ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

الان قیمت PS3 Fat 40 گیگ 280 هستش!
هزینه کپی چه قدر میشه؟
میگن برای هک هم باید یه دیسک ارجینال باشه آیا دیسک تو کارتن دستگاه هست یا باید جدا گرفت؟(دیسکی که فقط برای همین کار استفاده بشه چه قیمته؟)
دسته بازی اضافه چنده؟
میشه دسته معمولی کامپیوتر که USB داره رو بهش وصل کرد!
ممنون از جوابت!
هزینه کپی 10 تومن
بله باید دیسک اورجینال داشته باشید اونم باید جدا بگیرید قیمت هر گیم هم متفاوته میتونی از تو سایت خودمون از دوستان بگیری
دسته 60 تومن
دسته کامپیوتر هم میتونی وصل کنی

1.فت 40 گیگ چند گیگ حافظه مفید داره؟
2:برای من که تا الان FPS با دسته بازی نکردم کدوم بهتر و راحت تره؟
Killzone 3 VS Call of Duty:Black ops
37 گیگ داره.
طبعا کال آو چون یه حالت نیمه اتوماتیک داره و مثل کیلزون نمی خواد رو هر کی یه خشاب خالی کنی.:d

دوستان یه سوال بی ربط به این تاپیک دارم که نمی دونستم کجا باید مطرح کنم:d
اگه میشه یکی راجع به این موضوع که سونی قراره کاری کنه که بازی های جدید مثل آنچارتد3 رو کنسول های حک شده اجرا نشه یه کوچولو توضیح بده ممنون میشم:)

از دیشب که فهمیدم کنسولم ریفره حسابی حالم گرفتس=((

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

الان قیمت PS3 Fat 40 گیگ 280 هستش!
هزینه کپی چه قدر میشه؟
میگن برای هک هم باید یه دیسک ارجینال باشه آیا دیسک تو کارتن دستگاه هست یا باید جدا گرفت؟(دیسکی که فقط برای همین کار استفاده بشه چه قیمته؟)
دسته بازی اضافه چنده؟
میشه دسته معمولی کامپیوتر که USB داره رو بهش وصل کرد!
ممنون از جوابت!

قیمت ندارم دوست من، هزینه کپی به انصاف کپی کننده مربوطه معمولا 10 الی 20 تومانه.
دیسکم باید جدا بخری
تو بازارچه بگرد میتونی بلو ری پیدا کنی حدود 8 تومان که خوبه
اگرم نخواستی یه بازی بخر که از 30-35 هست به بالا
دسته اضافه هم باید بخری که اصلش حدود 75 تومنه
اما دسته ps2 هم میتونی وصل کنی با تبدیل حدود 20 تومن در میاد
من نشنیدم بشه دسته pc وصل کرد

با 60 تومن هم می تونی دسته بخری. نیاز نیست این همه بیشتر پول بدی.

من خودم وصل کردم وقتی تعدادمون زیاد بود، مشکلی نداشت. دسته های generic هرچند کار نمی کنند. از همون دسته هایی که اگه توی دستگاه باشن، فیفا 12 دموش کرش می کنه.

Blue-ray

دوستان یه سوال بی ربط به این تاپیک دارم که نمی دونستم کجا باید مطرح کنم:d
اگه میشه یکی راجع به این موضوع که سونی قراره کاری کنه که بازی های جدید مثل آنچارتد3 رو کنسول های حک شده اجرا نشه یه کوچولو توضیح بده ممنون میشم:)

از دیشب که فهمیدم کنسولم ریفره حسابی حالم گرفتس=((

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

قیمت ندارم دوست من، هزینه کپی به انصاف کپی کننده مربوطه معمولا 10 الی 20 تومانه.
دیسکم باید جدا بخری
تو بازارچه بگرد میتونی بلو ری پیدا کنی حدود 8 تومان که خوبه
اگرم نخواستی یه بازی بخر که از 30-35 هست به بالا
اما دسته ps2 هم میتونی وصل کنی با تبدیل حدود 20 تومن در میاد
بلو ری 8 تومن!
مگه نباید حتما یه بازی ارجینال باشه؟

بلو ری 8 تومن! مگه نباید حتما یه بازی ارجینال باشه؟
آره تو بازارچه یه نفر Pes2008 داشت می داد 8 تومن

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

راستی این ps3 ریفر ها، قطعاتشون تعویض شده یا تعمیر شده؟

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 PM ارسال شده بود ----------

با 60 تومن هم می تونی دسته بخری. نیاز نیست این همه بیشتر پول بدی. حق با دوستمونه دسته ها حدود 60 تومنه

راستی این ps3 ریفر ها، قطعاتشون تعویض شده یا تعمیر شده؟

اون طور که من اطلاع دارم تعویض شده...
البته شنیدم تعمیر هم میشه و دوباره پلمپ میشه دستگاه...

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عزیزم باز هم تکرار میکنم بحث های دیگه در تاپیک های مربوطه پیگیری شوند...

ممنون از همکاریتون

عزیز جان الان هر چی دستگاه fat تو بازار هست همه ریفر هستن بعد ریفر ها 40 80 160 g هستن ... بعد ریفرها جعبه اسانسوری دارن . معمولا صدای فنشون بالاست و اینکه ریفرها مارک روی خود کنسول برجسته نیست مسطح هست دست بکشی روش چیزی احساس نمیکنی .
کلا ریفرها دستگاهای خوبی هستن و اگر توانایی خرید اسلیم را ندارید بهترین گزینه ریفرهای فت هستن.

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N
من خودم چند ماهه دارم همچین مشکلاتی رو نداشتم
آقا مگه ریفر چیه اینقدر می ترسید ازش دستگاهیه که بدلیل مشکلاتی روند تولید رو دوباره طی کرده و با قیمت کمتر وارد بازار شده
الان لبتاب هایی هم تو بازار داریم که ریفر هستند

سلام اقا من دستگاه ریفر دارم بعد از 10 دقیقه که فنش روشن میشه دیگه روشن میمونه تا وقتی که من خاموشش کنم میخواستم بدونم این ریفر مثل بقیه ریفر هاست یا نه؟

سلام اقا من دستگاه ریفر دارم بعد از 10 دقیقه که فنش روشن میشه دیگه روشن میمونه تا وقتی که من خاموشش کنم میخواستم بدونم این ریفر مثل بقیه ریفر هاست یا نه؟
دوست من شما تازه دستگاهتون رو خریدید؟
اگه اره شاید بعد از چند هفته صدای فنش دیر تر به گوش برسه...
اما فت هایی هم داشتیم که تا 8 ساعتم فنشون روی دور تند نرفته و کار میکرده ...
کلا شانسی هست این مدل ها... اما من تا الان خبر مرگ هیچ کدوم از این ریفر ها رو نشنیدم...
و امیدوارم به این زودی ها نشنوم...
سوالی بود در خدمتم...

---------- نوشته در 03:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 PM ارسال شده بود ----------

فت دست 2 چی؟
ریفر نباشه؟
اونام مشکلاتش زیاده؟
به عقیده من
فتهای غیر ریفر احتمال خرابی بالاتری دارند چون 5 سال هست دارن کار میکنند حداقل... اما ریفر 1 سال هست اومده ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or