ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

سلام
تا حالا دور فن پی اس تری ریفر کسی پایین نیومده؟
سلام دوست من .جواب +هست من چند تا داشتم که اصلا دور فنش عین اسلیم کار میکرد و به موقع میرفت روی دور تند...

---------- نوشته در 09:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

توپ خونه امروز قیمت کردم طرف گفت 160 گیگ با 4 تا بازی کپی و هک شده میشه 410 تومن.البته بدیهیست که ریفر شدست. میرزه به نظرتون؟
نه ارزش نداره رفیق...

بچه ها من پارسال عید یه Fat 40G گرفتم .دور فن بالا نمیره . همچنین یه کارت گارانتی یکساله داشت . کارت گارانتی برای لاجیک هست . روش هم نوشته PlayStation 3 . ولی دیگه الان گارانتی تموم شده .
همچنین از فروشگاه یزدان تو پاساژ لباف گرفتم . 340 تومن خود دستگاه رو گرفتم .
حالا بنظرتون خوب گرفتم ؟ امکان خرابی در آینده داره ؟

اقا من ps3 fat 40 gb دارم صحيح و سالم هست
من كه راضي ام
به نظر من اينايي كه دارن ميكن همش شايعه در مورد ps3 fat هست
شما صدای فن اون رفیرارو نشنیدی اینگار یدونه جارو برقی 1400 وات روشن کردن بغلت، من یدون 60 گیگ دست 2 خریدم (همون مدل قدیمیا که 4 تا usb داره )اونم ریفر بود :d سریع پس دادم ،دیونه میکرد صداش.ولی الان یدون 40 گیگ دارم صداش عادیه (دسته 2 گرفتم).

آخرین ویرایش:
شما صدای فن اون رفیرارو نشنیدی اینگار یدونه جارو برقی 1400 وات روشن کردن بغلت، من یدون 60 گیگ دست 2 خریدم (همون مدل قدیمیا که 4 تا usb داره )اونم ریفر بود :d سریع پس دادم ،دیونه میکرد صداش.ولی الان یدون 40 گیگ دارم صداش عادیه (دسته 2 گرفتم).

مال من اصلا صداي جارو برقي نميده
اصلا صدا نداره :d

صداش زیاده ولی برای من قابل تحمل هست;);)
زمانی قابل تحمله که بازی هیجان داشته باشه.یعنی وقتی بری تو جو بازی اصلا متوجه نمیشی که دسته کنسول توی دستات هست;)
مثلا بازی مثل uncharted که ادمو میبره توی جو;)بازیش فوق العاده بود=d>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or