ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

همشون از دم استوک و ریفر و تعمیری و از اینجور پیزاست!اصلا نخرید.(فروشنده ی توپخونه بهم گفته دیگه،خودش مبفروشه)

جناب شهاب دقیقا شما از کسی که خریداری کردید منم از همون خریداری کردم
شما بازی کن غمت هم نباشه درسته صدا میده ولی من که اصلا صداش اذیتم نمیکنه میرم تو بحر بازی اصلا نمیفهمم مگر اطرافیان یه خورده اعصابشون خورد بشه
تنها ایرادش همون صداش هست که تو بازی بالا میره

جناب شهاب دقیقا شما از کسی که خریداری کردید منم از همون خریداری کردم
شما بازی کن غمت هم نباشه درسته صدا میده ولی من که اصلا صداش اذیتم نمیکنه میرم تو بحر بازی اصلا نمیفهمم مگر اطرافیان یه خورده اعصابشون خورد بشه
تنها ایرادش همون صداش هست که تو بازی بالا میره

ممنون دوست عزیز

خدارو شکر مال من صدا هم نداره و فنش در صورت نیاز دورش بالا میره که خیلی کم پیش میاد و خیلی نرم کار میکنه
در نهایت راضیم
من هر وقت روی خرید جنسی حساسیت زیاد به خرج دادم و رفتم سراغ بالاترین و گرونترین مدل کمتر راضی بودم و میدیدم اشخاصی که بدون حساسیت وسیله مشابهی با قیمت پایین تر رو خریدن در نهایت راضی تر هستن. اما اینبار منم به همون شیوه خریدم و تا حالا که راضی بودم.

منم چند وقت پیش یکی از همینا خریدم همچیش خوب و بدون نقصه صدای دور فنش تقریباً شنیده نمیشه ( خیلی کم) فقط تو god of war 3 بعد از نیم ساعت دور فنش زیاد میشه و بعد از 10 دقیقه دوباره عادی میشه که طبیعیه. من که هیچوقت از خراب بودن جنس استوک نمیترسم هرچند اون موقع که خریدم از این قضیه خبر نداشتم و این تاپیک رو امروز دیدم حتی اگه میدونستم هم باز اهمیت نمیدادم هر چند معلوم نیست چقدر این قضیه صحت داره. آدم اگه از چیزی بترسه به سرش میاد. من یه کنسول xbox 360 دارم که مال زمان لانچه تا الانم هیچ مشکلی نداشته و عین ساعت کار میکنه.. پس خودتون رو ناراحت یا نگران نکنین برین با کنسولتون حال کنین...

من هم از اوایل فروردین یه فت 40 گیگ خریدم ... تا الان که خداروشکر مشکلی نداشته ... صدای فنش هم نمیاد (بزنم به تخته) خیلی Smooth و روون کار میده ... هک شده هم هست ... حالا قصد دارم یه هارد براش بخرم که دیگه مشکل هارد هم نداشته باشه ...عمودی هم گذاشتمش ... جاشو هم درست کردم که تهویش خوب باشه... به نظر من به هرچیزی خیلی اهمیت بدی پررو میشه و خرت رو میگیره :d این دستگاه رو نباید زیاد رو بهش بدی ... باید تا وقتی کار میکنه ازش کار بکشی (البته درست ) و لذتش رو ببری.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or