PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
فکر کنم تا اونجایی که من شنیدم این بوده که فامیتو ادا کارگدان ICo و Shadow of colussus در حال ساخت یک پروژه برای PS3 هست:confused:

GODOFEVIL

کاربر سایت
Jan 1, 2006
79
برخلاف Gow که به نظر من اصلا به درد Ps3 نمیخوره Sotc میتونه روی Ps3 به اوج کمال برسه . فقط تصور کنید که مثلا در ان واحد بتونید با 2 3 تا غول مبارزه کنید (که سخت افزار Ps2 اجازه اون رو نمیداد) یا مثلا یک غول که 10 برابر غول 16 تو SOTC باشه !!!!!
همچنین Sixaxis هم خیلی مهمه احتمالا بعضی جاها برای حفظ تعادل روی غول باید رو در حالت خاصی نگه داشت یا حرکت داد
حالا به همه اینها فریم ریت بالاتر و رزولوشن بالاتر رو اضافه کنید ببینید با چه شاهکاری طرفیم
به غول یکی از برو بچ گیم اسپات Sotc میتونه تبدیل به Zelda پلی استیشن بشه

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
به غول یکی از برو بچ گیم اسپات Sotc میتونه تبدیل به Zelda پلی استیشن بشه
که نشود و نمیشه و نخواهد شود . چون خودش یک ابر بازی هست . Zelda خوب هست ولی به این نمیرسه :love:
فقط تصور کنید که مثلا در ان واحد بتونید با 2 3 تا غول مبارزه کنید
یک کلوسوس پرجزئیات و عظیم ، در منطقه ای واقعی تر بهتر از چند تا کلوسوس در یک زمان است . کدومش بهتره :confused:
فکر کنم تا اونجایی که من شنیدم این بوده که فامیتو ادا کارگدان ICo و Shadow of colussus در حال ساخت یک پروژه برای PS3 هست
در هر دو صورت خوشحال کننده بود . ;)
اون که Sotc بود ، با سخت افزار داغون PS2 اون از آب در امد . خدا میدونه این بازی جدید رو PS3 چی میخواد بشه . خدا بخیر کنه :-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
چیزی که مسلمه همون Sotc نیستش یه پروژه ی جدید هست;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
درود
تیم
خوشحال کننده ترین خبری رو که میشود دید یا شنید . موافقید یا نه :confused: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

منم موافقم
100%

viva ps3

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
درود

که نشود و نمیشه و نخواهد شود . چون خودش یک ابر بازی هست . Zelda خوب هست ولی به این نمیرسه :love:

یک کلوسوس پرجزئیات و عظیم ، در منطقه ای واقعی تر بهتر از چند تا کلوسوس در یک زمان است . کدومش بهتره :confused:

در هر دو صورت خوشحال کننده بود . ;)
اون که Sotc بود ، با سخت افزار داغون PS2 اون از آب در امد . خدا میدونه این بازی جدید رو PS3 چی میخواد بشه . خدا بخیر کنه :-"

كاملا باهات موافقم
به نظر من SOTC يه شاهكار بي همتاست
اگه اين بازي جديد شبيه SOTC باشه غوغا ميكنه

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان من تقریباَ چیزی نمونده سکته کنم وامید وارم دروغ باشد چون راحت میشه گفت این خبر خالی بندی :
عنوان خبر :تیم enix همون تیم معروف بازی سازی سری فاینال فانتزی ها عکسی رو گذاشته واعلام کرده که این بازی فاینال فانتزی شماره 13 هست البته این بازی قرار بوده در سال 2008 وارد بازار بشه با گرافیکی که در e3 نشون دادن اما با این گرافیک بقول تمامی خارجی ها باورنکردنی هست بعضی ها معتقد هستن که در جواب به بازی lost odyssey خواهد آمد این بازیبهر حال از این حرفها بگذریم خودتون ببینید این عکس رو حتماَ متوجه خواهید شد که چرا انقدر انتقاد شده ازین بازی

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
بالاخره انتقاد شده یا تحسین شده ؟:cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عکس از CG Movie هاش هست دیگه !!!! نه؟؟؟؟ چون عمرا گیم پلیش اینجوری گرافیک نداشته باشه!!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته از اسکوار هیچی بعید نیست ممکنه باشه ;) اسکوار عشقه:love:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
علی جان هر جوفتش می دونیکه این بازی هم عاشق داره هم مخالف .
ظاهراَ از گیم پلی بازی هستش طبق گفته enix ، من که از خدامه چون حاضرم بابت این بازی هر مبلغی رو بدم

راستی یادم رفت بگم
1:بازیdevil4 راسماَ برای ps3 انحصاری شد
2:بازی lost planet wars هم برای360وهم برای ps3 میاید
3:صحبتهایی هم در مورد killzone2 هست که احتمالاَ اینطور که بوش میاد کیفیت بازی با دموی نشون داده شده یکی خواهد بود اما هنوز چیزی نگفتن یه سوپرایز

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سونی کم کم داره یه چیزایی میگه اگر کیلزون 2 و فاینال 13 به این گونه باشن واقعا باید سونی رو تحسین کرد و 360 :) باید جمش کنه
عشق است فاینال 13 هر طور که میخواد باشه من عاشقشم:love:

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
featureimagemain.jpg

اینم fight night 3

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
عمرا اگه بازی ( فاینال فانتزی که هیچی ) با این کیفیت تصویری و این گرافیک وحشتناک وجود داشته باشه . عمرا تو این نسل همچین چیزی ساخته بشه . دیگه بازی نیست میشه Real time movie . شاید تو نسل بعد یا بعدیش . همه عالم میدنن S Enix بهترین CG Demo های دنیا رو میسازه ولی این دیگه خیلی طابلو که CG هست . بگن Kill Zone2 که تو E3 05 نشون دادن Real Tme بوده ، خیلی باور پذیر تر از این عکس هست .
باید سونی رو تحسین کرد و 360 باید جمش کنه
باز احساساتی شودی ها :biggrin1:
1:بازیdevil4 راسماَ برای ps3 انحصاری شد
2:بازی lost planet wars هم برای360وهم برای ps3 میاید
آقا تکاوج توهین نشه :love: لینک خبر رو لطف میکنید . :biggrin1:
عکس از CG Movie هاش هست دیگه !!!! نه؟؟؟؟ چون عمرا گیم پلیش اینجوری گرافیک نداشته باشه!!!!
186% موافقم . فعلا امید اول تخیلی ترین گرافیک ( بالاترین ) برای من Kill Zone 2 و Halo3 هست .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان در مورد فاینال فانتزی من هیچ اطمینانی ندارم تا موقعی که دموی real این عکس نشون داده بشه ولی به گوشه پایین عکس هم نگاه کنین وببینین چی میبینین
اما در مورد killzone هنوز موضوع بطور کامل بازگو نشده ولی اینطور که بیان شده بود قضیه سر گرافیک نشان داده شده در e3 بوده
اما در مورد devil 4 ذره ای شک نکنید من راجبش تحقیق زیاد کردم احتمالاَ تا چندی دیگر بقیه سایتها هم خواهند نوشت که انحصاری ps3خواهد بود روش اصلاَشک نکنید
در مورد خبر lostplanet wars هم مطمئن باشید
دوستان در مورد خبرهای من شک نکنید sony به خودش اومده
راستی یه دموی گیم پلی از تیکن 6 هم دادن بیرون اگر خواستید برید از gametrailers بگیرید اونوقت معنی استفاده از موتور دستگاه برای ساخت بازی را بهتر متوجه می شوید

آقا ناراحت نشیدا فکر نمیکردم طرفدارای ps3انقدر بی حال باشن اصلاَ به تاپیک سرنمیزنید
بحر حال این آخرین خبرهایی که امروز میدم
1:pps3 مدل slim در سال 2008 وارد بازار خواهد شد
2:بازی mercenaries به انحصار ps3 در آمد
اینا چی از این کنسول دیدن من نمیدونم ولی هر چی هست بد جوری افتادن به جونش

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر