(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
چه جوری میشه nat type رو open کرد؟

سلام داداش حامد.خوبی؟چطوری
nat type که باز هست باید ببینی چه جوری میتونی شمارش رو عوض کنی
تا اونجایی که من اطلاع دارم میگند nat type شماره 1 از 2 و 2 از 3 بهتره یعنی اگه زده باشه NAT TYPE شما 1 هست میگند بهتره

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
چه جوری میشه nat type رو open کرد؟

3 نوع nat type داریم 1 و 2 و 3 که 1 فقط زمانی ممکنه که مودم bridge باشه
و 2 هم همون معمول که با pc شر باشه یا اینکه مودم pppoe باشه البته این 2 هم دو نوعه که یکی upnp فعاله که همون کیفیت 1 رو داره و وقتی فعال نیست بازم خوبه سرعت کم نمی یاد ولی پینگ با سرورا بالاتره
و 3 که بد ترینه بیشتر موقعی که مودم با pc شر باشه و هیچ پورتی هم تو مودم وارد نکرده باشه و دقیقا همون پورت ها رو هم isp تون ساپورت نکنه می شه 3 که با وارد کردن پورت های سرور های psn حل می شه، البته بعضی از بازی ها هم چون سرور جدا دارن پورت اونها رو هم می تونید از سایت بازی یا سایت playstation دریافت کنید.

آخرین ویرایش:

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من الان به زور وارد سرور بازی میشم بعضی وقت ها هم وارد نمیشه بعضی وقت ها ساین این نمیشه ولی با خاموش رو شن کردن مودم و چند بار امتحان کردن ساین این میشم و بعد از اون به زور و قیامت وارد سرور میشم.
من الان از کجا بفهمم ISP من مشکل داره یا نه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من که مشکل ندارم و بعضی از دوستان هم دیدم انلاین شدند و دیروز یه ساعتی کیل زون 2 انلاین زدم و قبلش هم آبدیت کردم:d

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
16 روزی هست نمیتونم آن بشم..
0zr21f45els8r1eiui0v.jpg

isst3st4jcyxbylzoubh.jpg

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بعضی از دوستان میگن که دارن بازی میکنن آنلاین اینجا مگه مشکل سراسری نیستش یا مشکل از ISP ماست؟ الان من یه دو هقته میشه که اصلا نمیتونم لوگین کنم

راستش من چند روزی هست تازه پینگم خوب شده و امیدوارم همینجور بمونه واسه من , از شاتل خیر ندیده هم نت دارم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ممنون بابت جواب دوستان،ولی منظورم یسری تنظیمان داخل مودم بود! برای بازی cod mw3 جواب میده

من تا اونجا که یادمه MW3 تو سایت اصلی پورت داده بود چون یسری مشکل داشتن اون پورت ها رو تو قسمت NAT مودم پورت فورواردینگ باید وارد کنید .

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
بعضی از دوستان میگن که دارن بازی میکنن آنلاین اینجا مگه مشکل سراسری نیستش یا مشکل از ISP ماست؟ الان من یه دو هقته میشه که اصلا نمیتونم لوگین کنم
منم این مشگل رو دارم باید بری به ispیا اگه مخابرات داری باید بری مخابرات پیگیری کن...چاره دیگه ای نداری باید مثل من بری...16 یا 17 روز شده نمیتونم signشم..دیگر دوستان هیچ مشگلی ندارن

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
منم امروز نمیتونم ساین شم ! واقعاً عذاب آوره ! داخل لپتاپ سرعت عالیه اما نمیدونم چه بلایی سرش میارن که نمیشه با PS3 ساین شد ! یحتمل DNS ـارو گند میزنن !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم اين مشكلو از ديروز پيدا كردم
داشتم يه بازي اي پلات ميكردم كه كسي تو ايران نتونسته بپلاته فقط يه تروفي آنلاينش مونده كه اومنم 70% درصدشو رفته بودم:((

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
منم این مشگل رو دارم باید بری به ispیا اگه مخابرات داری باید بری مخابرات پیگیری کن...چاره دیگه ای نداری باید مثل من بری...16 یا 17 روز شده نمیتونم signشم..دیگر دوستان هیچ مشگلی ندارن

سلام من از پارس آنلاین اکانت دارم و خودم هم از ارومیه هستم این مشکل برا دو هفته هستش و کماکان ادامه داره البته خواهر زاده ام دچاره این مشکل هم هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر