(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
آقا یکی آخرش به من بگه Plus اروپا بهتره یا آمریکا؟! می خوام امشب بخرم.

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

داداش شما خارج زندگي كه مي كني با حقه هاي ما ايراني ها اشنا نيستي يعني هنوز اب بندي نشدي :d
بيا خودمون راهت مي اندازيم :d

ببين شما بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه ميري يه يه يوزر ديگه مي سازي و اونجا براي ساخت يه اكانت ديگه اقدام مي كني اين اكانت رو US ميزني ! ادرس هم شهر رو بزن نيويورك خيابون رو FINANCE ISLAND و كد پستي هم 10001 يا 100001 بود !
ديگه هيچي هم نزن !
براي جريان اين كه PAYPAL ات رو هم نمي توني اوكي كني بهترين كار اينه كه بري از سايتهاي معتبر PSN CARD دلار بخري !
بعد مياي كد اش رو وارد مي كني و تموم !

پلاس هم واقعا" سرش به تنش مي ارزه ! خصوصا" براي شماهايي كه خارج هستيد و اينترنت خوبي داريد ! من همين ديورز بعد 6 ماه پلاس ام تموم شد :|:( و خوب يه سري بازي هارو به خاطر اينترنت ضعيف نمي تونستم بگيرم چون خيلي حجيم بودند ترافيك نداشتم :( ما كه اينجا ديگه كارت دلار قيمتش هفته اي داره برامون بالا ميره :|
ولي پلاس اروپا جديدا" بهتر چيزميده ! مثلا" يه بار RDR داد يا MAX PAYNE 1 كه ما توي استور امريكا هيچي گيرمون نيمد و اينطوري مونديم :| حالا باز خود داني

تغييرات استور هم حدود 5-6 روز ديگه خواهد بود !

اقا يه سوال اين كرون سوئد ارزشش چه طوري هاست؟ :-/ يعني چند دلار امريكا ميشه؟
:d بدمون نمیاد یاد بگیریم!!
خوب آخرش من اروپا بگیرم یا آمریکا؟!
این سایت PSN card آدرسش چیه؟
من اصلا مشکل نت و دانلود ندارم. الانم نشستم دارم بازی هارو به صورت demo دانلود می کنم ببینم چی به چیه.
کرون سوئد هم امروز : هر کرون 0.20 دلار آمریکا

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
اقا من تازه اکانت ساختم ولی sign in نمیشه!! همش ارور میده چند بار امتحان کردم ؟! از روی PC تو سایت اصلی ساختم اکانتو..
هم Wired و Wierless امتحان کردم ولی نشد!؟ مارک مودمم Linksys است!

همش این اروره: (You cannot sign in using another user's sign-in ID (e-mail address

کمک کنید..
این پروفایلی که میخوای از توش Sign in کنی خودش یه Psn Account داره . اگه بخوای از اونی که ساختی استفاده کنی باید بری یه پروفایل دیگه بسازی و اونجا Sign up رو بزنی بعد هم صفحه بعدی بزنی Using an existing account و ID و Pass ـه اکانتی رو که ساختی بدی .

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
این پروفایلی که میخوای از توش Sign in کنی خودش یه Psn Account داره . اگه بخوای از اونی که ساختی استفاده کنی باید بری یه پروفایل دیگه بسازی و اونجا Sign up رو بزنی بعد هم صفحه بعدی بزنی Using an existing account و ID و Pass ـه اکانتی رو که ساختی بدی .
ببین دومین اکانت که ساختم!
میخوام Sign in بشم امیلمو میخواد منم ایمیلم رو میزنم با پسورد ولی نمیشه!؟ از تو pc میرم تو صفحه psn میره توش.. ولی از 3ps نمیره

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
میخوام Sign in بشم امیلمو میخواد منم ایمیلم رو میزنم با پسورد ولی نمیشه!؟ از تو pc میرم تو صفحه psn میره توش.. ولی از 3ps نمیره

شما چرا با ps3 اکانتت رو نمیسازی اونوقت مشکلی پیش نمیاد

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
مشکل اینجاست که شما میخوای یه پروفایلی رو وارد PSN کنی که قبلا با ایمیل دیگه ای وارد شده.
شما باید وارد اولین منو از سمت چپ بشی و Create New User رو بزنی و یه یوزر دیگه بسازی.
بعد Sign up رو از قسمت PSN بزنی (که احتمالا تنها گزینه هست) و Use Existing Account رو بزنی و ایمیل و پسوردی که ساختی رو وارد کنی.

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا

مشکل اینجاست که شما میخوای یه پروفایلی رو وارد PSN کنی که قبلا با ایمیل دیگه ای وارد شده.
شما باید وارد اولین منو از سمت چپ بشی و Create New User رو بزنی و یه یوزر دیگه بسازی.
بعد Sign up رو از قسمت PSN بزنی (که احتمالا تنها گزینه هست) و Use Existing Account رو بزنی و ایمیل و پسوردی که ساختی رو وارد ک

اقا دمتون گم ..درست شد!;)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان یه سوالی .
این کارتهای ps plus ـه 3 ماه هست . من یدونه خریده بودم و فعال کرده بودم . هنوز 2 ماه دیگه مونده ... الان یدونه دیگه از همون کارت بخرم و بزنم تو اکانتم چی میشه ؟ 3 ماهه دیگه به تاریخ انقضاش اضافه میشه ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان یه سوالی .
این کارتهای ps plus ـه 3 ماه هست . من یدونه خریده بودم و فعال کرده بودم . هنوز 2 ماه دیگه مونده ... الان یدونه دیگه از همون کارت بخرم و بزنم تو اکانتم چی میشه ؟ 3 ماهه دیگه به تاریخ انقضاش اضافه میشه ؟

آره،سیستمش این طوریه.10 تا هم که بخری،به انقضا اضافه میشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

من اصلا مشکل نت و دانلود ندارم. الانم نشستم دارم بازی هارو به صورت demo دانلود می کنم ببینم چی به چیه.

ببين قبلا" پلاس امريكا بهتر بود الان چندماهه پلاس EU بهتره كسي نميدونه چند وقت ديگه چي ميشه اما همون پلاس EU بهتره گمونم حداقل تا الانش و توي اين چند وقته نشون داده كه بهتره
بهتره پلاس اروپايي بگيري !
ببين سايت نيست كه كارت شارژ حساب PS STORE ات هست ! ميري توي سايت هاي فروش ( فكر كنم حتي امازون و اينها هم داشته باشن ) ميري اونجا ميزني PSN CARD و مبلغ اي كه ميخواي مثلا" US 10-20-50 دلاري داره يا UK 25-35 پوندي داره
ولي ميتوني حساب ات رو هم لينككني كه اين رو من اصلا" تا حالا نديدم چون سيستم اش رو نداريم:|

بعد مثلا" قدرت خريدش چه مدلي هاست ؟ يعني مثلا" با چند كرون ميشه يه بستني خريد :d:؟

دوستان یه سوالی .

اري رفيق اري
فقط حواست باشه اگر توي حسابت پول داري برو RE-NEWAL اتوماتيك پلاس رو خاموش كن كه مثل من 20 دلارت يهو نشه 2.01 بدبخت شي :|
الان من 2.01 $ دارم نميدونم باشون چه كنم :| PSN ورداشته براي پلاس ها INFAMOUS : FESTIVAL OF BLOOD رو 2.50$ كرده 49 سنت كم دارم ميخوام خودم رو بكشم :|:((:((:((

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان یه سوالی .

Account Setting > Transaction Management > Services List > PlayStation Plus > Starts & Expire Day

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش

یکی هم مارو دریابه!
می خوام plus بگیرم! خودم اروپا هستم! ولی بعضی از دوستان میگن آمریکا بهتره ، بعضی ها می گن اروپا! آخرش کدوم منطقه را بگیرم که بهتر باشه؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یکی هم مارو دریابه!
می خوام plus بگیرم! خودم اروپا هستم! ولی بعضی از دوستان میگن آمریکا بهتره ، بعضی ها می گن اروپا! آخرش کدوم منطقه را بگیرم که بهتر باشه؟
شما سوئد زندگي ميكني فكر كنم براي اروپا بسازي (سوئد) راحت تر باشي چون خريد از psn برات راحت تره و ميتوني از visa card و paypal _ت استفاده كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر