ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

ps3 40 gig تا سال 2008 تولید میشد
اگه می خواین از آک یا کارخونه تعمیریش مطمئن شین:
1.دسته دومیها برچسبی که رو جعبش خورده قرمز رنگ هست دسته هاشون sixasis مگه خود مغازه دار عوض کرده باشه dual shock بزاره درباره ی شکل جعبشم قدیمیاش مثل 60/80 های قدیمی هست ولی جدیداش به قول رفیقمون شبیه قوطی کبریت:d
FW عمدتا 3 به بالا هستند یا خودشون از اول هکن
2.نووا برچسباشون(لیبلشون) صورتی روشن هست:d دسته هاشون dual shock شکل جعبشم قوطی کبریت.
فریمور 3 به پایین اگه 3 به بالا یا هک باشه نوو نیست
درباره صداشم هر چی امید جون گفته درسته
دسته دومشو پیشنهاد نمیکنم چون بعضا بعد یه مدت یه چیزشون خراب میشه مثل بلوری درایوشون که خرابیشون از همه بیشتره
ولی اون نووا اصلا نگران نباشید حتی اگه صداش از جارو برقییم بیشتره میتونید 24 ساعته بازی کنید من خودم امتحان کردم هیچی نشده اگه بلندی صداش اذیتتون نمیکنه!
و اگرم نگران باز شدنش نیستید می تونید پیشه کسیکه بهش اعتماد دارید ببرنو به قول قدیمیها براتون turbo کنه تا صداشکمتر بشه(همون سیلیکون هیتسینکو دیگه چیزا.. رو کارایی شو بهتر کنه)

آره خب اگه 2007 به بعد باشه ديگه 90 نيست---اما تستش كاري نداره كنسولو رو ترازوي آشپزخونه بزاري و بكشي مشخص ميشه---يكي از بچه ها قبلا اينكارو كرده بود!!!

بتمن جون نیاز به این کارا نیست.........
اونایی که 2تا USB دارن 45 nm و اونایی که 4 تا دارن 90 هستن.....

سلام دوستان منم چند روزه خریدم تو منو فنش دور یکه صداش اصلا در نمیاد وقتی میرم تو بازی دور فنش افزایش پیدا میکنه ولی صدای جارو برقی نمیده از 360 هم صداش کمتره اولم که روشن میکنم 5 تا 10 دقیقه باد خنک میده بعدش گرم میشه خواستم بدونم اینا طبیعی مشکلی چیزی نداره اخه تو u2 گیر میکرد تو دمو ها تصویر سیاه میشد ولی kz2 هیچ مشکلی نداشت

سلام دوستان منم چند روزه خریدم تو منو فنش دور یکه صداش اصلا در نمیاد وقتی میرم تو بازی دور فنش افزایش پیدا میکنه ولی صدای جارو برقی نمیده از 360 هم صداش کمتره اولم که روشن میکنم 5 تا 10 دقیقه باد خنک میده بعدش گرم میشه خواستم بدونم اینا طبیعی مشکلی چیزی نداره اخه تو u2 گیر میکرد تو دمو ها تصویر سیاه میشد ولی kz2 هیچ مشکلی نداشت

مبارکتون باشه فکر کنم 2سالی کار کنه واست .... اما مراعات کن دوست من .... در مورد مشکلتون من نمیدونم

فنش دور 1 ه ؟ یعنی تا روشنش میکنی میری تو منو ، فنش شروع میکنه به کارکردن؟ یا کارکردن معمولی فن رو ( که صداش از 1 متری شنیده نمیشه) میگی دور 1 ؟ l-):-?

منظورم همونی که اصلا صداش نمیاد

آهان :d
اگه اینجوره که میگی که مشکلی نداره و برو بازی کن با خیال راحت و حالشو ببر :x:d
ببین من SH 5 : Homecoming رو از ساعت 2 بازی کردم تا ساعت 10 که ساعت 9:30 تازه فن PS3 یم رفت روی دور 1 :d ( بگو ماشالا :d) ولی وقتی COD Black OPS رو بازی میکنم بعد از 10 یا 15 دقیقه فنش روی دور 1 میره و این طبیعی هست و چیز نگران کننده ای نیست ... و این روشن شدن فن روی دور 1 خیلی زیاد بستگی داره به بازیی که انجام میدی یا کاری که با دستگاه انجام میدی.

هرچقدرم که دور فنش بالا باشه و حرارت خارج بشه از دستگاه مشکل نداره
وقتی مشکل داره که دستگاه 30 دقیقه روشنه داخل بازی دور فنش میره بالا ولی حرارت بیرون نمیاد
نگران صدای فن نباشید
hack کنید که از بلوری زیاد استفده نکنید تا اونجائی که من پرسیدم بلوریش احتمال خرابی داره اونم 10 %
فقط تورو خدا ترس به دلتون راه ندین با این حرفای من
فقط از بازی لذت ببرید
اونجوری که من پرسیدم از تعمیر کارا اماره خرابیش زیر 5%

• Like
Reactions: baris manco
دقیقا درسته ... به نظر من هم اگر دستگاه هک بشه و از درایو بلوری کمتر استفاده بشه و بازیها از روی هارد داخلی یا اکسترنال اجرا بشن ایمنی بیشتر رعایت شده :d و احتمال خرابی درایو بلوری کمتر خواهد بود.

دوستان عزیز فقط موقع خرید این دستگاه ها حواسشون باشه دسته ارجینال داشته باشه دستگاه و دوال شوک باشه ....اخه بعضی از این دستگاه ها ارزون تر هستند اما دسته هاشون ویبره نداره....

دوستان عزیز فقط موقع خرید این دستگاه ها حواسشون باشه دسته ارجینال داشته باشه دستگاه و دوال شوک باشه ....اخه بعضی از این دستگاه ها ارزون تر هستند اما دسته هاشون ویبره نداره....

دسته PS3 دو رقم هست DUALSHOK3 و SIXAXIS (که دستیه DUALSHOK3 شامل SIXAXIS هم میشه)ولی SIXAXIS شک نداره
از روش ساده ای هم میشه تشخیس داد که دسته اورجینال یا نیست پشت دست رو نگاه کنید
دستسه اورجینال 5 تا پیچ داره نور LED دسته هم خیلی زیاده ارم SONY هم رو دسته به توسی میزنه ولی بیشترین دقدتون رو 5 پیچ باشه
و دسته های تقلبی تو فریمور بالا کار نمیکنه و دو چراغ میشه
90%دسته های بازار الان اورجینالن
این دروست نیست که اگه دسته شوک نداشت اورجینال نیست البته با احترام به نظر دوستمون

• Like
Reactions: Siavash_MH
دسته PS3 دو رقم هست DUALSHOK3 و SIXAXIS (که دستیه DUALSHOK3 شامل SIXAXIS هم میشه)ولی SIXAXIS شک نداره
از روش ساده ای هم میشه تشخیس داد که دسته اورجینال یا نیست پشت دست رو نگاه کنید
دستسه اورجینال 5 تا پیچ داره نور LED دسته هم خیلی زیاده ارم SONY هم رو دسته به توسی میزنه ولی بیشترین دقدتون رو 5 پیچ باشه
و دسته های تقلبی تو فریمور بالا کار نمیکنه و دو چراغ میشه
90%دسته های بازار الان اورجینالن
این دروست نیست که اگه دسته شوک نداشت اورجینال نیست البته با احترام به نظر دوستمون

ممنون از راهنماییتون .... منم منظورم این بود که sixaxis نباشه اخه این دسته ها 30 تومان ارزون تر هستند نسبت به دوال شوک 3 ... و اینکه این دسته ها برای پلی 3 /2006 . 2007 هستند انگار ... کلا گفتم حواستون باشه که این فت هارو میخرید سرتون کلاه نزارن...

اون مشکلی که گفتم با u2 داشتم با kz2 اصلا ندارم ممکنه مشکل از دیسکش باشه؟چون یه بارم که تمیزش کردم دیگه اینجور نشد

با سلام اگه شما به صورت هک از کنسول استفاده میکنی این جور مشکلات عادی
ولی اگه از دیسک اورجینال استفاده میکنی فهمیدنش راهته اگه ایراد از دیسک باشه برای صفحه سیاه شدن و قفل کردن هر دفعه تو همون جائی که دفه پیش گیر کرد گیر میکنه بیشترم تو دموها اینجوری میشه
نکتیه دیگه فریز کردن دستگاه که 90% عادیه بالاخره بازی ها باگ دارن که موجب فریز کردن دستگاه میشه با یک بار خاموش روشن کردن هم موشکل حل میشه جای نگرانی نیست
تو pc هم همین مشکل پیش میاد بعظی وقطها

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or