(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

1bahman1

کاربر سایت
Aug 12, 2011
57
نام
حسن
خط طلایی ایرانیان 512kb میزان دانلود ماهیانه 8gb اینم از سایتش:خط طلایی ایرانیان

ًاقا من يه سوالي باسم بيش اومد . اين دوستمون كه سرعت سرويسش 512 است چه طور ممكن است كه سرعت دانلودش تو speedtest ١ مگابايت بر ثانيه باشه؟؟؟؟

---------- نوشته در 05:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

اقا اصلا الان من خودم يه تست گرفتم . سرعت دانلودم رو 0.57 mb/s نشون مي داد . من كه با كامپيوتر دانلود مي كنم به زور يه 60 kb/s ميرسه . مي شه بگين چرا سپيد تست اين جوري نشون ميده؟؟*

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
ًاقا من يه سوالي باسم بيش اومد . اين دوستمون كه سرعت سرويسش 512 است چه طور ممكن است كه سرعت دانلودش تو speedtest ١ مگابايت بر ثانيه باشه؟؟؟؟

---------- نوشته در 05:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

اقا اصلا الان من خودم يه تست گرفتم . سرعت دانلودم رو 0.57 mb/s نشون مي داد . من كه با كامپيوتر دانلود مي كنم به زور يه 60 kb/s ميرسه . مي شه بگين چرا سپيد تست اين جوري نشون ميده؟؟*
مال من سرعتم 512 هست تو اسپید تست دانلودم رو نشون میده 2.12 مگابایت اینجوریه زیادی درست نشون نمیده

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555

---------- نوشته در 11:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

به نظرتون killzone 3 واسه انلاین بگیرم بهتره یا mw3؟
دور آنلاین کیلزون 3 یک خط قرمز بکشید که حتی برای دو ثانیه هم اجازه بازی نمیده!
من با پینگ 100 واردش شدم،اخطار کندی سرعت در سرور و مشکل فنی در اینترنت رو می داد!:|
بتلفیلد 3 با اون عظمتش با پینگ 150 خیلی راحت قابل اجراست اما "Fetching " مدرن 3 هم وقت گیره و هم تا دلتون بخواد ارور میده!(Fetching فرآیند match macking آنلاین رو اصلاح و پروفایل آنلاینتون رو از سرور خارجی LOAD می کنه.)

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خط طلایی ایرانیان 512kb میزان دانلود ماهیانه 8gb اینم از سایتش:خط طلایی ایرانیان
4مگابایت رو با 1گیگ ترافیک میده 24000
چطوره دوستان؟بگیریم یه تستی بزنیم:d
کسی اصلا گرفته تا حالا 4 مگ
سزعت دانلود باید رو 500-600 باشه دیگه

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
چطوره دوستان؟بگیریم یه تستی بزنیم
سلام دوستم پارس انلاین داره سرویس محدود 2 تا 4 mgداره حدود 500هست ولی حهدل فوقالعادست 70 یا 50خیلی خوبه داخل بازی انلاین یه جور حال به حولی هست باید لذت ببری بدون لگ
البته خونه دوستم این رو بازی کردم خونه خودم از شهر دور هست و نمیتونم از این سرویس خوب استفاده کنم و مجبورم از مخابرات لعنتی استفاده کنم که اونم بیشتر از 2 هفته هست که مشگل دار شده signنمیشه داخلpsn... یه نصیحت برادرنه فقط از شرکت خصوصی بگیرین از نخابرات اصلا نگیرین به هیچ عنوان چون منو به چیز خوردن انداخته... اینقده مشگل داره که من هر روز تو مخابراتم..واسه همین مشگلsignنشدنم ...الان 2 هفته شده نتونستم انلاین بازی کنم:((

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160

---------- نوشته در 11:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

دور آنلاین کیلزون 3 یک خط قرمز بکشید که حتی برای دو ثانیه هم اجازه بازی نمیده!
من با پینگ 100 واردش شدم،اخطار کندی سرعت در سرور و مشکل فنی در اینترنت رو می داد!:|
بتلفیلد 3 با اون عظمتش با پینگ 150 خیلی راحت قابل اجراست اما "Fetching " مدرن 3 هم وقت گیره و هم تا دلتون بخواد ارور میده!(Fetching فرآیند match macking آنلاین رو اصلاح و پروفایل آنلاینتون رو از سرور خارجی LOAD می کنه.)
کدوم از همه بهتر راحت میشه انلاین بازی کرد از بین بازی های MW3 , BF3,UNCHARTED2,KILLZONE 3,COD BO:-/

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

چطوره دوستان؟بگیریم یه تستی بزنیم:d
خوب این تعجبی نداره 1 گیگ ترافیک یعنی هیچی

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
نکته جالب اینکه هر 1گیگ رو برای مشترکین 4مگ 24000 حساب میکنن
ولی من منظورم شبها بود که 2تا7صبح رایگانه
چی ی ی ی هر 1 گیگ 24 تومن بابا به درد نمیخوره اون وقتهایی هم که ترافیک رایگان سرعت اینترنت افتضاح میشه

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
بعضی از دوستان میگن که دارن بازی میکنن آنلاین اینجا مگه مشکل سراسری نیستش یا مشکل از ISP ماست؟ الان من یه دو هقته میشه که اصلا نمیتونم لوگین کنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مشکل اینترنت بیشتر مواقع از ISP هستش بعضی ها راحت وصل میشن بعضی ها هم مشکل دارن
اول برای برطرف کردن مشکلتون برید با ISPـتون هماهنگ کنید اگه نتیجه نداد اونوقت میتونید بگید مشکل سراسریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر