PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
شبکه کنی به چه هدفی؟؟:confused: اگه برای Internet Sharing هستش، از خود Game OS میتونی... فقط باید تنظیمات رو درست وارد کنی! ;)
اگه منظورت File Sharing هستش، نه... فعلا راهی نداره که فایلهایی که تو Game OSرو ریختی رو هیچ جوری بخونی! حتی اگه هارد رو باز کنی رو یه جا دیگه ببندی هم نمیشه! چون File Systemاش فرق داره...:biggrin1:

ممنون ، واسه File Sharing میخواستم .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
با سلام به همه
دوست عزیز apc جان شما نوشتی که tekken:dr رو دانلود کردی پس یعنی خریداری کردی میشه بگی چقدر آبخورده چون هرچی من میگردم دنبالش پولی هست اگر رایگان گرفتی بماهم بگو لطفاَ
راستی بچه ها چند تا چیز را بهتون بگم این آبدیت جدید چند تا کار مهم انجام میده که برای مثال از فعال کردن وبکم در چت تصویری میشه نام برد
دومین خبر اینکه سونی اعلام کرده یه سوپرایز بزرگ برای طرفدارانش داره که دموی گیم پلی killzone خواهد بود حالا چی مخواد نشون بده نمیدونم ولی امسال که خیلی بازی ها رو معرفی کرده
یه چیز دیگه کوجیما رسماَ اعلام کرد که ما از اول هم قرار نبوده که mgs4 رو کنسولی جز ps3 بدهیم (آب پاکی رو ریخت)
فعلاَبای

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
با سلام به همه
دوست عزیز apc جان شما نوشتی که tekken:dr رو دانلود کردی پس یعنی خریداری کردی میشه بگی چقدر آبخورده چون هرچی من میگردم دنبالش پولی هست اگر رایگان گرفتی بماهم بگو لطفاَ
راستی بچه ها چند تا چیز را بهتون بگم این آبدیت جدید چند تا کار مهم انجام میده که برای مثال از فعال کردن وبکم در چت تصویری میشه نام برد
دومین خبر اینکه سونی اعلام کرده یه سوپرایز بزرگ برای طرفدارانش داره که دموی گیم پلی killzone خواهد بود حالا چی مخواد نشون بده نمیدونم ولی امسال که خیلی بازی ها رو معرفی کرده
یه چیز دیگه کوجیما رسماَ اعلام کرد که ما از اول هم قرار نبوده که mgs4 رو کنسولی جز ps3 بدهیم (آب پاکی رو ریخت)
فعلاَبای

لینک دانلود میتونم بهت بدم، ولی راه اینکه بخوای تو PS3 منتقلش کنی خیلی سخته! ;)
باید یه Web Server + Proxy Server بسازی بعد آدرس ها رو redirect کنی و بعد بزنی download بشه...:cheesygri

به هرحال... این لینک Tekken:Dark Ressurection
:love:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
یک خبر خوب برای PS3

من دیروز از یکی از دوستام توی مالزی شنیدم که PS3 هک شده و همون کاری که با PSP کردند ، روی PS3 هم انجام دادند و بازی ها رو میشه از روی هارد اجرا کرد ، اول زیاد باورم نشد ، بعدش که دیروز رفتم برای PS3 فن خنک کننده بگیرم از فروشگاه کنج ، اونجا بهم گفت که از مالزی بهش گفتن که هک شده و گفت باید یه هارد ظرفیت بالا بخری که بازیها رو از روی هارد اجرا کنی .
گفت احتمالا تا دو یا 3 هفته دیگه ما این کارو انجام میدیم .

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
تمامی پست های بی ارتباط پاک شدند
بعد از این پست اسپم و بی ارتباط=قطع دسترسی

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
یه نظر میاد شایعه چند روز پیش New York Times هم تایید شد و سونی قراره سرویس انلاینی تحت عنوانPlaystation Home رو توی GDC عرضه کنه..این سرویس چیزیه مثل XBL و Nintendo's Mii avatars و جواب سونی برای مایکروسافت هست که چند روز پیش اعلام کردXBL به 6 million کاربر رسید!

zax030

کاربر سایت
Feb 15, 2007
208
نام
میلاد
salam

یه نظر میاد شایعه چند روز پیش New York Times هم تایید شد و سونی قراره سرویس انلاینی تحت عنوانPlaystation Home رو توی GDC عرضه کنه..این سرویس چیزیه مثل XBL و Nintendo's Mii avatars و جواب سونی برای مایکروسافت هست که چند روز پیش اعلام کردXBL به 6 million کاربر رسید!

آیا سونی این کارو میخواد رو Ps3 اجرا کنه؟

و اگه میخواد روی PS3 اجرا کنه اونهایی که خریدن یعنی از این امکان برخوردار نمیشوند؟

آیا خبر هک شدن PS3 درست بود یا نه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
آیا سونی این کارو میخواد رو Ps3 اجرا کنه؟

و اگه میخواد روی PS3 اجرا کنه اونهایی که خریدن یعنی از این امکان برخوردار نمیشوند؟

آیا خبر هک شدن PS3 درست بود یا نه؟
پس میخواد روی ps1 اجرا کنه؟ خب معبومه دیگه میخواد روی ps3 اجرا کنه...
مگه سخت افزاره؟ یه شبکه هست ...

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بچه ها مثل اینکه کیم پلی heavenly sword آپدیت شده و گفتن این اولین بازیی که با دموی نشون داده شده در e3 یکیشوده (پس killzone2 چیشد من که مردم :mad: )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
(پس killzone2 چیشد من که مردم )
از شواهد امر پیداست یه 3 سال دیگه ای کار داره:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان یه خبر جالب ibm در یک کنفرانس (اگر اشتباه نکرده باشم gdc خودمون)یه نمایش رندر از cell گذاشته که در اون یک cpu 2core را با cell مقایسه کرده که هر فریم را این cpu در حدود یک ساعت و هشت دقیقه رندر کرده وcell با عرض معظرت در نیم ثانیه رندر کرده

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
دوستان یه خبر جالب ibm در یک کنفرانس (اگر اشتباه نکرده باشم gdc خودمون)یه نمایش رندر از cell گذاشته که در اون یک cpu 2core را با cell مقایسه کرده که هر فریم را این cpu در حدود یک ساعت و هشت دقیقه رندر کرده وcell با عرض معظرت در نیم ثانیه رندر کرده

شما مطمئنی ؟ فکر نمیکنم تا این اندازه تفاوت باشه ! خیلی بعیده ! اگه ممکنه یه لینک یا ... بذار . من تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم .

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

core 2 duo الان 12 نوع سی پی یو داره

کدوم مدلش؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز از نوع x86 بوده و باید بگم که بدونه استفاده از rsx این کارو کرده (حتماَ متوجه قدرت وحشتناک cell شدید )
اینهم لینک:
http://gametomorrow.com/blog/index.php/2007/03/07/cell-power-at-gdc-2007/
راستی یه فیلم هم از این قضیه توش هست که حدود 30 مگ حجمشه اگر تونستید بگیرید
منکه دیگه کاملاَمطمئنم که این بازیسازها هستن که نمیتونند کاری کنند وگرنه دستگاه یه شاهکاره

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چه فايده وقتي نشه ازش استفاده كرد، اصلا خداي سخت افزار باشه، وقتي نشه استفاده كرد ميشه دكور.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر