(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
دوستان little big planet 1 سروراش خوبن؟
چه بازیایی به جز mortal kombat سرورهای ضعیفی داره که نمیشه بازی کرد تو ایران؟

Killzone 2 هم همینطوره ...

---------- نوشته در 12:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دستم به دامنتون من psn id رو portable کردم الآن همه ی تروفی هام پریده میگه 0 تا تروفی داری لولتم یکه چی کار کنم؟:((

!!!

من راهی نمیدونم بهتره بری با Sony از Help یا سایتش تماس بگیری !

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دوستان little big planet 1 سروراش خوبن؟
چه بازیایی به جز mortal kombat سرورهای ضعیفی داره که نمیشه بازی کرد تو ایران؟
نه سروراش زیاد خوب نیستن یکی ام پینگ خوب لازم دارن
دوستمون که گفتن killzone 2

آخرین ویرایش:

GtA_250

کاربر سایت
Sep 14, 2011
20
سرور مورتال ضعیف هسته ولی killzone 2 خیلی حال میده بعد uncharted2.و3 سرورهای خیلی قوی هم دارن
3 هم که همین حوریه بازی قشنگی ولی حیف سرورهای ضعیفی داره

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سوال داشتم
میشه توی psn _cheat زد یا نه؟؟؟؟
وارد کردن ایدی کسی دیگه برای دانلود dlc از نظر سونی قانونی اگه نیست احتمال داره به خاطر اینکار بن بشی؟؟

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ADSL مخابرات چند روزه با PSN مشکل داره، یا dns ارور میده یا هم sign in میشه ولی کمتر از 30 ثانیه sign out میشه...
پشتیبانی هم که طبق معمول امیدی بهش نیست، کسی راه حلی داره؟!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کلا همه ی نت ها داغون شدن..!!
یکی هم جواب من شهروند رو بده:D من که دارم میرم خدمد میخوام بدونم این ارور بره چیپسه:D
0zr21f45els8r1eiui0v.jpg

isst3st4jcyxbylzoubh.jpg

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام عرض میکنم خدمت دوستان گل بازی سنتریم ... دوستان یه سوال فنی داشتم که اگه لطف کنین و جواب بدین ممنون میشم .... می خواستم بپرسم که من یه twisted metal region 2 خریدم جدیدا که کد آنلاین نداره ... یه اکانت برا خودم ساختم که واسه آمریکاست و region 1 و یه اکانتم برا داداشم ساختم که واسه انگلیسه و region 2 ... می خوام ببینم برا خرید online pass از store باید اول از همه کدوم قسمت برم؟ بعد فرقی داره که از کدوم اکانتم کد رو خریداری کنم با توجه به اینکه بازیم region 2 ... بعد اینکه باید کارتی بگیرم که شارژ یورو داشته باشه ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
@Baris manco
فرهاد مشکل از مودمت هست به احتمال زیاد ،.... چون این obtain an ip Address معمولا به مودم ربط داره...

پ،ن: عشق است Background ـت! :d

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
آقایون تو رو خدا کمکم کنید من آنلاین که میشم نمیتونم تروفی هام رو ببینم و هیچ تروفی ندارم در واقع همه پاک شدن این اتفاق وقتی افتاد که portable id ساختم
من region 1 هستم ولی فک کنم portable id region 2 ساختم
راهی هست؟
ممنون

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
سلام ، یه سوال کوچیک داشتم از اساتید تایپک .

بعد از خرید PlayStation Plus ، اگه محدودیت زمانی تموم شه و بعد از یه مدت باز اقدام به خرید شه ، اون بازی هایی که خرید شده بود قبلا دیگه در دسترس نیست ؟؟

//

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام ، یه سوال کوچیک داشتم از اساتید تایپک .

بعد از خرید PlayStation Plus ، اگه محدودیت زمانی تموم شه و بعد از یه مدت باز اقدام به خرید شه ، اون بازی هایی که خرید شده بود قبلا دیگه در دسترس نیست ؟؟

//

بازی هایی که با پلاس شدن می گیرید و محدویت زمانی دارند موقع دانلود به لیست دانلود اکانتتون می رن و وقتی پلاستون تموم می شه از لیست حذف می شن و با پلاس دوباره به لیست اضافه می شن که می تونیند از همون دانلود لیست اکانتتون بگیریدشون یا در استور بصورت خریداری شده (آیکون قرمز کیف خرید )کنار اون ایتم قابل مشاهد و دانلود دوباره هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر