم ولی در حال حاضر گیم اسپات برای من یکی از اعتبار ساقط از همه لحاظ

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر