(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خوب امروز استور EU آپدیت شد چیزای خوبی اومده مثل Pre-Order بازی FIFA 13 و Boarderlands 2 و LBP Karting همینطور بالاخره گوشه سمت راست بالا کنار ساعت جدیدترین خبرها رو نشون می دم مثل XMB آمریکا و همینطور نسخه دیجیتالی MGS2&3 هم برای دانلود اومدن.

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
بچه ها ، کسی اطلاع داره که این تخفیف 25درصدی برای خرید یکساله ی plus که برای europ اومده ، برای us هم میاد یا نه ؟

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
یه سوال برای هزارمین بار !
من فیفا 13 رو Pre-Order می کنم . بازی عرضه می شه من دانلود می کنم. بعد اکانتم رو می دم به یه نفر دیگه . حالا اون باید چی کار کنه اون هم دانلود کنه . هردومون هم بتونیم آنلاین بازی کنیم (من با اکانت خودم اون با اکانت خودش) ؟ :d Share با این چیزی که من گفتم فرق داره ؟ :d
پبشاپیش ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
یه سوال برای هزارمین بار !
من فیفا 13 رو Pre-Order می کنم . بازی عرضه می شه من دانلود می کنم. بعد اکانتم رو می دم به یه نفر دیگه . حالا اون باید چی کار کنه اون هم دانلود کنه . هردومون هم بتونیم آنلاین بازی کنیم (من با اکانت خودم اون با اکانت خودش) ؟ :d Share با این چیزی که من گفتم فرق داره ؟ :d
پبشاپیش ممنون
برای اینکه اون هم بتونه بازی رو دانلود کنه باید اکانتت رو بدب بهش و اون از دستگاه خودش با اکانته تو بازی رو دانلود کنه و بعد میتونه بازی رو رو اکانت خودش هم انلاین بازی بکنه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من الان میخوام یه اکانت ریجن 2 بگیرم چند تا سوال داشتم:
1.کلا چند نفر میتونن از یه اکانت استفاده کنند؟
2.میخوام یه ویتا و یه ps3 استفاده کنند میشه اصلا؟
3.من مثلا یه mgs1 میخوام رو ویتا بگیرم بعد همون پول رو باید واسه ps3ـــشم بدم؟
ممنون میشم جواب بدید

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من الان میخوام یه اکانت ریجن 2 بگیرم چند تا سوال داشتم:
1.کلا چند نفر میتونن از یه اکانت استفاده کنند؟
2.میخوام یه ویتا و یه ps3 استفاده کنند میشه اصلا؟
3.من مثلا یه mgs1 میخوام رو ویتا بگیرم بعد همون پول رو باید واسه ps3ـــشم بدم؟
ممنون میشم جواب بدید

1. 2 نفر
2. ؟ اصل کار ویتا و ps3 با اکانتیه که ساختین .
3. نه لازم نیست .

خواهش می کنم .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان ببخشید این سوال رو تو بخش خودش هم پرسیدم ولی دیدم اینجا شلوغ تره اینجا هم پرسیدم . اگه میتونید راهنماییم کنید لطفا .

آقا رفیق ما یه چند هفته پیش Isp رو عوض میکنه میره مخابرات میگیره ولی اینترنتش رو نمیتونسته وصل کنه ( اصلا وارد نیست ) ... امروز من رفتم خونشون با 1000 بد بختی و این چیزا با 100 بار Bridging کردن و ست کردن ... آخر مودم رو ریست کردم و مشخصات Isp رو بهش دادم ( کانفیگ کردم به اصطلاح ) ... مودمش هم وایرلسه . رو مودم ست کردم Id pass رو ... الان pc که وصل میشه به نت مشکلی نداره ولی PS3 آیپی و Internet Connection رو Succes میکنه ولی PSn رو Fail میده . با Wired هم تست کردم رو ps3 بازم فرقی نداره . این Upnp رو Unavailbe میده ولی Nat type 2 میده .
این مودم همون مودمیه که با isp قبلی باهاش بازی میکرده و وصل میشده .... من تو تنظیمات مودم هم Firewall رو Off کردم . Nat هم Enable ـه . اون Upnp هم تو روتر Enable ـه ...
دیگه نمیدونم چیکار کنم درست بشه . این رفیق ما داره دق میکنه . اگه کسی میدونه من رو راهنمایی کنه برم واسش درست کنم .
مرسی

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان ببخشید این سوال رو تو بخش خودش هم پرسیدم ولی دیدم اینجا شلوغ تره اینجا هم پرسیدم . اگه میتونید راهنماییم کنید لطفا .

آقا رفیق ما یه چند هفته پیش Isp رو عوض میکنه میره مخابرات میگیره ولی اینترنتش رو نمیتونسته وصل کنه ( اصلا وارد نیست ) ... امروز من رفتم خونشون با 1000 بد بختی و این چیزا با 100 بار Bridging کردن و ست کردن ... آخر مودم رو ریست کردم و مشخصات Isp رو بهش دادم ( کانفیگ کردم به اصطلاح ) ... مودمش هم وایرلسه . رو مودم ست کردم Id pass رو ... الان pc که وصل میشه به نت مشکلی نداره ولی PS3 آیپی و Internet Connection رو Succes میکنه ولی PSn رو Fail میده . با Wired هم تست کردم رو ps3 بازم فرقی نداره . این Upnp رو Unavailbe میده ولی Nat type 2 میده .
این مودم همون مودمیه که با isp قبلی باهاش بازی میکرده و وصل میشده .... من تو تنظیمات مودم هم Firewall رو Off کردم . Nat هم Enable ـه . اون Upnp هم تو روتر Enable ـه ...
دیگه نمیدونم چیکار کنم درست بشه . این رفیق ما داره دق میکنه . اگه کسی میدونه من رو راهنمایی کنه برم واسش درست کنم .
مرسی

دقیقاً همین مشکل رو 2 هفته پیش ما با پارس آنلاین داشتیم ! اینترنت میزونه و همه چی عالی اما جزییات رو دستکاری کرده بودن و به PSN وصل نمیشد !
به احتمال زیاد مشکل از ISP ـه ! اگه میخوای مطمئن شی ازاین روش وصل شو ببین کار میکنه یا نه ! اگه کار کرد قطعی مشکل از ISP شه و اگه وصل نشد تنظیمات مودم ایراد داره
من خودم وقتی پارس آنلاین خراب شده بود راحت با وی پی ان وصل میشدم !
این DNS ها رو توی تنظیمات خود مودم بزن و مودم رو خاموش روشن کن :

• 8.8.8.8
  • 8.8.4.4

توی PS3 هم همین ـارو بزن ! UPNP رو هم توی کنسول OFF کنی بهتره ( تجربه خودم میگه :d )

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
چطور میشه از psn دانلود کرد ؟

---------- نوشته در 09:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

این کارت اعتباری psn رو هم بگید از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر