(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام مرسی از جوابت
بله ظول میکشه زیاد و تو نمیره اما ارور نمیده...
منظورم اینه که من الان یه اکانت psn دارم و بازی میکنم باهاش...وفتی دو دستگاه خودم میرم رو یه یورز دیگه که با این اکانت لاگین کنم ..الاگین نمیشه؟؟!!!!چرا اینجوری میکنه؟؟

خواهش میکنم.
برای استور چندین بار تست کنید و صبر کنید، یک بارشو یک صبر طولانی کن ببین چی می‌شه. اگر نشد، یکبار استور را پاک کن و دوباره نصب دانلود و نصب کن. و البته اینجا دوباره باز باید صبر بیشتر از حالت عادی کنی.
اگر بازهم نرفت می مونه راه های دیگه مثل استفاده از حالت Safe Mode کنسول و ریکاوری کردن فایل‌ها و استفاده از گزینه‌های دیگش. راهی که بعد از پاک کردن به ذهنم می رسه.

برای مورد دوم امکان چنین کاری اصلا وجود نداره. اگر درست متوجه شده باشم، میخوای با یک آدرس ایمیل که متعلق به یک اکانت هست، توی دو تا یوزر توی کنسول خودت استفاده کنی که امکانش نیست و بهت اجازه نمیده. اگر یوزر X توی کنسول ساختی و اکانت Y داخلش فعال کردی، دیگه نمی‌تونی این اکانت Y رو داخل یک یوزر دیگه مثلا Z فعالش کنی. باید برای Z اکانت جدا بسازی.

- - -ویرایش - - -

برا من از هفته قبل که ابدیت کردم under going maintance میده وارد نمیشه :( اصلا لود هم نمیشه یه ضرب همین ارور رو میده .

این مشکلات آپدیت‌های اکانت خیلی رو اعصابه متاسفانه. هر از گاهی بی دلیل پیش می‌آد.

آقا احسان گفتش، یک بار پاک ابتدا استور و دوباره دانلود کن و البته صبر کن تا زمانی ارور نداد. اگر چندین بار تست کردی و ارور دارد ( اگر کانکنش خاصی داری که بتونی روی اینترنت فعال کنی ممکن فرق کنه نتیجش) ، راهی که من خودم انجام دادم استفاده از Safe Mode کنسول بود که وقتی فعالش کنی، چهار گزینه داره که به کمک یکیش اکثر مشکلات مربوط به استور حل می‌شه.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
این مشکلات آپدیت‌های اکانت خیلی رو اعصابه متاسفانه. هر از گاهی بی دلیل پیش می‌آد.

آقا احسان گفتش، یک بار پاک ابتدا استور و دوباره دانلود کن و البته صبر کن تا زمانی ارور نداد. اگر چندین بار تست کردی و ارور دارد ( اگر کانکنش خاصی داری که بتونی روی اینترنت فعال کنی ممکن فرق کنه نتیجش) ، راهی که من خودم انجام دادم استفاده از Safe Mode کنسول بود که وقتی فعالش کنی، چهار گزینه داره که به کمک یکیش اکثر مشکلات مربوط به استور حل می‌شه.
منظورشون ریبیلد دیتا بیس هستش...

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
خواهش میکنم.
برای استور چندین بار تست کنید و صبر کنید، یک بارشو یک صبر طولانی کن ببین چی می‌شه. اگر نشد، یکبار استور را پاک کن و دوباره نصب دانلود و نصب کن. و البته اینجا دوباره باز باید صبر بیشتر از حالت عادی کنی.
اگر بازهم نرفت می مونه راه های دیگه مثل استفاده از حالت Safe Mode کنسول و ریکاوری کردن فایل‌ها و استفاده از گزینه‌های دیگش. راهی که بعد از پاک کردن به ذهنم می رسه.

برای مورد دوم امکان چنین کاری اصلا وجود نداره. اگر درست متوجه شده باشم، میخوای با یک آدرس ایمیل که متعلق به یک اکانت هست، توی دو تا یوزر توی کنسول خودت استفاده کنی که امکانش نیست و بهت اجازه نمیده. اگر یوزر X توی کنسول ساختی و اکانت Y داخلش فعال کردی، دیگه نمی‌تونی این اکانت Y رو داخل یک یوزر دیگه مثلا Z فعالش کنی. باید برای Z اکانت جدا بسازی.

- - -ویرایش - - -

.
سلام مرسی تونسم برم تو استور
.
سوال دوم منظورم
اینه که من الان یه ایگون به نام arash2014 دارم .که تو دستگاه خودم وصل میشم به پی اس ان..اما با همین یوزم تو دستگاه دیگه وقتی میزنم وصل نمیشه مشکل چی هست؟

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
سلام
از تو psn میشه بازی های ps1 و ps2 رو دانلود و روی ps3 اورجینال اجرا کرد ؟

اگر میشه دو تا سوال داشتم :

1.آرشیو بازی ps1 روی psn در چه حده ؟ زیاده یا کمه ؟
2.هزینه خرید هر یک از بازی ها چقدر میشه ؟ (اگر ممکنه به تومن بگید:d)

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
.
سلام مرسی تونسم برم تو استور
.
سوال دوم منظورم
اینه که من الان یه ایگون به نام arash2014 دارم .که تو دستگاه خودم وصل میشم به پی اس ان..اما با همین یوزم تو دستگاه دیگه وقتی میزنم وصل نمیشه مشکل چی هست؟

تا جایی اطلاع دارم هر اکانت فقط و فقط روی دو تا دستگاه فعال می‌شه. ممکن اکانتت علاوه بر دستگاه خودت جای دیگه هم اکتیو باشه و روی دستگاه جدید دیگه نمی‌شه فعالش کرد تا یکی از دو دستگاه قبلی رو غیرفعال نکنی. اکانت‌ها قضیهش سادس. بیشتر نکته اکانت هم همین هست که روی دو دستگاه بیشتر فعال نمی‌شه و هم‌چنین روی یک دستگاه نمی‌تونی یک اکانت رو توی دو تا یوزر فعال کنی. ( وقتی وصل نمی‌شی احتمال زیاد بهت پیغامی می‌ده، اونو ببین چی هست کامل و واضح می‌گه مشکل از کجاست.)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
از تو psn میشه بازی های ps1 و ps2 رو دانلود و روی ps3 اورجینال اجرا کرد ؟

اگر میشه دو تا سوال داشتم :

1.آرشیو بازی ps1 روی psn در چه حده ؟ زیاده یا کمه ؟
2.هزینه خرید هر یک از بازی ها چقدر میشه ؟ (اگر ممکنه به تومن بگید:d)

بله میشه
1- متوسطه بیشتر بازی های معروف رو گذاشته
2- از 15 تومان هست به بالا

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
سلام
من تازه بن شدم .......... امروز آنبن کردم
یه اکانت جدیدم ساختم ولی وقتی میخوام sing in بشم این ارور رو میده چند بارم امتحان کردم ولی نشد دستگاه هم خاموش و روشن کردم ولی باز درست نشد

an eror has occured. you have been signed out of psn(8002A224

ممنون میشم زود کمکم کنید:(

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
سلام من يه مدتي مسافرت بودم الان كه برگشتم ديدم بن شدم،حالا چه كار بايد بكنم؟اكانت جديد بسازم يا همينو ميشه درست كرد؟بازي هام چي؟مثلا gta online بايد دوباره از صفر شروع كنم؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان من میخوام با دستگاه کپیم یه بار وارد اکانت PSN ــام شم تا تروفی هام انتقال پیدا کنه، فریمور هم CFW 4.55 روجرو روشه.
خواستم بدونم راهی که شما پیشنهاد میدین چی هستش ؟ خطر بن داره ؟ ارزش داره ؟

تشکر.

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام
من تازه بن شدم .......... امروز آنبن کردم
یه اکانت جدیدم ساختم ولی وقتی میخوام sing in بشم این ارور رو میده چند بارم امتحان کردم ولی نشد دستگاه هم خاموش و روشن کردم ولی باز درست نشد

an eror has occured. you have been signed out of psn(8002A224

ممنون میشم زود کمکم کنید:(

اروری گفتید بیشتر مربوط به ضعف کانکشن و اینترنت هست.( دو تا ارور Sign Out of PSN و Request Time Out بیشتر به دلیل مشکلات اینترنت هست.)
یک پینگ تایم از طریق PC بگیرید، شرایط چک کنید ببنید در چه وضعیتی هست.بعدش PSN تست کنید. ( DNS 8.8.8.8 هم این روزا خوب جواب می‌ده سعی کنید ازش استفاده کنید و DNS رو خودکار اصلا تنظیم نکنید. DNS قبل از تنظیم توی کنسول باید توی مودم تنظیم بشه.)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان من میخوام با دستگاه کپیم یه بار وارد اکانت PSN ــام شم تا تروفی هام انتقال پیدا کنه، فریمور هم CFW 4.55 روجرو روشه.
خواستم بدونم راهی که شما پیشنهاد میدین چی هستش ؟ خطر بن داره ؟ ارزش داره ؟

تشکر.

با روجرو 4.55 وارد شم بن میشم؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر