(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

srsh

کاربر سایت
Dec 11, 2012
17
سلام...
من MOH war fighter دارم بازی میکنم بعد از تقریبا 3-4 دست بازی تو quick match تا میره تو لودینگ که بره دست بعد میاد تو منوی اول بازی که میگه یه سری content هست که تو نداری و باید از PS store بگیری....
ناجور میره رو اعصاب....
میشه کسی کمک کنه من چیکار کنم؟؟؟
:(

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
يعني همون كد مربوط به بازيه كه داخلش بوده ؟
شما دوباره دانلودش كن
يا بد دانلود ميشه يا از منبع خرابه يه چند روزي صبر كن بعد دانلود كن
بله، وقتی دوباره میزنم دانلود کد بازم این ارور میده

(80029519) An error occurred during the install operation

و یه چیزه دیگه ای که هست میگن بازیش مولتیش تا لول 15 رایگان هست یعنی حتی تا لول یک رو هم نمیده بازی کنم ازم کد میخواد همین بازی UN3 اگه اگه کسی میدونه این ارور چه موقعی میاد راهنمایی کنه ممنون میشم

تازه تمام اون سیو و گیم دتا بازی روهم پاک کردم بازم هنگام دانلود همین ارور رو میده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بله، وقتی دوباره میزنم دانلود کد بازم این ارور میده

(80029519) An error occurred during the install operation

و یه چیزه دیگه ای که هست میگن بازیش مولتیش تا لول 15 رایگان هست یعنی حتی تا لول یک رو هم نمیده بازی کنم ازم کد میخواد همین بازی UN3 اگه اگه کسی میدونه این ارور چه موقعی میاد راهنمایی کنه ممنون میشم

تازه تمام اون سیو و گیم دتا بازی روهم پاک کردم بازم هنگام دانلود همین ارور رو میده

شما خود U3 رو داري يا اون مولتي رايگاني كه سوني داد ؟؟؟

ببين يه چند روزي صبر كن بعد دانلود كن احتمالا" از سورس مشكل داره

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
شما خود U3 رو داري يا اون مولتي رايگاني كه سوني داد ؟؟؟

ببين يه چند روزي صبر كن بعد دانلود كن احتمالا" از سورس مشكل داره
بله خوده بازی رو دارم همراه با دفترچه

بعد یه سوال دیگه من هرکاری کردم از لیست دانلودم پاک نشد آنلان پس چکار کنم پاک کنم و بعد دوباره کد رو بزنم و دانلود کنم؟

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

بعد یه سوال دیگه من هرکاری کردم از لیست دانلودم پاک نشد آنلان پس چکار کنم پاک کنم و بعد دوباره کد رو بزنم و دانلود کنم؟

نمیخوام نا امیدت کنم ولی من یه بار سر بتلفیلد یه فایل خراب ( آپدیت رو با pc گرفته بودم و وسطش برق رفته بود فک کنم خراب شده بوود ) انتقال دادم به بازی و مجبور شدم سیو بازی رو پاک کنم یعنی 6 گیگ فک کنم چون مپ پک هم تووش بوود
حالا مال تو هم اگه خیلی گیر کردی همین کار کن ولی اول مطمئن شو راه دیگه ای نیست

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلا به همگی
در مورد بازی battle field 3 یه سوالی داشتم و چون تایپک مخصوصی برا این بازی وجود نداشت و سوالمم یه جورایی نزدیک به psn هست گفتم اینجا مطرح کنم با عرض معذرت و جسارتا.
من می خوام پرمیوم ادیشن این بازی رو بخرم,می خواستم بپرسم که هر کسی این نسخه رو داشته باشه دانلود بقیه پکها و دی ال سیهایی که تا اخر می دن (تا آخرین که end game هستش)که داخل این بازی نیس و تو psn می زارن دانلودش برامون رایگانه یا پولی هستن؟؟؟؟
من تا اونجا که اطلاع دادم هر کسی پرمیوم رو بخره هر چی تا آخر براش بیاد رایگانه برا دارندگان پرمیوم.
و یه سوال دیگه,اونایی که پکها و dlc های موجود رو دانلود کردن میشه یه لطفی بکنن و بگن حجمشون معمولا تا چه مقدار بوده؟؟؟؟؟
خلاصه دوستان یه لطفی بکنن و کامل در مورد این پرمیوم یه توضیحی بدن
ممنون از همه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان واسه ساخت اکانت ریجن3
کدوم کشور انتخاب بشه بهتره؟ دردسر ثبت نامش کمتر باشه یا اصن نباشه اگه ربطی هم به سرور داره سروراش خوب و شلوغ باشن

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلا به همگی
در مورد بازی battle field 3 یه سوالی داشتم و چون تایپک مخصوصی برا این بازی وجود نداشت و سوالمم یه جورایی نزدیک به psn هست گفتم اینجا مطرح کنم با عرض معذرت و جسارتا.
من می خوام پرمیوم ادیشن این بازی رو بخرم,می خواستم بپرسم که هر کسی این نسخه رو داشته باشه دانلود بقیه پکها و دی ال سیهایی که تا اخر می دن (تا آخرین که end game هستش)که داخل این بازی نیس و تو psn می زارن دانلودش برامون رایگانه یا پولی هستن؟؟؟؟
من تا اونجا که اطلاع دادم هر کسی پرمیوم رو بخره هر چی تا آخر براش بیاد رایگانه برا دارندگان پرمیوم.
و یه سوال دیگه,اونایی که پکها و dlc های موجود رو دانلود کردن میشه یه لطفی بکنن و بگن حجمشون معمولا تا چه مقدار بوده؟؟؟؟؟
خلاصه دوستان یه لطفی بکنن و کامل در مورد این پرمیوم یه توضیحی بدن
ممنون از همه

اینجا هست :d http://forum.bazicenter.com/groups/348/

پرمیوم بخری فک نکنم دیگه نیازی دانلود مپ ها داشته باشه البته اگه حالت بازی هایی رو داشته باشن که goty میاد مثل Red dead که من نیازی به دانلود بقیه چیزا نداشتم در کل مپ پک ها رایگان هستن اون کیت هایی که توو استور هست برای آنلاک و این حرف ها رایگان نیست البته معمولا یه چاقو بهت مبدن تووی بازی و کلی داگ تگ و اسلحه هم که جز مپ پک حساب میشه
حجم دانلود ها زیاده از دو سه تا 1.5 تقریبا هست بقیه هم فک کنم 2 گیگ باشن به علاوه آپدیت 1.5 گیگی

پس خلاصه اینکه پرمیوم بخری همه مپ پک ها رایگان و داگ تگ گیرت میاد و یه چاقو و اسلحه :d سئوالی در مورد بتلفیلد داشتی توو کلوپ بپرس خیلی عجله داشتی توو پروف خودم بپرس :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

رفيق من كي بت گفتم از توي دانلود ليست حذف كني ؟؟؟ اصلا" از اونجا نمي شه چيزي رو حذف كرد
شما دوباره برو از همونجا دانلود اش كن

اون راهي هم كه دوستم محسن گفت هم اخرين راهه ! بايد تمامي ديتا هاي مربوط به U3 رو حذف كني بعد دوباره بگيريشون
يعني ميشه اپديت ها و ... فقط حواست باشه سيو هارو لازم نيست حذف كني !!!

اینجا هست :d http://forum.bazicenter.com/groups/348/

پرمیوم بخری فک نکنم دیگه نیازی دانلود مپ ها داشته باشه البته اگه حالت بازی هایی رو داشته باشن که goty میاد مثل Red dead که من نیازی به دانلود بقیه چیزا نداشتم در کل مپ پک ها رایگان هستن اون کیت هایی که توو استور هست برای آنلاک و این حرف ها رایگان نیست البته معمولا یه چاقو بهت مبدن تووی بازی و کلی داگ تگ و اسلحه هم که جز مپ پک حساب میشه
حجم دانلود ها زیاده از دو سه تا 1.5 تقریبا هست بقیه هم فک کنم 2 گیگ باشن به علاوه آپدیت 1.5 گیگی

پس خلاصه اینکه پرمیوم بخری همه مپ پک ها رایگان و داگ تگ گیرت میاد و یه چاقو و اسلحه :d سئوالی در مورد بتلفیلد داشتی توو کلوپ بپرس خیلی عجله داشتی توو پروف خودم بپرس :d

محسن بتل 3 فعلا" تركيده برامون با اين اوضاع تركيدن ps3 pr ox y :| حالا ميشه مپ پك ها رو به يه زوري دانلود كرد اما 2گيگ اپديت اخر رو بايد خودكشي بكنيم عملا" :|
الان دقيق 11 گيگ ديتا و اپديت داره !

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
رفيق من كي بت گفتم از توي دانلود ليست حذف كني ؟؟؟ اصلا" از اونجا نمي شه چيزي رو حذف كرد
شما دوباره برو از همونجا دانلود اش كن

اون راهي هم كه دوستم محسن گفت هم اخرين راهه ! بايد تمامي ديتا هاي مربوط به U3 رو حذف كني بعد دوباره بگيريشون
يعني ميشه اپديت ها و ... فقط حواست باشه سيو هارو لازم نيست حذف كني !!!

همین کار رو کردو تمام دیتا رو پاک کردم و دو باره دانلود کردم نشد از دوستانی که زبانش خوبه میتونه بررسی کنه که چرا نمیشه دانلود کرد آنلاین پس U3 از استور اروپا؟
ویه سوال دیگه اگه کسی ز کد آنلاین تو اکانت خودش بزنه بعد اون کد رو روی کنسول دیگه بزنه مینویسه استفاده شده درسته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر