(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان من به عنوان شجاع ترین شماها ، خودم رو به خطر انداختم و اکانت رو از طریق کنسول دی اکتیو کردم ! :D
جالب اینکه چند دقیقه بعدش راحت دوباره اکتیو شد.

پس اون قضیه 6 ماه فاصله فقط از طریق دی اکتیو کردن از طریق سایت است.
خسته نباشی ما این کار رو روزانه انجام می دیم :d.
انم فک کنم 4 ماه بود :d.
آقا چرا استور انگلستان black ops رو مياره ولي استور آمريكا نه ،مگه اونجا بازي ممنوعه ؟!! چرا با من همچين ميكنين
خیلی از بازی ها هستن که اول تو استور انگلیس برای خرید می یان و تو آمریکا نیستن و برعکس، البته الان هم تو استور انگلیس بازیش برای خرید نیست فعلا تبلیغه.
احتمالا هم روز ریلیز بازی رو دیجیتالی ندن .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
میشه بگین ارزش داره من آپدیتشو دانلود کنم تا مپ های بی VIP رو بازی کنم؟؟؟ چن تان؟؟

ارزش که داره چون خود بازی هم آنلاینش اعتیاد آوره ولی با VIP خیلی بیشتر حال می ده ! بدونه VIP فک کنم 4-5 تا مپ باشه و VIP مپ ها هم 4 - 5 بودن .

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام
برای بازی fifastreet چون من کد آنلاین ندارم دو روز بهم اجازه بازی میده
میخواستم بدونم بعد از تموم شدن میتونم با id دیگه ای وارد بشم؟
کلا مشکلی پیش نمیاد؟یعنی بن نمیشیم؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان من تازه دیروز اکانت ps3 وصل کردم وقتی خواستم مولتی red dead بازی کنم وقتی رو مولتی میزدم تا برم توش پیام زیر میداد
online service is disable on your play station network account due to parental control restrction
البته اینم بگم من محیط مولتی red dead دیده بودم وقتی با سینگل خواستم برم مولتی با گزینه لن تونستم برم ولی باز مستقیم نتونستم
برا این که بتونم از main menu بصورت مستقیم برم تو مولتی باید چی کار کنم

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
دوستان من تازه دیروز اکانت ps3 وصل کردم وقتی خواستم مولتی red dead بازی کنم وقتی رو مولتی میزدم تا برم توش پیام زیر میداد
online service is disable on your play station network account due to parental control restrction
البته اینم بگم من محیط مولتی red dead دیده بودم وقتی با سینگل خواستم برم مولتی با گزینه لن تونستم برم ولی باز مستقیم نتونستم
این اتفاق برای این میفته چون بازی رو با این اکانت خزیداری نکردی. در واقع این یه اکانت زیرمجموعه به حساب میاد برای این بازی.
برای رفع مشکل باید با ساپورت پلی استیشن تماس بگبری و بگی که محدودیت های آنلاین رو برداره. البته نیاز به دونستن ایمیل آدرس و آیدی PSN اکانتی که باهاش خریداری شده الزامی میباشد.
نمیدونم تو ایران ساپورت داره یا نه. موفق باشید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

فكر نمي كنم مشكل دوستمون اوني باشه كه گفتند بچه ها

شما سن ات رو چند وارد كردي داخل اكانت psn ؟؟؟ يعني سال تولدت رو چند زدي ؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
این اتفاق برای این میفته چون بازی رو با این اکانت خزیداری نکردی. در واقع این یه اکانت زیرمجموعه به حساب میاد برای این بازی.
برای رفع مشکل باید با ساپورت پلی استیشن تماس بگبری و بگی که محدودیت های آنلاین رو برداره. البته نیاز به دونستن ایمیل آدرس و آیدی PSN اکانتی که باهاش خریداری شده الزامی میباشد.
نمیدونم تو ایران ساپورت داره یا نه. موفق باشید.
دست درد نکنه البته من بازیم ریجن 2 بود و دوستم سر همین بازی رو ریجن 3 داشت وقتی دیسک دوستم گذاشتم راحت رفت مولتی
فكر نمي كنم مشكل دوستمون اوني باشه كه گفتند بچه ها

شما سن ات رو چند وارد كردي داخل اكانت psn ؟؟؟ يعني سال تولدت رو چند زدي ؟
سنم 8.8(آگوست).1995

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
سنم 8.8(آگوست).1995
درست میگن دوستمون. سنت باید جوری باشه که بیشتر از ۱۸ سال باشه.
یا باید صبر کنی تا بزرگ بشی و ۱۸ سالت بشه یا اینکه تغییرش بدی.
و متاسفانه راهی برای ویرایش این آیتم نیست. تنها راهش همونیه که گفتم یعنی تماس با سونی.
ولی راه ساده ترش اینه که یه اکانت دیگه بسازی و سنت رو درست وارد کنی تو این یکی.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببينيد براي ثبت نام توي هر سايت خارجي يا هر چيز ديگه اي كاري كنيد كه سن تون بالا 18 بخوره !
البته اين كار درست نيست اما خوب اين جا همه چيز الكي پلكيه :| بچه 10 ساله ميشينه GTA ايي رو بازي مي كنه كه من بازي نمي كنم و خوشم نمياد :| خوب اين درست نيست
شما هم تقريبا" بايد يك سال صبر كني ! بعدش درست ميشه
اگر تروفي و انيها برات مهم نيست يكي ديگه بساز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر