(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
آقا یه زره ماروهم تحویل بگیرید :d از یه طرف تو Origin انقدر پره که دیگه جا واسه کسی ندارم! 50 60 نفرم درخواست دوستی دادند جا ندارم قبول کنم! از طرف دیگه PSN لیست دوستام خالی از توهیه!
آقا مارم یا اد کنید یا آی دی بدید اد کنم!!;;)
ID PSN : SiavashRC2

خودم ادت میکنم:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
کسی Odin Sphere و GRiMgRiMoiRe رو داره با من شیر کنه؟ پولش اصلا مهم نیست.

کسی اکنت داشته باشه که به من انتقال بده (برای خرید اینا) هم قبوله.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يعني من واقعا" وا موندم كه اين پلاس US اصلا" چي داره !!!:-o:|
پلاس EU اعلام كرد CRYSIS 2 رو اين ماه ميده براي كاربرهاي پلاس :|

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
آره خبرشو خوندم! دمشون گرم. 7 نوامبر میدنش فکر کنم.
تازه من نزدیک 4 5 تا بازی برای PLus گرفتم که تو لیست این ماه نبود! جریان اینا چی بوده؟! بازی های خوبی هم دادن.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
شکل جدید استور باحال شده فقط نمیتونیم چیزی بخریم دیگه :d ما با ساعتی 8 دلار هم الان خوشبخت بودیم :d

کسی نمیدونه Black ops 2 دقیقا کی میاد روی استور ؟

---------- نوشته در 06:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

باو شما که رد دد گرفتین مهدی :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آره خبرشو خوندم! دمشون گرم. 7 نوامبر میدنش فکر کنم.
تازه من نزدیک 4 5 تا بازی برای PLus گرفتم که تو لیست این ماه نبود! جریان اینا چی بوده؟! بازی های خوبی هم دادن.

اره اونها بازي هايي بودن كه زمان E3 گذاشتن براي پلاس ها تا ديگه بمونه و هر كي پلاس گرفت اونهارو بگيره و بازي كنه
گفته بودم بهت پلاس EU بهتره !
فقط امكان داره بخش مولتي ايش رو غيرفعال كنند كه فكر كنم اين كارو هم بكنند :d

شکل جدید استور باحال شده فقط نمیتونیم چیزی بخریم دیگه :d ما با ساعتی 8 دلار هم الان خوشبخت بودیم :d

کسی نمیدونه Black ops 2 دقیقا کی میاد روی استور ؟

باو شما که رد دد گرفتین مهدی :d

كدوم RDR ؟:|:||:-/
شايعه درست نكن محسن :| اصلا" هيچ بازي خوب و شاخي نيمد توي اين زماني كه ما عوض پلاس US بوديم ! همش بازي هاي كوچيك بود ! بهترين شون WALKING DEAD بود به نظرم و SHANK2 البته AWESOMENAUTS هم خوب بود :d
بقيه شون متوسط رو به بالا بودن ! و تروفي خوب ميدادن :d

جريان اين چيه كه ميگي ديگه نميشه چيزي خريد با استور جديد ؟
جريان اين ساعتي 8 دلار چيه ؟ :d
تو پول نداري ؟:| اواتارها و ... رو من هي ميخرم ميدم به تو :|

باو توي ترد BO2 ما بحث مون سر همينه ديگه :|
اصلا" معلوم نيست كي مياد و امكان داره 7-8 ماه ديگه بياد يا 1-3 ماه ديگه يا اصلا" نياد يا ... :d
من با ساپورت اكتي كه صحبت كردم گفت هيچ برنامه اي براش ندادن تا بعد از ريليز جهاني ببينن چي كار مي كنن و ميدن روي استور يا نه :|

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
شايعه درست نكن محسن :| اصلا" هيچ بازي خوب و شاخي نيمد توي اين زماني كه ما عوض پلاس US بوديم ! همش بازي هاي كوچيك بود ! بهترين شون WALKING DEAD بود به نظرم و SHANK2 البته AWESOMENAUTS هم خوب بود :d
بقيه شون متوسط رو به بالا بودن ! و تروفي خوب ميدادن :d

جريان اين چيه كه ميگي ديگه نميشه چيزي خريد با استور جديد ؟
جريان اين ساعتي 8 دلار چيه ؟ :d
تو پول نداري ؟:| اواتارها و ... رو من هي ميخرم ميدم به تو :|

باو توي ترد BO2 ما بحث مون سر همينه ديگه :|
اصلا" معلوم نيست كي مياد و امكان داره 7-8 ماه ديگه بياد يا 1-3 ماه ديگه يا اصلا" نياد يا ... :d
من با ساپورت اكتي كه صحبت كردم گفت هيچ برنامه اي براش ندادن تا بعد از ريليز جهاني ببينن چي كار مي كنن و ميدن روي استور يا نه :|

شنیده بودم رد دد دادن !!
منظورم پول :d اون موقعی که من psn کارد خریده بودم 80 بود الان شده 200 یکمی چه عرض کنم زیادی غیر معقوله واسه همین میگم نمیشه خرید کرد , ساعتی 8 دلار هم حقوق یه مستخدم ساده توی بیمارستان سال 2004 در بلاد کفر بوده :d
منو پول دار :| موندم کلیه بفروشم یا قسمتی از کبدم :|

والا منم سر همین قضیه فک کنم تن به این کار بدم نسخه فیزیکی بگیرم میخواستم مطمئن بشم در غیر این صورت نسخه دیجیتال واسه من بیشتر میصرفه چون تقسیم پول میکنیم همش هم 4 شب طول میکشه دانلود شه :d
هیچوقت فکر نمیکردم کجبور بشم اینقد واسه دیسک پول بدم :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون RDR رو هم براي همين پلاس EU دادن :| بعد GDC بود گمونم !

ببين تو هم مثل همون مهرداد و حامد و ... پولتون از بيل بالا ميره :d
الكي لاف نيايد براي من كه خودم بچه همونجام :d

والا ديسكي ايش رو نخر :| بذار يه كم صبر كن ببين چي ميشه چون اين جريان 30 نوامبر انگار يه مقداري قوت داره !
البته ميگن اكتي تا الان هيچ CoD اي رو زود نداده بيرون روي استور :|

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
اره اونها بازي هايي بودن كه زمان E3 گذاشتن براي پلاس ها تا ديگه بمونه و هر كي پلاس گرفت اونهارو بگيره و بازي كنه
گفته بودم بهت پلاس EU بهتره !
فقط امكان داره بخش مولتي ايش رو غيرفعال كنند كه فكر كنم اين كارو هم بكنند :d

آره اینطور که معلومه پلاس EU فعلا بهتره.
اتفاقا همین Red Dead هم جز همین بازی هایی بود که گفتم تویه لیست این ماه پلاس نبود. پس این هم به US ندادن؟

ای کاش قسمت مولتی Crysis 2 را نبندن! که بعید می دونم باز بزارن! :|

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اون RDR رو هم براي همين پلاس EU دادن :| بعد GDC بود گمونم !

ببين تو هم مثل همون مهرداد و حامد و ... پولتون از بيل بالا ميره :d
الكي لاف نيايد براي من كه خودم بچه همونجام :d

والا ديسكي ايش رو نخر :| بذار يه كم صبر كن ببين چي ميشه چون اين جريان 30 نوامبر انگار يه مقداري قوت داره !
البته ميگن اكتي تا الان هيچ CoD اي رو زود نداده بيرون روي استور :|

تو کی یاد می گیری نقل قول کنی تا مخاطبت رو بفهمیم کیه :(.

من الان فقط 100 تومن ته حسابمه :( که قرار باش رچت کیو فورس رو بگیرم :(.

من RDR رو دانلود کردم 8 گیگ، مهدی اینجا بودی نونت تو روغن بود من استاد ترافیک حروم کردنم :(.

بنظر من بزارید قیمت ها بیاد پایین الان بازی خریدن خیلی اشتباهه ظلم کردن به خودتونه محسن دیونه نشو نخر که بد پشیمون می شی:(.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه بابا پلاس US بدبخت بيچاره بود :|

تو کی یاد می گیری نقل قول کنی تا مخاطبت رو بفهمیم کیه :(.

من الان فقط 100 تومن ته حسابمه :( که قرار باش رچت کیو فورس رو بگیرم :(.

من RDR رو دانلود کردم 8 گیگ، مهدی اینجا بودی نونت تو روغن بود من استاد ترافیک حروم کردنم :(.

بنظر من بزارید قیمت ها بیاد پایین الان بازی خریدن خیلی اشتباهه ظلم کردن به خودتونه محسن دیونه نشو نخر که بد پشیمون می شی:(.

به تو چه :d
مردك تو حاضر نبودي بياي يه بازي به من بدي يا حداقل ببينيمت بعد مي اومدي فقط ديتاها رو بهم بدي ؟:d:| تازه تو هم كه نامحدود داري :|
تو گفتي و منم باور كردم :|/:):d
فعلا" اوضاع من از همه خرابتره !

محسن اشتباه نكن تو بايد روز اول BO2 رو با قيمت 250-300 تومن بخري :d باو اين مهرداد بهم گفت نخر كارت نخر نخر ! ما خريديم گرونتر شد :|
اوضاع هيچيش معلوم نيست ! تو اين مملكت هم هيچي چيزي ارزون نميشه ! فقط گرون شدن رو مي شناسن ! احتمال اروزنتر شدن هست اما كمه ! DC جديدا" بازي هايي كه مونده رو به صورت باندل با قيمت پايينتر ميده :d

اقا اين جريان قسمت جديد SINGSTAR چيه كه داخل اكانت انگليس ام من ديدم ! اين كه يه بازي بود از اين خوانندگي ها ؟ :d 300 مگ هم هست كسي امتحان كرده ؟
مهرداد با تو ام :d اي خوره ترافيك :d

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
سلام خیلی وقت که آنلاین نشده بودم خبری نداشتم مثل این که با پارس آنلاین نمیشه لوگین کرد؟ با اینترنت مخابرات هم لوگین میکنم ولی وسط بازی هی کانکشن ارور میده
دوستان با پارس میتونین لوگین کنین؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من یه کد پلاس دارم یه ماهه
کی بزنم خوبه که بازی مفتی بیشتر گیرم بیاد :D البته تعدادش زیاد مهم نیست کیفیت بازی مهم تره. اگه یه چیز گیرم بیاد که ارزش داشته باشه بهتره تا 3-4 تا بازی بیخود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر