(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
دوستان من میتونم وصل شم به psn ولی وقتی میخوام آنلاین بازی کنم میگه the connection between your system and the server has been lost
نمیتونم بازی کنم
بازی mortal kombat هست
و اینترنت از ایرانسل(وایرد)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دوستان من میتونم وصل شم به psn ولی وقتی میخوام آنلاین بازی کنم میگه the connection between your system and the server has been lost
نمیتونم بازی کنم
بازی mortal kombat هست
و اینترنت از ایرانسل(وایرد)

مشکل از کامبته که بدترین سرورای دنیا رو داره. تک و توک تو ایران تونستن بازی کنن. مشکلی از اینترنتت نیست.

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
مشکل از کامبته که بدترین سرورای دنیا رو داره. تک و توک تو ایران تونستن بازی کنن. مشکلی از اینترنتت نیست.
اگه چند دفعه سعی کنم اینجوری هست که یه بار بالاخره وصل شه؟
من یه مشکله دیگه هم دارم که نمیتونم به حسابه اینترنتی پول واریز کنم از credit card امریکا میخوام برداشت کنم که ماله یکی از آشناهامه
میگه the funds could not be added to your wallet
کدوم بازی سروراش خوبن؟
فیفا خوبه؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اگه چند دفعه سعی کنم اینجوری هست که یه بار بالاخره وصل شه؟
من یه مشکله دیگه هم دارم که نمیتونم به حسابه اینترنتی پول واریز کنم از credit card امریکا میخوام برداشت کنم که ماله یکی از آشناهامه
میگه the funds could not be added to your wallet
کدوم بازی سروراش خوبن؟
فیفا خوبه؟

سرورای کمبت بیش از حد مشکل دارن امکان وصل 1% و امکان بازی کردن -1% :d.

اکانت PSNـتون ماله چه ریجنی هست ؟

GtA_250

کاربر سایت
Sep 14, 2011
20
سلام دوستان
قبلا کیلزون 3 رو راحت بازی میکردم اون موقع سرعتم 230 ثابت بود ولی الان نمیتونم اصلا وارد بازی نمیشه این ارور رو میده 4512[650] میگه شما از شبکه psn دیس شدید ولی ساین اوت نمیشه وصلم
الان متوسط سرعتم 160 پینگم هم 270-230
با بازیهای دیگه مشکلی ندارم :-/
مشکل از کجاست؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
کیلزون ها کلا قاطی دارن

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
قبلا کیلزون 3 رو راحت بازی میکردم اون موقع سرعتم 230 ثابت بود ولی الان نمیتونم اصلا وارد بازی نمیشه این ارور رو میده 4512[650] میگه شما از شبکه psn دیس شدید ولی ساین اوت نمیشه وصلم
الان متوسط سرعتم 160 پینگم هم 270-230
با بازیهای دیگه مشکلی ندارم :-/
مشکل از کجاست؟؟؟؟
خوبه پینگ تو هنوز پینگ 4.2.2.4 من بین 290 تا 298 هست ولی راح resistance 2 میزنم ولی تو socom بعضی وقتها قاطی میکنه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها یک سوال داشتم من خیلی منتظر dawngurd بودم دی ال سی skyrim و رجینمم امارات هست چرا هنوز نیومده ؟

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
سلام بچه ها یک سوال داشتم من خیلی منتظر dawngurd بودم دی ال سی skyrim و رجینمم امارات هست چرا هنوز نیومده ؟

برای X360 اومده و PC هم بزودی میاد

برای PS3 هم میاد ولی فعلا معلوم نیست کی قراره بیاد !! Bethesda گفته که بزودی تازه میگه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر