(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
اقا گفتم كه:d بازي شما هر ريجني باشه به سرور ها ربطي نداره ، اگه Matchmaking باشه نسبت به پينگتون بازيكن ها رو پيدا ميكنه اگر بازي سرور داشته باشه سرور اروپا انتخاب ميكنيد بازي ميكنيد.در مورد اكانت هم فرقي نداره با هر ريجني ميخواي بازي كن.
آقا تشکر که پاسخ دادین و از سر در گمی بیرون آوردید:d ولی یه سوال چرا رجن us گرونتر و مورد پسنتد تر از رجن uk است؟!

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
آقا تشکر که پاسخ دادین و از سر در گمی بیرون آوردید:d ولی یه سوال چرا رجن us گرونتر و مورد پسنتد تر از رجن uk است؟!

چون DLC هارو با واحد پول دلار میشه خرید که برای ما ایرانیا به صرفه تره تا پوند انگلستان یا یوروی آلمان و..

الان من 49.99 $ خرید کردم پلاس 1 ساله خریدم جزع خرید حساب میشه؟بازم 1 سنت کم دارم :d

مشکلی نداره.اینم حساب میشه.
اون 1 سنت مال بحث روان شناسیش هست!:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان وضعیت بن چطوریاست ؟؟ هنوزم بن می کنه سونی ؟
اگه با هک و این جور چیزا بیای شک نکن بنت میکنه
این که بگی دست از بن ورداره هیچ وقت این کارو نمی کنه چون ضرر کردن هک کنسولش بیشتر از هزینه ایه که واسه بن میده
یه نظرم انلاین رو با هک برای ps3 فراموش کنی بهتره داداش

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Starting February 26 and throughout the month of March, we’ll be offering you the chance to get $10 back for EVERY $50 you spend using your SEN Wallet! This means that if you spent $100 you’d receive $20 back at the end in April.
every $50 you spend counts toward getting $10 increments back in April.
8-|:dاينقدر عجله نكنيد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بچه ها ببخشید !
یک سوال دارم »:»
چرا تو استور اروپا نمیتونم MGS4:DATABASE رو پیدا کنم ؟

استور جدید سرچش ایراد داره . یعنی یک سری dlc ها و چیزها تو استور هست که شما نمیتونی پیداش کنی . اگه از تو بازی گزینه ایی چیزی داره بزنی خودش میره تو استور و صفحش رو میاره .

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
استور جدید سرچش ایراد داره . یعنی یک سری dlc ها و چیزها تو استور هست که شما نمیتونی پیداش کنی . اگه از تو بازی گزینه ایی چیزی داره بزنی خودش میره تو استور و صفحش رو میاره .

ممنون داداش محمد !
ولی تو خود بازی گزینه نداره !
چیکار کنم ؟
آخه تو استور US میزنم راحت میاد !
ولی تو اروپا نه !
کمک کنید !؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر