(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

anofel

کاربر سایت
Nov 4, 2008
53
سلام بچه ها من یه PS3 fat دارم که فریمورش 3.55 آیا میتونم به PSN وصلش کنم چون شنیده بودم که PSN هم مثل لایو بن میکنن و از اینجور بازیا
اگه آره لطفا بیشتر توضیح بدید
ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
سلام بچه ها من یه PS3 fat دارم که فریمورش 3.55 آیا میتونم به PSN وصلش کنم چون شنیده بودم که PSN هم مثل لایو بن میکنن و از اینجور بازیا
اگه آره لطفا بیشتر توضیح بدید
ممنون

اصلا نمیتونی وصل شی اگه بخوای وصل شی پیام اپدیت میده و اگه اپدیت کنی که کنسول از هک در میاد

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام یه سوال:
یه کارت PSN 50$ گرفتم . میخوام باهاش چند تا بازی کلاسیک و غیره بخرم . اگر بیام 15 دلارش رو پول بدم و 3 ماه PLUS بشم میتونم بازی های بیشتری خرید کنم؟ یا در همین حالت معمولی بیشتر میتونم خرید کنم ؟ . منظورم این هست که مثلا بیام PLUS بشم و بازی های کلاسیک همش مجانی باشه برای پلاس و کلش رو بخرم اینتطوری به صرقه تر در میاد چون شنیدم پلاس بازی مجانی داره . آیا همچین چیزی هست ؟؟؟ با توجه به این که ایکس باکس دارم و اکثر این بازی های BORDERLAND و RDR غیره رو بازی کردم !

خیلی ممنون . با سپاس بسیار

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام یه سوال:
یه کارت PSN 50$ گرفتم . میخوام باهاش چند تا بازی کلاسیک و غیره بخرم . اگر بیام 15 دلارش رو پول بدم و 3 ماه PLUS بشم میتونم بازی های بیشتری خرید کنم؟ یا در همین حالت معمولی بیشتر میتونم خرید کنم ؟ . منظورم این هست که مثلا بیام PLUS بشم و بازی های کلاسیک همش مجانی باشه برای پلاس و کلش رو بخرم اینتطوری به صرقه تر در میاد چون شنیدم پلاس بازی مجانی داره . آیا همچین چیزی هست ؟؟؟ با توجه به این که ایکس باکس دارم و اکثر این بازی های BORDERLAND و RDR غیره رو بازی کردم !

اگه دست به دانلودت خوبه پلاس خیلی کارت رو راه میندازه ! همش باید دانلود کنی ! :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام یه سوال:

پلاس بیشتر بازی های در پیت شده رایگان می کنه و بعضی وقتا شاید چیز بدربخوری بزارن اما از لحاظ ارزش با پلاس بازی های بیشتر می تونی دانلود کنی که ارزشون از 20$ بالاتر می ره ولی شما می گی 360 داری پس بیخیال زیاد ارزش نداره مگه اینکه برگردی اون ور 15 گیگ INFAMOUS رو دان کنی ! تو اینجا ارزش نداره فقط ترافیک می بره البته 3 ماه هم خیلی سریع می گذره بعد همه بازی که فری گرفتی یا باید بخریشون یا دوباره پلاس تمدید کنی .

کسی که تازه می خواد پلاس بشه بهتره اول یه هارد 750 بندازه که 250یا320 خیلی سری پر می شن .

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
کسی که تازه می خواد پلاس بشه بهتره اول یه هارد 750 بندازه که 250یا320 خیلی سریه پر می شن .
من هاردم 40 :d(در اصل 37) همه فایلا رو تو کامپیوتر ریختم.
در کل کسی که 360 داره زیاد به کارش نمیاد،ولی برا یه بدبختی مثل من که به جز PS3 راهی برای بازی نداره حیاتبخشه:pepsi:(این ماهم starhawk میدن:)

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
باو تروفي كه داره :d

بعد هم يه تغيير مزاجي ميشه براي ادم :d

از بازی کردن به نیت تروفی،این قدر بدم میاد!:|
انگیزه و استعداد بازیباز رو به فنا میده! حاضرم برم با قیمت فجیع بازیه مورد علاقمو بخرم اما تن به بازیه تروفی داری که باب میلم نیست ، ندم!:d
نمونش warhammer40,000:space marine ؛ 5 گیگ اینترنت رو به فنا دادم!:| بازیش رو روی 3% ول کردم،اصلاً ننگ پروفایلم شده..!
البته هر کس سلیقش قابل احترامه اما خوب مزاج من به هر بازی ای نمی سازه!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
از بازی کردن به نیت تروفی،این قدر بدم میاد!:|
انگیزه و استعداد بازیباز رو به فنا میده! حاضرم برم با قیمت فجیع بازیه مورد علاقمو بخرم اما تن به بازیه تروفی داری که باب میلم نیست ، ندم!:d
نمونش warhammer40,000:space marine ؛ 5 گیگ اینترنت رو به فنا دادم!:| بازیش رو روی 3% ول کردم،اصلاً ننگ پروفایلم شده..!
البته هر کس سلیقش قابل احترامه اما خوب مزاج من به هر بازی ای نمی سازه!

باو اتفاقا من خيلي STARHAWK دوست داشتم اما ديگه نشد بخرم :| يعني حتي تا دم خريد هم رفتم اما پولم جور نشد :|
حالا كه حداقل ميشه سينگل اش رو بازي كرد :d

پ.ن : لعنت به تو مهرداد كه مياي LIKE ميدي :|:d)x
حالا خودش به خاطر تروفي حاضر بود همه بچه هايي كه توي بازي بودن رو به باد فنا بده !:|

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
باو اتفاقا من خيلي STARHAWK دوست داشتم اما ديگه نشد بخرم :| يعني حتي تا دم خريد هم رفتم اما پولم جور نشد :|
حالا كه حداقل ميشه سينگل اش رو بازي كرد :d

پ.ن : لعنت به تو مهرداد كه مياي LIKE ميدي :|:d)x
حالا خودش به خاطر تروفي حاضر بود همه بچه هايي كه توي بازي بودن رو به باد فنا بده !:|

خوب این میشه علاقه برای تجربه بازی!:d نیت ات پاک است!:d
پ.ن:به همشهری من توهین نکن!:|
-------------------------------------------------------------------------
borderlands رو بازی کردم،دنیای باحالی داره و اون روباته هم خیلی بامزست!:d(نمی دونم روباته ذاتاً احمقه یا برنامه ریزش مشکل داشته!:d)سره وارد کردن یک کد برای باز شدن در،جونمون رو به لب رسوند این بشر!
فقط گیم پلی اش خیلی بد روی دسته پیاده شده! مثلاً شلیک کردن و تاخیر در تعویض اسلحه،خنجر زدن و..؛البته انتظار بیشتری ازش نمیره چون سازنده بیشتر قصد تست کردن یک ایده رو داشته که موفق شده.نسخه دومش رو برای خرید بیشتر پیشنهاد می کنم تا بازی کردن این.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر