(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
دوستان عزیز نزدیک به 15 روز هست که نمیتونم signبشم... ولی 1 روز پیش ساعت 2 شب signشد فردار روزیش دیگه نشد
مشگل داره بارئیس مخابرات هم امروز صحبت کردم گفت که پیگیرش هستیم

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من هم مشکل دارم با وصل شدن. فقط شب ها اونم بعضی وقت ها وصل میشه. من یه لحظه هم به سرم زد گفتم شاید این فیرمور جدید این مشکل رو با بعضی روترها داره.

بارئیس مخابرات هم امروز صحبت کردم گفت که پیگیرش هستیم

دمت گرم رفیق.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اگه از قبل پلاس کرده بودین و پلاستون تموم شده بود الان می تونستید اون بازی های اون دوره و این دوره رو رایگان دریافت کنید ولی اگر اولین باره پلاس انجام می دید دیگه نمی تونید از بازی هایی که دوره های قبل برای اعضای پلاس رایگان اومدن استفاده کنید، البته برای استفاده از بازی های دوره های قبل حتما باید اون بازی ها به دانلود لیستتون رفته باشند .

مرسی دوست عزیز
اگه بازیهای این سری بخاطر کمی جای هارد به داخل لیست دانلود نره در ماههای اینده نمیشه دیگه استفاده کرد؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
توی بخش استور بازی های جدید عکس یه گیم بود زیر اش نوشته pre-order من خریدم به قیمت 14 دلار اما یه تم بهم داد.این مبلغ پول تم نیست مبلغ یه گیم اورجیتاله.قضیه اش چیه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
توی بخش استور بازی های جدید عکس یه گیم بود زیر اش نوشته pre-order من خریدم به قیمت 14 دلار اما یه تم بهم داد.این مبلغ پول تم نیست مبلغ یه گیم اورجیتاله.قضیه اش چیه؟

بازی رو پیش خرید کردید ! به نفعتونـه به زودی موقع عرضه رسمی دانلودش می تونید بکونید !

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام اقا من 2 تا اکانت دارم اصلی uk هست اون یکی us میخوام کد بازی ارجینال بزنم موندم تو کدوم بزنم تمام تروفی و بازی هام تو uk هست ادرس امرات دستگام R2 هست و بازی هم R2 هست میتونم با اکانت us کد رو وارد کنم بازی کنم یا نمیشه میگه R2 با R2....؟؟؟

یا ادرس امرات رو بکنم امریکا میشه us بهتر نیست تروفی هاهم تو همونه بعد Plus بگیرم میتونم dlc و ماشین بخرم براش اما بازی R2 هست چه کنم بهتر؟؟؟؟؟؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید من ps3 با آپدیت 4.21 دارم ولی از اول ماه رمضان نتونستم به psn وصل شم و خودم اینترنت و دان توی لپتابم عالیه ولی تو ps3 انترنت connection test میزنم فقط ip رو success میزنه بقیه fail میشن و حتی internet هم failed میشه ولی با لبپتابم اینترنت عالیه .........چیکار کنم ؟؟..........

اینترنتم = 512 مخابرات

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
مرسی دوست عزیز
اگه بازیهای این سری بخاطر کمی جای هارد به داخل لیست دانلود نره در ماههای اینده نمیشه دیگه استفاده کرد؟

منظورم از دانلود لیست همون Download History اکانت شماست که در هر شرایطی جا داره نه Download Manager کنسول .
سلام اقا من 2 تا اکانت دارم اصلی uk هست اون یکی us میخوام کد بازی ارجینال بزنم موندم تو کدوم بزنم تمام تروفی و بازی هام تو uk هست ادرس امرات دستگام R2 هست و بازی هم R2 هست میتونم با اکانت us کد رو وارد کنم بازی کنم یا نمیشه میگه R2 با R2....؟؟؟

یا ادرس امرات رو بکنم امریکا میشه us بهتر نیست تروفی هاهم تو همونه بعد Plus بگیرم میتونم dlc و ماشین بخرم براش اما بازی R2 هست چه کنم بهتر؟؟؟؟؟؟
کاش درست توضیح می دادی، الان شما یه بازی ریجن 2 دارید و کدی که دارید ماله خوده بازیه ؟ اگه ماله بازیه که تو اکانت آمریکا قابله قبول نیست ! بعد اگه بین امارات و اکانت انگلستان موندین خو چکاریه اکانت اصلی بهترینه .

هر کاری می خوای بکنی تو اکانت ریجن 2 برای بازی ریجن 2 جواب می ده .

آخرین ویرایش:

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
سلام ببخشید من ps3 با آپدیت 4.21 دارم ولی از اول ماه رمضان نتونستم به psn وصل شم و خودم اینترنت و دان توی لپتابم عالیه ولی تو ps3 انترنت connection test میزنم فقط ip رو success میزنه بقیه fail میشن و حتی internet هم failed میشه ولی با لبپتابم اینترنت عالیه .........چیکار کنم ؟؟..........

اینترنتم = 512 مخابرات
ماله 90 درصد افراد در ایران تو PSN این 15 روز اخر رو مشکل دارن بیخیال شو فعلا اعصابتو خورد نکن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر