(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ممنون داداش محمد !
ولی تو خود بازی گزینه نداره !
چیکار کنم ؟
آخه تو استور US میزنم راحت میاد !
ولی تو اروپا نه !
کمک کنید !؟:(
از تو سایت برو . ببین میتونی اونجا پیداش کنی یا نه . اگه بود همونجا ساین این شو و بخرش بعد میره تو لیست دانلودت . رفتی تو ps3 اونجا میری اکانت منیجمنت و لیست دانلود رو میاری و دانلود میکنی .
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
از تو سایت برو . ببین میتونی اونجا پیداش کنی یا نه . اگه بود همونجا ساین این شو و بخرش بعد میره تو لیست دانلودت . رفتی تو ps3 اونجا میری اکانت منیجمنت و لیست دانلود رو میاری و دانلود میکنی .
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

ممنون داداش !
اوکی شد !
واهووووووووووووووووووووووووووووووووووو!
راستی الان از استور امارات دانلود کردم !
بازیم باید رجینش چی باشه ؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها یک سوال :
آپدیت میکنم پچ های بازی رو وقتی بازی رو اجرا میکنی میاد من میزارم دان بشه !
بعدش !
وسطا ارور میده !
چیکار کنم ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام بچه ها یک سوال :
آپدیت میکنم پچ های بازی رو وقتی بازی رو اجرا میکنی میاد من میزارم دان بشه !
بعدش !
وسطا ارور میده !
چیکار کنم ؟

رو چند درصد ارور ميده ؟ دفعه دوم هم خراب ميشه ؟

نميدونم صادق هم قبلتر همين نكته رو گفته بود ! يعني مي گفت روي 80% قطع ميشه بار اول و بار دوم دانلود ميشه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
رو چند درصد ارور ميده ؟ دفعه دوم هم خراب ميشه ؟ نميدونم صادق هم قبلتر همين نكته رو گفته بود ! يعني مي گفت روي 80% قطع ميشه بار اول و بار دوم دانلود ميشه
ممنون داداش ! ولی دفعه ی دوم هم روی 76 درصد ارور داد ! چیکار کنم ؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ممنون داداش ! ولی دفعه ی دوم هم روی 76 درصد ارور داد ! چیکار کنم ؟

نميدونم والا من خودمم خيلي وقته چيزي رو اپديت نكردم بقيه بايد بيان يه چيزي بگن ! يه سرچي توي تاپيك هاي خود سوني بزني بد نيست
فقط يه بازي اينطوري شده؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نميدونم والا من خودمم خيلي وقته چيزي رو اپديت نكردم بقيه بايد بيان يه چيزي بگن ! يه سرچي توي تاپيك هاي خود سوني بزني بد نيست فقط يه بازي اينطوري شده؟
نه ! این هارو امتحان کردم ارور داد :»»» all stars rising dead space 3

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
وسط دانلود ارور میده یا وسط نصب پچ ؟ اگه وسط دانلود ارور میده که نت مشکل داره . یه دور Dns هات رو عوض کن ببین چی میشه ( نشد باید صبر کنی درست بشه بعضی وقتها پورت ها و چیزای دیگه رو دست میزنن کلا به فنا میره نت ) . اگه بعد از دانلود پچ و موقع نصب ارور میده یه چند تا راه هست . اولیش اینکه اگه بازی فایل اینستال شده رو هارد داره پاکش کنی اول پچ نصب کنی بعد بازی رو اینستال کنی . راه بعدیش هم مربوط میشه به Recovery option ( یادم رفته کودومه باید نگاه کنم . سر خود نزنی که ممکنه پاک بشه هاردت ) یکی از گزینه ها Defreg میکنه درواقع . خیلی از باگ ها و کندی ها و ارور ها رو رفع میکنه . فعلا چیزای دیگه رو امتحان کن نشد من نگاه میکنم بهت میگم کودوم گزینه هست .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
رو چند درصد ارور ميده ؟ دفعه دوم هم خراب ميشه ؟

نميدونم صادق هم قبلتر همين نكته رو گفته بود ! يعني مي گفت روي 80% قطع ميشه بار اول و بار دوم دانلود ميشه
من نگفتم ارور ميده:d روي٨٠ درصد سرعت نت شديد مياد پايين و مجبورم كنسلش كنم و بايد از اول بزنم دانلود بشه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
وسط دانلود ارور میده یا وسط نصب پچ ؟ اگه وسط دانلود ارور میده که نت مشکل داره . یه دور Dns هات رو عوض کن ببین چی میشه ( نشد باید صبر کنی درست بشه بعضی وقتها پورت ها و چیزای دیگه رو دست میزنن کلا به فنا میره نت ) . اگه بعد از دانلود پچ و موقع نصب ارور میده یه چند تا راه هست . اولیش اینکه اگه بازی فایل اینستال شده رو هارد داره پاکش کنی اول پچ نصب کنی بعد بازی رو اینستال کنی . راه بعدیش هم مربوط میشه به Recovery option ( یادم رفته کودومه باید نگاه کنم . سر خود نزنی که ممکنه پاک بشه هاردت ) یکی از گزینه ها Defreg میکنه درواقع . خیلی از باگ ها و کندی ها و ارور ها رو رفع میکنه . فعلا چیزای دیگه رو امتحان کن نشد من نگاه میکنم بهت میگم کودوم گزینه هست .
نه داداش مشکل از نت نیست خودم همین الان sound shape ps3 دانلودش تموم شد ! فقط پچ ها وسط دانلود ارور میدن ! همه ی بازی هام !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ببین »@":»

بچه ها توروخدا ! الان 13 دلار دی ال سی جدید رایزینگ رو خریدم که با سم بازی رو میری ! ولی نه این بازی و نه دد اسپیس و خیلی بازی های دیگه پچ ها تا وسط میرن بعدش ارور میخورن ! ولی نتم مشکل نداره ! راحت بازی دان میکنم !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بچه ها توروخدا ! الان 13 دلار دی ال سی جدید رایزینگ رو خریدم که با سم بازی رو میری ! ولی نه این بازی و نه دد اسپیس و خیلی بازی های دیگه پچ ها تا وسط میرن بعدش ارور میخورن ! ولی نتم مشکل نداره ! راحت بازی دان میکنم !

چند مگ اند ؟؟؟

والا من عصري 31 مگ اپديت AC3 بود زدم تا اخرش خوب دانلود كرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر