ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
سلام
تا حالا دور فن پی اس تری ریفر کسی پایین نیومده؟
سلام دوست من .جواب +هست من چند تا داشتم که اصلا دور فنش عین اسلیم کار میکرد و به موقع میرفت روی دور تند...

---------- نوشته در 09:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

توپ خونه امروز قیمت کردم طرف گفت 160 گیگ با 4 تا بازی کپی و هک شده میشه 410 تومن.البته بدیهیست که ریفر شدست. میرزه به نظرتون؟
نه ارزش نداره رفیق...

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
بچه ها من پارسال عید یه Fat 40G گرفتم .دور فن بالا نمیره . همچنین یه کارت گارانتی یکساله داشت . کارت گارانتی برای لاجیک هست . روش هم نوشته PlayStation 3 . ولی دیگه الان گارانتی تموم شده .
همچنین از فروشگاه یزدان تو پاساژ لباف گرفتم . 340 تومن خود دستگاه رو گرفتم .
حالا بنظرتون خوب گرفتم ؟ امکان خرابی در آینده داره ؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا من ps3 fat 40 gb دارم صحيح و سالم هست
من كه راضي ام
به نظر من اينايي كه دارن ميكن همش شايعه در مورد ps3 fat هست

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
اقا من ps3 fat 40 gb دارم صحيح و سالم هست
من كه راضي ام
به نظر من اينايي كه دارن ميكن همش شايعه در مورد ps3 fat هست
شما صدای فن اون رفیرارو نشنیدی اینگار یدونه جارو برقی 1400 وات روشن کردن بغلت، من یدون 60 گیگ دست 2 خریدم (همون مدل قدیمیا که 4 تا usb داره )اونم ریفر بود :d سریع پس دادم ،دیونه میکرد صداش.ولی الان یدون 40 گیگ دارم صداش عادیه (دسته 2 گرفتم).

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
شما صدای فن اون رفیرارو نشنیدی اینگار یدونه جارو برقی 1400 وات روشن کردن بغلت، من یدون 60 گیگ دست 2 خریدم (همون مدل قدیمیا که 4 تا usb داره )اونم ریفر بود :d سریع پس دادم ،دیونه میکرد صداش.ولی الان یدون 40 گیگ دارم صداش عادیه (دسته 2 گرفتم).

مال من اصلا صداي جارو برقي نميده
اصلا صدا نداره :d

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
صداش زیاده ولی برای من قابل تحمل هست;);)
زمانی قابل تحمله که بازی هیجان داشته باشه.یعنی وقتی بری تو جو بازی اصلا متوجه نمیشی که دسته کنسول توی دستات هست;)
مثلا بازی مثل uncharted که ادمو میبره توی جو;)بازیش فوق العاده بود=d>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر