(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با سلام.
راهی هست که بشه بازیهای دانلود شده از psn رو از دستگاه دوستم به دستگاه خودم کپی کنم.
من به هیچ وجه نمی تونم با دستگاهم آنلاین بشم و یه راهی به صورت آفلاین می خوام.{قبلا دوستان از راه آنلاین راهنماییم کردن}

متاسفانه جواب منفیِ .

Prince_Amin

کاربر سایت
Dec 28, 2009
41
دوستان سلام!خواهشا کمک!من اکانتم رو با ریجن uk ساختم در حالی که من در هند هستم!من هر چیزی که از psn store دانلود میکنم متاسفانه در هنگام اجرای فایل دانلود شده ارور میده که این فایل فقط برای uk و چند کشور دیگه هست!!!حالا چیکار کنم؟؟؟اگر در هنگام ساخت اکانت ریجنم رو هند انتخاب میکردم بعدش اصلا به store دسترسی نداشتم!!شما چطور فایل دانلود و اجرا میکنید؟؟؟در ضمن اخرین فایلی که دانلود کردم نرم افزار vidzone و نرم افزار iplayer بوده که هر دو نرم افزار نصب شدن حتی اپدیت هم شدن ولی در هنگام اجرا بعد از لود کامل ارور میدن که این فایلها برای uk و چند کشور دیگست این درحالیه که من اکانت مستر با ریجن uk ساختم!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,857
نام
کیارش
دوستان سلام!خواهشا کمک!من اکانتم رو با ریجن uk ساختم در حالی که من در هند هستم!من هر چیزی که از psn store دانلود میکنم متاسفانه در هنگام اجرای فایل دانلود شده ارور میده
سلام
اگر منظور شما از هر چیزی همون Vidzone و برنامه های مشابهش هست باید بگم که این برنامه فقط تو یه سری کشور ها اجرا میشه و ربطی به اکانت هم نداره.
در مورد چیزهای به جر اون هم باید بگم که ما خودمون که تو ایران هستیم اکانت برای US یا UK هست و هر چیزی رو دانلود و استفاده میکنیم.

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام :smile:
دوستان میخواستم بدونم برای بازی شبکه باید کارت خاصی داشته باشی
یا میشه همینطوری برم بازی کنم؟
2.برای دانلود بازی های جدید از psn باید چه کار کرد؟(لطفا مرحله به مرحله توضیح دهید)

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,857
نام
کیارش
سلام :smile:
دوستان میخواستم بدونم برای بازی شبکه باید کارت خاصی داشته باشی
یا میشه همینطوری برم بازی کنم؟
2.برای دانلود بازی های جدید از psn باید چه کار کرد؟(لطفا مرحله به مرحله توضیح دهید)
برای آنلاین بازی کردن نیاز به هیچ اشتراک و کارتی نیست.
2. برای دانلود بازی های PSN هم اگه به صورت کامل باشه ،99 % پولی هست و شما باید PSN کارت تهیه کنی. و با اکانتی که ریجنش با ریجن PSN کارت یکسان هست بری از PlayStation Store بازی خریداری کنی.

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
سلام دوستان خسته نباشید، من یه سوال ابتدایی داشتم! من فقط می خوام لب تابمو با ps3 شبکه کنم تا هم بشه فایل هام رو شیر کنم و هم با مرورگر ps3 از اینترنت ذغالی dial up استفاده کنم، تو ip دادن هم موفق بودم فقط وقتی internet test connection می زنم dns رو قبول نمی کنه اینو می نویسه :

an error occured during commiunication with the server.this is a dns error(80710102

اگه یه راهنمایی بکنید خیلیییییییییییییییییییی ممنون می شم:love:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید، من یه سوال ابتدایی داشتم! من فقط می خوام لب تابمو با ps3 شبکه کنم تا هم بشه فایل هام رو شیر کنم و هم با مرورگر ps3 از اینترنت ذغالی dial up استفاده کنم، تو ip دادن هم موفق بودم فقط وقتی internet test connection می زنم dns رو قبول نمی کنه اینو می نویسه :

an error occured during commiunication with the server.this is a dns error(80710102

اگه یه راهنمایی بکنید خیلیییییییییییییییییییی ممنون می شم:love:
شما این روش را امتحان کنید
خوب داخله جهبه کنسوله پلی 3 یک کابل هست تو اول اون کابل را وصل کن به پشته لپ تاپ بعد دو تا مانیتور اون پایین صحفه سمته راست مانیتور باز میشه که وقتی موس را روش نگه دارید به ای اسمهLocal Area Connection تو همیشه این را بذار Enable باشه و از پلی 3 اون را خاموش یا روشن کن بهتره بعداز این کار اون سر را به پلی بزن و حالا تنظیماته پلی 3 روی گزینه اخری یعنی network setting خوب بعد میری روی گزینه سومی یعنی internet connection setting بعد اوکی را میزنی بعد همون جا که زدی دو تا گزینه برایت میاد یکی easy و اونکی هم custom هست تو اولی را بزن که این کار خودش اتوماتیک انتخاب میکنه بعداز این کار تو دایره بزن و میره یکجایی دیگر که زده internet connection test را بزن اگر سه تای اولی succeeded زد یعنی همه مراحل را درست رفتی و همین الان پلی تو وصله به نت
اگر مشکلی بود بگو تا بهت بگم:biggrin1:

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
شما این روش را امتحان کنید
خوب داخله جهبه کنسوله پلی 3 یک کابل هست تو اول اون کابل را وصل کن به پشته لپ تاپ بعد دو تا مانیتور اون پایین صحفه سمته راست مانیتور باز میشه که وقتی موس را روش نگه دارید به ای اسمهLocal Area Connection تو همیشه این را بذار Enable باشه و از پلی 3 اون را خاموش یا روشن کن بهتره بعداز این کار اون سر را به پلی بزن و حالا تنظیماته پلی 3 روی گزینه اخری یعنی network setting خوب بعد میری روی گزینه سومی یعنی internet connection setting بعد اوکی را میزنی بعد همون جا که زدی دو تا گزینه برایت میاد یکی easy و اونکی هم custom هست تو اولی را بزن که این کار خودش اتوماتیک انتخاب میکنه بعداز این کار تو دایره بزن و میره یکجایی دیگر که زده internet connection test را بزن اگر سه تای اولی succeeded زد یعنی همه مراحل را درست رفتی و همین الان پلی تو وصله به نت
اگر مشکلی بود بگو تا بهت بگم:biggrin1:

دستت درد نکنه استاد عجب حرکت برق آسایی بود عجیب جواب داد مرسیییییییییییی.
فقط یه سوال دیگه داشتم اگه جواب بدی دیگه مارو داغون لطفت کردی:love:
الآن که lap top و ps3 من با هم شبکه شدن چطور می تونم فایل های موجود روی لب تاب رو به ps3 انتقال بدم:confused:
ممنوننننننننننننننننننننننننن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دستت درد نکنه استاد عجب حرکت برق آسایی بود عجیب جواب داد مرسیییییییییییی.
فقط یه سوال دیگه داشتم اگه جواب بدی دیگه مارو داغون لطفت کردی:love:
الآن که lap top و ps3 من با هم شبکه شدن چطور می تونم فایل های موجود روی لب تاب رو به ps3 انتقال بدم:confused:
ممنوننننننننننننننننننننننننن
برای جوابت هم میتوانی به این دو تاپیک مراجعه کنی

Share کردن فایلها صوتی و تصویری با Windows Media Player
PS3 MediaServer
موفق باشی

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان طریقه SHARE کردن بازیهای دانلود شده چی هست؟؟
چه طور میتونم بازی رو که من دانلود کردم و خریدم یه جوری به دوستم هم بدم!! کدی چیزی میشه داد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان طریقه SHARE کردن بازیهای دانلود شده چی هست؟؟
چه طور میتونم بازی رو که من دانلود کردم و خریدم یه جوری به دوستم هم بدم!! کدی چیزی میشه داد؟
شما فقط کافی ایدی و پسوردتان را بدهید و اونم برود چیزهایی که دانلود کردید را در قسمت دانلود لیست ورداره همین

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
شما فقط کافی ایدی و پسوردتان را بدهید و اونم برود چیزهایی که دانلود کردید را در قسمت دانلود لیست ورداره همین

آدرسِ دانلود لیست Account management/Transaction management/Download list
یوزر جدیدی که ساخته میشه برای دانلود بازیها نباید پاک کنید.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
یوزر جدیدی که ساخته میشه برای دانلود بازیها نباید پاک کنید.

این قسمت یعنی چی؟؟؟
من اطلاعات اکانتم رو بدم دوستم دانلود کنه بعد اون از اکانت خودش استفاده کنه و من هم از اکانت خودم ! نمیشه مگه؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
این قسمت یعنی چی؟؟؟
من اطلاعات اکانتم رو بدم دوستم دانلود کنه بعد اون از اکانت خودش استفاده کنه و من هم از اکانت خودم ! نمیشه مگه؟

دقیقا همینه که میفرمایید
ولی مشخصات اکانتی که میدین دوستتون
دوستتون یه یوزر جدید میسازه و مشخصات رو وارد میکنه و میره دانلود میکنه و میره تو اکانت اصلیش بازی میکنه :biggrin1:
ولی اون یوزر که ساخته واسه دانلود نباید پاک بشه
اینو محض احتیاط گفتم اخه واسه چنتا از دوستان اتفاق افتاد ضد حال خوردن :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر